Sława września

skomentuj
gpwpol / 83.26.22.* / 2009-09-15 12:41
"Wrzesień" - dla wielu inwestorów to słowo oznacza coś więcej niż tylko początek roku szkolnego ich pociech. Wrzesień jest miesiącem który daje się we znaki wszystkim inwestującym w papiery wartościowe, a dokładniej w akcje spółek giełdowych.

Statystycznie to właśnie wrzesień jest najgorszym miesiącem na giełdzie. To właśnie w tym miesiącu praktycznie zawsze notowane są spadki wielu indeksów na świecie.
Dodatkowo można dołożyć wypowiedzi kilku osób , które dolały oliwy do ognia:

„Ogólnoświatowy kryzys gospodarczy wciąż trwa” - oznajmia szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego.
„Globalny sektor finansowy pozostaje słabowity z powodu recesji” – wtóruje mu członek rady Europejskiego Banku Centralnego dodając: „Jesteśmy w środku recesji”.

całość z wykresami na GPWpolska.pl
JB / 2009-09-16 01:00
W Polsce jest bardzo niewielu Polaków inwestorów... za to całe stado polaczków leszczy z których cały świat ma ubaw. Zamist zajmować się jakimiś głupimi ustawami o sprawach z przed 70 lat, sejm powinien uchwalić odebranie obywatelstwa tym co sprzedają akcje taniej niż kupili. Oraz wprowadzić 1000% cło na polskie akcje.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy