Forum Polityka, aktualnościKraj

Śledztwo smoleńskie. PiS nie rezygnuje, chce wyjaśniać przyczyny katastrofy

Śledztwo smoleńskie. PiS nie rezygnuje, chce wyjaśniać przyczyny katastrofy

Wyświetlaj:
jan123456802 / 212.160.130.* / 2014-12-29 18:03
I tak w kółko Macieju. A kto wywołał II wojnę światową już wiedzą? Bo sprawa się też troszkę ciągnie jak gumka w gaciach
smiechnasali / 193.22.252.* / 2014-04-03 15:16
Zbrodnia? Komuś się chyba daty pomyliły. Nie mam prawa wypowiadać się w imieniu innych ale ja osobiście mam już dosyć tej całej historii. Rodziny ofiar dostały za mało kasy? Może eksperci i członkowie komisji również nie otrzymali wystarczająco wysokich wynagrodzeń? PRZESTAŃCIE ZAJMOWAĆ SIĘ P********* !!! Śledztwo nikomu nie przywróci życia to po pierwsze. Po drugie nie poprawi warunków w których ŻYJEMY MY - OBYWATELE TEGO KRAJU a tymi zagadnieniami właśnie powinniście się zainteresować w pierwszej kolejności.
@@@ / 89.68.179.* / 2014-04-03 16:42

Rodziny ofiar dostały za mało kasy?

Zazdroscisz im?
Trzeba bylo w tym samolocie umiescic kogos ze swojej to tez bys zarobil.
A tak juz ogolnie.
W twarz ci pluja a ty twierdzisz ze deszcz pada.
smiechnasali / 193.22.252.* / 2014-04-03 17:03
To straszne że jedynym co widzisz w całej mojej wypowiedzi jest temat pieniedzy. Dla ułatwienia podpowiem, że te najważniejsze zagadnienia podkreśliłem używając dużej czcionki. Poza tym codziennie na drogach umiera kilkanaście a może i kilkadziesiąt osób i jakoś nikt nie robi z tego afery. Nie interesuje mnie kto kogo zabił czy kto zginął w wypadku a już najmniej kto ile na tym zarobił. Odpowiedzcie tylko szczerze czy wyjaśnienie okoliczności tej katastrofy przyczyni się do zmniejszenia dyficytu, powstania nowych miejsc pracy, zapewni nam emerytury czy choćby jako takie godne warunki życia na codzień? Nie? W takim razie może naprawi chociaż służbę zdrowia lub system edukacji, który na chwilę obecną produkuje idiotów? Też nie? Może chociaż bezpieczeństwo na drogach? Hmm. Zdaje się że również nie. Czy wyjaśnienie okoliczności tego wypadku czy nawet zamachu faktycznie na chwilę obecną jest aż tak ważne? Prawda jest taka, że gdyby nawet sam Putin w blasku reflektorów ogłosił we wszystkich światowych mediach że osobiście zdetonował ładunek wybuchowy który wcześniej własnoręcznie umieścił na pokładzie samolotu to co z tym zrobimy? SĄ O WIELE WAŻNIEJSZE SPRAWY KTÓRYCH ROZWIĄZANIE JEST A RACZEJ POWINNO BYĆ BARDZIEJ ISTOTNE DLA NAS WSZYSTKICH. W przeciwnym razie wielu Polaków również może doczekać się śmierci ... tylko że głodowej.
01021939 / 2014-12-29 11:56
Skoro Ty prezentujesz taki poziom intelektualny że obojętne dla Ciebie jest kto tam zginął i w jaki sposób to trudno z taką osobą prowadzić dialog.Jestem przekonany że współudziałowcami w tym incydencie jest dwie strony które jak dotychczas robią wszystko by sprawa ta podobnie jak Katyń była zagadką wielu pokoleń.Dlatego by im w tym przeszkodzić należy zbierać wszystkie dowody i uniemożliwić poprzez uchwalenie prawa by takie zbrodnie nie mogły być przedawnione.Sprawa powyższa nie wymaga tak długiego śledztwa lecz skoro odpowiedzialnych ludzi określa się zdrajcami i odsówa się ich od śledztwa to każdy logicznie myślący musi zadać sobie pytanie czemu to ma służyć?
Jan X / 212.160.130.* / 2014-12-29 18:05
I tak prawdy nie poznamy nigdy. Dlaczego? A dlatego że zamieszana jest w to polityka. Jasne? A więc dla jednych dalej będzie to kiełbaska wyborcza a dla innych powód do k...wienia. I tyle. I tak do znudzenia

Najnowsze wpisy