Forum Forum inwestycyjneSpółki

SKYLINE http://www.domowaopieka.pl/

SKYLINE http://www.domowaopieka.pl/

skomentuj
vabbik / 83.22.197.* / 2012-05-10 12:51
Grupa House Domowa Opieka Sp. z o.o. oraz Firma Opiekuńcza „Nadzieja” – firmy z obszaru usług opieki długoterminowej połączyły swoje siły, aby rozszerzyć zakres działania i zwiększyć udział w rynku. 2 maja br. HDO objęła 70% udziałów w nowo powołanej spółce Nadzieja Opieka Pielęgniarstwo Rehabilitacja Sp. z o.o. powstałej w oparciu o blisko 19-letnie doświadczenie i pozycję rynkową Firmy Opiekuńczej „Nadzieja”, włączając ją do Grupy HDO, która będzie wspierana kapitałowo przez Skyline Venture Sp. z o.o. SKA – dotychczasowego akcjonariusza House Domowa Opieka Sp. z o.o. i Care Center Sara Sp. z o.o.

Transakcja przyczyni się do dalszego wzmocnienia pozycji rynkowej Grupy HDO, poprzez zwiększenie obecności w segmencie usług opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Inwestycja ta jest zatem kolejnym krokiem w realizacji naszej długoterminowej strategii budowy kompletnej i niezależnej grupy biznesowej – wyjaśnia Prezes Spółki Michał A.Kornatowski.
Celem przejęcia udziałów w Firmie Opiekuńczej „Nadzieja” jest podniesienie efektywności i siły rynkowej Grupy HDO. Rozszerzenie oferty o segment „standard” pozwoli na zastosowanie rozwiązań, które w danej chwili spełnią oczekiwania klientów i będą dostosowane do zmieniających się potrzeb.

http://www.domowaopieka.pl/
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy