Forum Polityka, aktualnościŚwiat

"Śledztwo w sprawie Smoleńska to skandal"

"Śledztwo w sprawie Smoleńska to skandal"

Money.pl / 2010-12-18 12:07
Komentarze do wiadomości: "Śledztwo w sprawie Smoleńska to skandal".
Wyświetlaj:
issael / 188.33.156.* / 2010-12-18 23:07
Ludziki, człowieki nie podniecajcie sie ta.
Wszak to wszystko dla was.
Odbyła sie rozgrywka pomiedzy elitami na poziomie 'miedzynarodowym" a wy macie igrzyska. Wzbudzone i umiejetnie podsycane oraz sterowane uczucia/postawy dziela was tak jak chcą.
Rozumiem nawt to, ze sadzicie ze to rozgrywka pomiedzy państwami, nawet powinniscie tak sadzić, po to przeciez wami sie manipuuluje.
Jak czytam wypowiedzi wielu zwykłaych ale tez wielu pozytecznych idiotów, to musze przyznać, spindoctorzy znaja sie na robocie
Nawt wam nie przjdzie do głowy ze to nie jest spraw rozgrywki miedzynarodowej, a sprawa rozgrywki wewnatrz elity zrealizowana rekami "elity" czyli tymi którzy przeznaczeni sa do wladania plebsem.
EURO STUDENT / 2010-12-18 15:00
Czy wiecie który z wymienionych osób będąca na wysokim stanowisku Władz rządzących Państwem Demokratycznym bada sprawę katastrofy samolotu w którym zginęła elita polityczna, prezydent oraz dowódcy sił zbrojnych (łącznie 96 osób) na podstawie sterty sfałszowanych papierów pod nazwą DOKUMENTY ? W dodatku przekazał śledztwo stronie która mogła spowodować tragedię oraz nie wymagał od nich prawdziwych dowodów typu CZARNE SKRZYNKI, ZAPISY Z ROZMÓW PILOTÓW Z WIEŻĄ , ZABEZPIECZENIE WRAKU SAMOLOTU oraz wyników sekcji zwłok w prawidłowej formie?

a) Donald Thiefsk
b) Phill Collins
c) Mieszko I
d) Radosław Majdan
lezdrubinter. / 79.185.81.* / 2010-12-18 14:35
To jest tak niesamowite,że aż się odechciewa
Wacuś Młody Plutokrata / 83.29.184.* / 2010-12-18 14:03
WycmOOkane LEMINGI - gdyby śp. Prezydent L.Kaczyński nie stanął w poprzek WIELKIEMU KRECENIU LODÓW w condominium, przyklepał szybciutko ustawę zdrowotna i zbratał sie z NOCNĄ ZMIANA toby ON dzisiaj była Jasnie Żyrandolem . Po masakrze smoleńskiej j "cos" jest w trumnach, natomiast dra Wróbla, speca od nawigacji lotniczej węgorze wcięły i ślad nie pozostał, synalka gdzieś zapuszkowali do czubków i zrobiło sie cich sza jak za Józefa tego co przewodniczył "komisji " od ludbójstwa katyńskiego.
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:00
Premier Donald Tusk uważa, że jest rzeczą z gruntu nieprzyzwoitą, to co wyprawia wokół katastrofy smoleńskiej grupa polityków związana z PiS. - To jest tak niesmaczne, że aż się odechciewa komentować - stwierdził premier.

Szef PiS Jarosław Kaczyński, po raz kolejny, skrytykował działania rządu w sprawie wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Stwierdził m.in. że rząd powierzył sprawę śledztwa w sprawie śmierci polskiego prezydenta, wielu wybitnych polityków (...) obcemu mocarstwu, rzeczywiście obcemu, nie sojuszniczemu.

Szef rządu stwierdził, że nie ma ludzi bezbłędnych, można mieć zastrzeżenia do pracy tej czy innej komisji, tego czy innego prokuratora, tak jest wszędzie na świecie.

Tusk uważa za rzecz z gruntu nieprzyzwoitą, to co wyprawia wokół katastrofy smoleńskiej grupa polityków związana z PiS. - To jest tak niesmaczne, że aż się odechciewa komentować - powiedział.

Tusk podkreślił, że nie pozwoli, aby to co leży w najgłębszym interesie Polski - dobre relacje ze wszystkimi sąsiadami i silna pozycja we wspólnocie międzynarodowej, w tym w UE - było niszczone przez polityków nieodpowiedzialnych, którzy na katastrofie smoleńskiej budują sobie pozycję polityczną.

- Będziemy setki razy prostować kłamstwa i nieścisłości, jakie w kwestii katastrofy smoleńskiej wypowiadają politycy PiS, w mojej ocenie nie mając żadnego innego pomysłu na to, jak przysłużyć się Polsce. Politycy PiS chcą z katastrofy smoleńskiej - i nie ukrywają tego - zrobić główną oś podziału w polskiej polityce i to na długie lata - ocenił szef rządu.

Podkreślił, że jest czymś bardzo złym robienie z tragedii smoleńskiej głównego motta działalności politycznej. - Ale trudno, jeśli ktoś nie ma innego pomysłu i uważa, że to jest stosowny sposób uprawiania polityki, zaangażowania się w życie publiczne, to prawdopodobnie moich argumentów nie wysłucha - powiedział Tusk.
---------------------------------------------------

jednym słowem TUSK ZNOWU KŁAMIE !
ela z katowic / 195.250.37.* / 2010-12-18 14:04
już Cię kiedyś pytałem, nawet jak wyjdzie że to winaa Ruskich co wtedy zrobisz? Wstąpisz do armi
wyzwolnia i najedziesz z kompanami z PISu rosyjskie terytoria? Wszyscy wiedzą że to wina
połowiczna, ruskich i naszych pilotów, nie powinni dostać zgody na lądowanie i nie powinni
lądować. I co z tego? Wydarzyła się tragedia i co dalej?Co ma naród zrobić? Co by Jaro zrobił,
wysłał zamachowców na Putina czy naszą "armię" w cudzysłowie na Moskwę? Tobie chodzi tylko o to
żeby udowodnić że to wina Tuska, może i spie.....li parę kwesti. Zawsze byliśmy przez ruskich i
szwabów jechani jak tylko chcieli i tak jest dalej. Co wypniemy się na ruskich, ciekawe skąd
będziemy brali gaz i ropę, chyba Ty i pajace z PISu bedziecie srali w gary i zbierali metan z
gówna. Na tyle EURO Studencie pajacu.
11 / 93.105.57.* / 2010-12-18 14:38
Odezwała się kultura polska?- "ELA z Katowic":
Dziecino, po pierwsze nie znieważaj ludzi,bo fora czytają inni, ludzie a nie bydło. Po drugie , rządzenie państwem to nie piaskownica i przyjrzyj sie jak o swój naród i gospodarkę dba p.Merkel.Nie dziwię się,że społeczeństwo chce gospodarzy,
bo ma do tego prawo za tak wysokie koszty utrzymania,
a od partaczy chce odpowiedzialności. Zgadzam sie z tobą, że "jesteśmy jechani" ze Wschodu i Zachodu, bo zgubiła nas zachłanność, zdziczenie i obojętność nas samych wobec
swojej przyszłości. Nie wymyślaj najeżdżania lecz rób
porządek wokół siebie. Pierwsze - to wybieraj mądrych i uczciwych od samorządów wzwyż. Wtedy nie będziemy SR^^li pod siebie.Jeśli nasi sąsiedzi potrafią wybierać gospodarzy,
powinniśmy się od nich uczyć.
lezdrub@interia / 79.185.81.* / 2010-12-18 14:32
ELA. Wiesz co sie robi z takimi. Z takimi nie prowadzi sie wspóŁpracy. Trzyma sie takich na dystans.
A nie zwoluje Jaruzelskiego zbrodniarza na obrady o bezpieczeństwie państwa.

TW- bolki nami Rzadzą.

Z ruskimi trzeba robic tak,jak RobiŁ L> Kaczyński. Dla tego nie żyje. Tusk im dopmógŁ tym zgadzając sie na zaproszenie.
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 14:39

Z ruskimi trzeba robic tak,jak RobiŁ L> Kaczyński.

a co takiego oprócz obrażania się robił
nie mogę sobie jakoś przypomnieć
daj jakiś przykład
wiem że zablokował eksport polskiego mięsa, masła etc do Rosji
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:44
z tego co pamiętam to rosja zrobiła aferę że jest mięso niezgodne ze standardami... ale Polska szybko znalazła inny rynek zbytu i wyszła na tym lepiej =) nie mam teraz dostępu do tych informacji piszę z pamięci
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 14:53

Polska szybko znalazła inny rynek zbytu i wyszła na tym lepiej

GDZIE
oj Student na zachodzie masz nadprodukcję.
Co chwila wymyślają jakieś epidemie!!!
A EU robi wszystko aby ograniczyć produkcję bardzo dobrej żywności w Polsce.
zby79 / 79.163.182.* / 2010-12-18 19:37
Wtedy był duży popyt na żywność ze strony krajów rozwijających się (zwłaszcza Chiny i Indie). Z tego co pamiętam to Polacy faktycznie znaleźli inne rynki zbytu.
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:22
moim nabojem jest głosowanie w wyborach. a siłą tego głosu jest rzetelny i odpowiedzialny rząd który podejmuje dobre decyzje.

Tusk oddał śledztwo ruskim. To była zła decyzja. Ruscy ugościli naszego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego zamiast kwiatami ... drzewami. Taka jest prawda. Nie trzeba im wyzywać wojny, nic nie zmieni się w sytuacji biznesu między Polską a Rosją bo to interes obupulny ...

ale kreml trzeba rozliczyć i telefon kontrolerów do Moskwy ... trzeba pokazać Polakom jacy oni byli 70 lat temu i jacy są dziś. Nic się nie zmieniło.
analfabeta / 149.156.124.* / 2010-12-18 14:13
rozumiem, że ty głosujesz na Komoruskiego i Tuska dlatego, że nie chcesz żeby prawda została ujawniona, bo wtedy nie wiesz co z tym fantem zrobić.
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:10

Na tyle EURO Studencie pajacu.


wina
połowiczna, ruskich i naszych pilotów,

o czym ty chcesz ze mną rozmawiać jak nawet nie masz podstaw kultury... czy ja kogoś wyzwałem z bioracych udział w tym forum?

Czy Wasi Rodzice zaszczepili u Was taką formę dyskusji?

Wróćcie do starych czasów pamięcią... tam pewnie są takie odzyski do Waszej osoby od nich...

"dlaczego nie pozbierałeś tych zabawek Pajacu" itp tid.

...
ela z katowic / 195.250.37.* / 2010-12-18 14:15
odpowiedz na pytnie a nie udajesz elokwentnego, nie oczekuj ode mnie szacunku wobec Ciebie, bo go Ci nie okaże, bo Ty go nie okazujesz innym
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:24
odpowiedziałem powyżej i nie udaję. czasami zastanów się zanim wciśniesz przycisk dodaj co wysyłasz na forum
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:03
dla przypomnienia wkleiłem ten artykuł ... żeby pokazać jaki fałszywy jest DONKI !

najpierw krytykuj PiS że oni Krytykują śledztwo ruskich ... a dziś donki krytykuje ruskich...

to jest CYRK tego człowieka i jego MAŁP
EURO STUDENT / 2010-12-18 13:44
Najpierw wszyscy zgodnie jak jeden mąż mówili że to wina pilotów ! tak mówiła Vat-aha z PO z Tuskiem i Sikorwskim na czel. Dziś dzięki inicjatywie PiS oraz rodzin zmarłych i ich śledztwa prywatnego wyszły na jaw brudy. Rosja otrzymała śledztwo od Tuska w prezencie i zawaliła sprawe. Dziś rudy krzyczy a reszta PeOwców nagle dostrzega że wina leży po stronie rosji....

Najpierw wyzywali od szaleńsców, wypędzali ludzi policją... dziś robią sztuczne zamieszanie żeby podbić sondaże.

PO i ich ludzie sa najgorsi na świecie !
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 14:03

Rosja otrzymała śledztwo od Tuska w prezencie i zawaliła sprawe.

A Kaczyński Jarosław :
To jest z prasy
Kaczyński Jarosław zaprasza Jaruzelskiego na obiad
Do willy na Żoliborzu ( otrzymanej od Wiesława)jak swój swego:)))

No i kto był pierwszym który zaczął honorować Jaruzelskiego.

i drugi przykład

Prezydencki minister Paweł Wypych powiedział, że jeśli prezydent Lech Kaczyński zdecyduje się na udział w moskiewskich obchodach 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami, to zaprosi na pokład samolotu m.in. gen. Wojciecha Jaruzelskiego.

No i co Ty na to
zby79 / 79.163.182.* / 2010-12-18 19:42
Wiedział, że jak będzie Jaruzelski na pokładzie to będzie bezpieczny. Rosjanie dbają o swoich agentów, a współpraca z wywiadem radzieckim Jaruzelskiego jest znana.
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:06
moim zdaniem Wojtka Jaruzelskiego powinienen ktoś kto przeżył stan wojenny i dostał po d**ie tak zdzielić PAŁĄ PO PLECACH z całej siły aż by ujżał CZERWONE GWIAZDY
pi-lot / 81.219.7.* / 2010-12-18 22:23
ja przeżyłem stan wojenny -nie raz dostałem "lolą" po grzbiecie i rzucałem kostkami bruku w "zomoli" -dziś gotów jestem w stanie ukłonić się generałowi i z szacunkiem przyjąć go pod swój dach
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 14:11

tak zdzielić PAŁĄ PO PLECACH z całej siły aż by ujżał CZERWONE GWIAZDY

wielu by chciało lecz jest za dobrze pilnowany.
Kruk krukowi oka nie wykole.
A Ty nadal wierzysz że jest dobry Jarek i zły Donald.
Obaj są siebie warci.
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:18
dlaczego nie przemawiają za Tobą żadne argumenty?

PKP 2007 - +45 MLN ZŁ ZYSKU

od 2008 do dziś - 223 MLD ZŁ STRATY

DEFICYT 2007 - 15,95 MLD ZŁ

DZIŚ 55 MLD ZŁ przy wielkiej wyprzedaży spółek państwowych ! z aferami że sprzedaja za grosze ! jak majętek stoczni

Tusk oddaje śledztwo ruskim - dziś mamy aferę


co mam jeszcze Ci napisać ?
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 14:24

dlaczego nie przemawiają za Tobą żadne argumenty?

Twoje argumenty są mi znane i ich nie neguję .
Nie mam klapek na oczach.
Widzę dobre i złe strony po obu stronach
dobrych jakoś sobie nie mogę przypomnieć.
Widzisz nie ma dobrego Donka i złego Jarka
czy na odwrót
dobrego Jarka i złego Donka
Obaj są tacy, sami chcą tego samego
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:29
ale Jarowsław ma we mnie wsparcie bo ma takie osoby w dziedzinie Ekonomii jak Zyta Gilowska. To jest osoba której mogę powieżyć moje podatki. Rostowski jest osobą której mogę dać brudne skarpetki do wyprania a on i tak zrobi w nich DZIURĘ ! tak jak w budżecie
ela z katowic / 195.250.37.* / 2010-12-18 14:08
Co Ty mozesz wiedziec o stanie wojenym. Przyznaj sie ile masz lat? Jesteś gówniarzem i oceniasz innych.
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:19
żebyś ty jeszcze był kobieta to bym cie potraktował ulgowo. jesteś beznadziejny... wykaż się jakimiś argumentami
kwant2000 / 2010-12-18 13:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dariusz Fedorowicz, brat Aleksandra Fedorowicza, dyplomaty i prezydenckiego tłumacza, który zginął w katastrofie smoleńskiej powiedział, że nie dostał on żadnych materiałów dotyczących sekcji zwłok o które bezskutecznie dopomina się od kwietnia 2010r. Jakie jest tłumaczenia polskich władz? Cytuje jego dosłowną wypowiedź:
"Najpierw usłyszałem, że trumny objęte są rosyjską jurysdykcją i dlatego nie można ich było otwierać. Jest to dla mnie zupełny absurd, bo podobno jesteśmy krajem suwerennym. Podczas spotkania u premiera miałem okazję zapytać o to minister Ewę Kopacz, która znalazła inne wytłumaczenie: że nieotwieranie trumien po ich przyjeździe do kraju było spowodowane zapisami ustawy o cmentarzach i pochówkach z 1959 r. Jest to tłumaczenie tak samo pokrętne i nie do przyjęcia, jak poprzednie, ponieważ przepisy natury sanitarnej nie mogą górować nad postępowaniem prokuratorskim".
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 13:34

Czy już jesteśmy pod jurysdykcją rosyjską?

odkąd pamiętam zawsze byliśmy.
Z tym że w pewnych okresach pozwalają nam na troszkę więcej.
Amerykanie nas nie chcą a Niemcy są zbyt ulegli.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-12-18 13:24
Was nie interesuje to - JAKI JEST UDZIAŁ THUZKA Z FERAJNA W RZECZONEJ KATASTROFIE!
jakss / 89.72.183.* / 2010-12-18 13:13
Przecież od początku to było do przewidzenia!! Jak można wierzyć Rosjanom w tej materii. Czy to było szczyt głupoty czy politycznego wyrachowania Tuska i jego "towarzyszy" w nienawistnym zaślepieniu politycznym? Czy tacy ludzie powinni rządzić w naszym krajem?
analfabeta / 149.156.124.* / 2010-12-18 13:07
niezle sobie POgrywa nasz Premier z mlodymi i wyksztalconymi.

chce "wymusic" na stronie rosyjskiej "przyznanie sie", ze wspolwinni sa kontrolerzy wiezy.

PO tym nastapi ostateczne POjednanie, a slupki POparcia na wsze czasy znajda sie POwyzej 100%.
EURO STUDENT / 2010-12-18 12:10
ODDAŁES DONALDZIE ŚLEDZTWO RUSKIM ! PODAJ SIĘ DO DYMISJI ! ZAWIODŁEŚ POLAKÓW !
EURO STUDENT / 2010-12-18 12:17

My nie mamy powodu, aby ukrywać polską część odpowiedzialności za katastrofę i nie ulega wątpliwości, że ilość tych prawdziwych przyczyn jest większa po polskiej stronie, ale rozpoznajemy także przyczyny po stronie rosyjskiej - zaznaczył Tusk.

no i co? Zginęło 96 osób ... i co?

ZDRADZIŁEŚ NARÓD RUDY ! ZDRADZIŁEŚ !
pi-lot / 81.219.7.* / 2010-12-18 22:29
kto Ci płaci za skłócanie polskiego narodu? -takich fanatyków powinno się izolować w szpitalach psychiatrycznych
MMMMMMMMMM / 83.5.48.* / 2010-12-18 12:43
Jesteś maniakalnym szaleńcem i tyle...
EURO STUDENT / 2010-12-18 13:36
=) wszyscy są szaleńcami ... jak wy to robicie? Kaczyński, Macierewicz... (wychodzi teraz że ich wąrpliwości i nie tylko ich ale całego PiSu są uzasadnione) wszystkich wyzywali od szaleńców ! dziś sprawa się wyjaśnia i jak trzeba wskazać osobę winną to ja jestem szaleńcem... ehhh "ręce opacają"
EURO STUDENT / 2010-12-18 12:07
obudzili sie ponad osiem miesięcy PO katastrofie =( teraz to już nie ma dowodów na kolejne śledztwo ! TO SKANDAL !!!!
ela z katowic / 195.250.37.* / 2010-12-18 14:02
już Cię kiedyś pytałem, nawet jak wyjdzie że to winaa Ruskich co wtedy zrobisz? Wstąpisz do armi wyzwolnia i najedziesz z kompanami z PISu rosyjskie terytoria? Wszyscy wiedzą że to wina połowiczna, ruskich i naszych pilotów, nie powinni dostać zgody na lądowanie i nie powinni lądować. I co z tego? Wydarzyła się tragedia i co dalej?Co ma naród zrobić? Co by Jaro zrobił, wysłał zamachowców na Putina czy naszą "armię" w cudzysłowie na Moskwę? Tobie chodzi tylko o to żeby udowodnić że to wina Tuska, może i spie.....li parę kwesti. Zawsze byliśmy przez ruskich i szwabów jechani jak tylko chcieli i tak jest dalej. Co wypniemy się na ruskich, ciekawe skąd będziemy brali gaz i ropę, chyba Ty i pajace z PISu bedziecie srali w gary i zbierali metan z gówna. Na tyle EURO Studencie pajacu.
ela z katowic / 195.250.37.* / 2010-12-18 13:54
Euro student skończ już się wypowiadać, na pod każdym artykułem smarujesz swoje brudy. Już ostatnio ktoś Ci pocisnął że przepraszałeś, że Cię poniosło - widzę znowu się wypowaiadasz studencie z Torunia, z wszystkim tu znanym Uczelni. Jesteś ukierunkowany na jedną partię i nic do Ciebie nie dociera! Dla mnie jesteś pajacem i mam awersję jak tylko widzę Twój nick.
Natter / 2010-12-18 13:09 / Tysiącznik na forum
Oczywiście ja też winię kontrolerów ze Smoleńska ale oto że, pozwolili w tych warunkach na próbę lądowania.Powinni byli kategorycznie zabronic tego manewru.Skończyło by się to awanturą dyplomatyczną łacznie z wieszniem psów przez PIS na Rosję i na Putinie.ale ludzie by przeżyli.aile kasy by zostało w budżecie.a tak to ta katastrofa będzie sięciągnąc do następnego pokolenia.
Jurij Gagarin / 95.49.14.* / 2010-12-18 13:27
Tu nie chodzi o warunki pogodowe! Piloci zostali z premedytacją wprowadzeni w błąd, co do położenia pasa startowego, pas startowy miał być położony 800 metrów bliżej.

Pogoda nie ma tu nic do rzeczy! Reflektory AMP gwarantowały możliwość swobodnego lądowania lądowania!

Polecam komentarz na niezależnym portalu Salon24:

http://lubczasopismo.salon24.pl/latarnik/post/258447,tu-154-800-metrow-klamstwa
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 13:20

Oczywiście ja też winię kontrolerów ze Smoleńska

też
Według mnie winę ponosi dalsza i bliższa stacja naprowadzająca.
EURO STUDENT / 2010-12-18 13:46
dobrze że napisałes według Ciebie bo Twoje informacje biora się z mediów.
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 13:59

Twoje informacje biora się z mediów.

a wiesz co jest dalsza i bliższa stacja naprowadzająca.
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 13:58

Twoje informacje biora się z mediów.

i tutaj się mylisz szkolenie miałem w Oleśnicy, niedaleko od Ciebie.
I byłem starszym mechanikiem na MIG- ach
tak że nie jestem laikiem
a rosyjska "technika lotnicza"
nie wiele się zmieniła przez 40-lat
EURO STUDENT / 2010-12-18 14:50
szacun =) nie o to mi chodziło !

nie ma żadnej zasadniczej informacji że to była wina pilotów. Oni byli pewni że lądowisko jest 2000 metrów jak podawała wieża ... a było jedynie 1.2 KM ! nie mieli szans bo lecieli 290 KM/H !

a film który pojawił się po katastrofie Koli dowodzi że tam już czekali ludzie z gnatami żeby dobić resztę.


Dziś Donki mówi że w papierach są nieścisłości... nie ma nawet oryginalnych skrzynek !
pi-lot / 81.219.7.* / 2010-12-18 22:21
Student... Ty jednak powinieneś się leczyć
tade / 83.2.33.* / 2010-12-18 15:00

nie ma żadnej zasadniczej informacji że to była wina pilotów. Oni byli pewni że
lądowisko jest 2000 metrów jak podawała wieża

na każdym lotnisku masz dwie stacje radiolokacyjne dalsza i bliższa
i od ich pracy zależy trafienie na pas i dobre lądowanie

Najnowsze wpisy