Forum Polityka, aktualnościPolityka

Śmierć Basajewa nie była niespodzianką

Śmierć Basajewa nie była niespodzianką

Money.pl / 2006-07-11 12:42
Komentarze do wiadomości: Śmierć Basajewa nie była niespodzianką.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.236.* / 2006-07-15 21:50
Walka z teroryzmem, ta widziana oczyma władzy, to działanie władzy, ale czy zgodne z prawem, nie wiadomo, brak blizszych danych. Modne jest mordowanie przywódców, giną ostatnio zabici przez zbombardowanie. Wyznaje się zasadę, że wszyscy inni którzy są przy skazanym, bo ktoś z władzy musiał wydać wyrok, nawet sprzątaczki , sekretarki >> to terroryści, musza zginąć w gruzach zbobardowani. Fantaści przewiduja w swoich książkach, że walczące ludy na wymyślonych planetach , nie dają za wygrana i wymyślaja kolejne bronie dla podtrzymania wojny, bo zawsze korzystaja na tym wojskowi i firmy przemysłu zbrojeniowego. Biada społeczeństwom jeżeli nie powstrzymaja zawodowych wojskowych >> bo powstanie nowej paskudnej broni , zawsze jest możliwe, jezeli siła determinacji zaćmi zdrowe postrzeganie świata; świat widziany oczyma zwolenników cywilizacji śmierci, to ochyda i wstyd , że tez są tacy ludzie potwory współczesności.
lkygut / 84.10.121.* / 2006-07-12 23:11
jakos mało informacji do nas dociera z Czeczenii, ciekawe ile jeszcze liczy obywateli...mam nadzieje ze znajdzie sie nastepny Szamil
Rafal K. / 193.201.167.* / 2006-07-11 12:42
Jeśli Basajew był terrorysta, jak nazwać rosyjkich zolnierzy codzienie mordujacych zwykłych cywilów dla rozrywki, czy zabicia czasu?
Media to wielka broń. Kto ma do nich dostep ma władze. Rosjanie ją mają wiec prowadzą eksterminacje manipulujac opinia publiczą. Mam nadzieje,ze nie wszyscy przejdą obok tego obojętnie.
mare / 83.27.10.* / 2006-07-16 11:23
zolnierze do ktorych strzelaja cywile zza wegla robia sie bardzo nerwowi niemcy w polsce i europie amerykanie w wietnamie i iraku rosjanie nie sa ani lepsi ani gorsi wojen nie prowadza intelektualisci
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-12 18:45
Wiem,jak ich nazwać,ale nie mam pewności, czy wypada użyć słów,jakie cisną mi się na jęzak. Lepiej już splunąć,gdzie wypada...

Najnowsze wpisy