Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Skuteczna reklama-co najlepsze?

Skuteczna reklama-co najlepsze?

Bulik / 2012-04-06 13:15
W jaki sposób zareklamowaliście swoją firmę? Czy waszym zdaniem lepiej trafić bezpośrednio do klienta , czy też może lepiej wynająć jakąś firmę która się tym zajmie? Zastanawiam się nad umieszczeniem ogłoszeń w internecie na różnych stronkach internetowych...
Wyświetlaj:
premiumdigital / 31.182.57.* / 2018-10-10 10:24
Najskuteczniejszą formą reklamy dla małej i dużej firmy jest reklama w internecie. Strona internetowa, czy też sklep internetowy w połączeniu z profesjonalnym pozycjonowaniem, to obecnie filary najlepiej umacniające pozycję firmy na rynku, które pozwalają pozyskiwać nowych klientów i zacieśniać relacje z obecnymi klientami.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą pozycjonowania, tworzenia stron www oraz budowania sklepów internetowych na https://premiumdigital.pl
soam / 78.30.93.* / 2013-10-07 20:30
Sprawdź katalogi firm :)
wybieramy.eu

Czasami można otrzymać dodatkowo 50 klientów:)

A jeżeli działasz w branży ślubnej serwisy ogłoszeniowe:)
tablica.pl
ogloszenieslubne.pl
karlowygbur / 77.254.58.* / 2012-05-08 11:31
Net to dobre rozwiązanie. Największy zasięg :) w panoramie firm jest kilka spoko produktów. Znajomy ma wizytówkę i jest bardzo zadowolony, bo jest dobrze wypozycjonowana jego firma. Sporo klientów mu przybyło odkąd ma reklamę w sieci, ale oczywiście nie wolno zapominać o najbliższym otoczeniu lokalnym i jakieś displeje małe, boxy w prasie, albo plakaty też się przydają ;)
tribal / 31.187.12.* / 2012-05-03 18:59
wiesz co myślę, że w dzisiejszych czasach najlepiej jest działać w internecie, najlepiej trafić do klienta. I myślę, że warto jest do tego zatrudnić jakąś firmę, żeby działania w sieci przyniosły oczekiwane efekty, bo myślę, że poprzez nieumiejętne działania można sobie bardziej zaszkodzić. A jakbyś szukał takiej firmy możesz sprawdzić ofertę Advanced Art.
Benedykt22 / 2012-04-06 13:41 / Bywalec forum
Myślę że umieszczenie rekalmy w sieci jest dobrym pomysłem , tylko ze musisz znaleźć stronkę któ¶a trafia w twoich potencjalnych klientów!!

Najnowsze wpisy