Forum Polityka, aktualnościKraj

Służba zdrowia w Polsce. Lekarze: pakiet antykolejkowy do poprawki

Służba zdrowia w Polsce. Lekarze: pakiet antykolejkowy do poprawki

skomentuj
Wyświetlaj:
T. / 81.190.62.* / 2014-05-16 14:38
Każdy emeryt i legalnie pracujący obywatel w Polsce odprowadza miesięcznie kilkaset złotych składki zdrowotnej na ewentualne swoje leczenie z NFZ. Jednak okazuje się ,że pieniędzy na okrągło brakuje,więc pytam się, ile należałoby tych pieniędzy odprowadzać do NFZ, aby starczyło na pobyt w szpitalu, w gabinecie lekarskim u specjalisty, itd.?
Natomiast dawne państwowe szpitale i przychodnie lekarskie zamieniły się raptem na prywatne szpitale i prywatne przychodnie lekarskie ,gdzie lekarze za wizyty każą sobie słono płacić !
W takim razie ,gdzie są nasze pieniądze p. premierze,które odprowadzamy na służbę zdrowia , oraz ile ich jest ???
H Szatkowski / 2014-05-16 17:45
Zajrzyj na www Ministerstwa. Poza tym potrzeby finansowe zależą od tego, jak jest zdefiniowane to, co w ramach NFZ się leczy, stosuje a czego nie. Jak choćby w stomatologii- nie finansuje się implantów.

Zwracam uwagę, że poza owymi ww emerytami, pracującymi są wieloosobowe rodziny rodziny, w całości ubezpieczone zdrowotnie jako członkowie rodziny. Np. bezrobotnego ojca rodziny.
vasil87 / 2014-04-20 09:09
Widać co PO robiła przez ostatnie lata w kwestii służby zdrowia, że dopiero teraz zainteresowała się problemem kolejek do specjalistów. Może i rozwiązali problem przychodni i dostępu do lekarzy pierwszego kontaktu, ale niestety w kwestii szpitali i specjalistów całkowicie polegli.
Zdrowy / 192.96.170.* / 2014-05-16 04:18
Po-zdrowienia z USA

Służba zdrowia w Polsce może być jedną z najlepszych w świecie.
Jest to możliwe, dosyć łatwo i prosto, ale czy Polacy wiedzą jak to uczynić?
Czy chcą to uczynić?

Zobacz jak - poniżej:

http://4usa22.wix.com/sluzbazdrowia
skomentuj

Najnowsze wpisy