Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Śmierć z powodu mizerii w kasie

Śmierć z powodu mizerii w kasie

skomentuj
grzegorz / .* / 2004-10-22 08:16
Komentarze do wiadomości: Śmierć z powodu mizerii w kasie.
Wyświetlaj:
Izabela / .* / 2004-10-30 12:22
Autostrady autostaradą-zapraszam do Białegostoku.Tu chyba nie ma ani jednej ulicy bez dziury lub innego niebezpieczeństwa zwiazanego chociażby z budowa dróg i złym oznaczeniem reperowanego terenu. Złość bierze, kiedy policja przedstawia dane zwiazane z naduzywaniem alkoholu ale milczy o wypadkach zwiazanych z uszkodzeniem nawierzchni, rbotami drogowymi lub innymi sprawami związanymi z utrzymaniem dróg - jak chociażby kłótnie związane z semaforami na przejazdach kolejowych. Tam giną ludzie, tu giną ludzie - nie tylko sportowcy, inni też chcą zyć. A paliwo drozeje a nawierzchnie są coraz gorsze. A za wszystko z naszych kieszeni.
WITO / .* / 2004-10-30 00:19
Ten i wszystkie inne przypadki POWINNY zmusić NAS a przede wszystkim NASZYCH PRZEDSTAWICIELI (P OSŁÓW) i URZĘDNIKÓW do JAK NAJSZYBSZEGO ROZWIĄZANIA SPRAWY BUDOWY AUTOSTRAD ! Samochodów tak na oko przybywa 20-30% rocznie a dróg NIE !!! Gdyby były przyzwoite drogi o odpowiedniej przepustowości z BEZKOLIZYJNYMI skrzyżowaniami - BYŁOBY DUUUUUUUUUUŻO mniej takich tragedii ! Nic już nie poradzą ograniczenia prędkośći , znaki 'WYBOJE" czy "OSTRY ZAKRĘT" - jeździmy coraz szybciej i coraz dłuższe trasy bo - mamy coraz szybsze i "NIBY" bezpieczniejsze samochody . Nawet kierowcom 'MALUCHÓW" się ten stan udziela i potrafią pędzić po 120 km/h ! w tej mydelniczce >>> Ja się przesiadłem ostatnio z szybkiego auta do DOSTAWCZAKA , jeżdżę wolniej ale mam dwukrotnie większą masę auta co przy zderzeniu także się liczy ...
zawodowy kierowca / .* / 2004-10-28 11:05
Co to jest 400 km dla zawodowego kierowcy? Od 3 do 5 godzin jazdy! Taki artykuł to jawna kpina z zawodu kierowcy!
normalny / .* / 2004-10-28 01:27
może po prostu powinien być drugi kierowca, któy by wracał ????wyrazy współczucia rodzinom
LadyE / .* / 2004-10-26 08:08
Szanowny Panie Płaskoń,Wszystko co napisali moi poprzednicy o Pana źle przespanej nocy i braku własnych przemyśleń to niestety prawda. Miałalm o Panu cokolowiek lepsze zdanie, wykorzystywanie tragedii przez kierownika drużyny do wyciągania pieniędzy to chwyt poniżej pasa, ale powtarzanie tego przez Pana ... to gorzej już chyba być nie może.
mada / .* / 2004-10-25 10:49
zgadzam sie z Boleslawem. Ktory kierowca - dobry kierowca, jedzie 120 km w deszczu po zlej drodze, w dodatku bedac za kolkiem kilkanascie godzin. Wszystkie busiki powinny miec tak jak autokary tahografy, nie zalatwi to sprawy bo Polak potrafi ale napewno wiekszosc kierowcow dostosuje sie do przepisow dotyczacych dluhgosci odpoczynku kierowcy. Moj maz jezdzi od 30 lat autobusami i wiem jak to wyglada. Kiedys jechali do upadlego 1 kierowca na trasie Poznan Madryt, chwila odpoczynku gdzies na parkingu i dalej do przodu teraz jest to po prostu NIEMOZLIWE to male urzadzonko wszystko wychwyci a przy obecnym bezrobociu malo kto chce utracic prawo jazdy. Tlumaczenie kierownika druzyny to po prostu smiech na sali - przez lzy bo nie potrzebnie zgineli mlodzi ludzie, ale powiedzenie w prasie ze zgineli bo zabraklo 800 zl to jak naplucie ich rodzinom w twarz w obliczu tak wielkiej tragedii. Powinien sie Pan wstydzic.
Bolesław / .* / 2004-10-25 09:08
Takie tłumaczeie to istny żart. Żartuje sobie kierownik drużyny, choć w tej sytuacji na pewno nie jest do śmiechu. Autor artykułu natomiast rozpowszechnia te bzdury nie mając chyba własnego zdania. Po pierwsze: gdyby w kasie klubu znalazło się te 800 zł więcej, to i tak nie poszłyby one na hotel dla zawodników.Po drugie: w taki sposób to każdy kierownik, dyrektor, czy inny żądzący mógłby się wytłumaczyć ze swoich wszelkich niepowodzeń, bo przecież nigdzie nie ma tyle pieniędzy, by na wszystko wystarczyło. Każdy musi radzić sobie jak najlepiej w tych warunkach jakie są. Jeśli teraz ktoś twierdzi, że naraził życie ludzi z braku pieniędzy, to powinien iść za to siedzieć! Te 120 na liczniku podczas jazdy nocą w deszczu po kiepskiej drodze to też na pewno skutek braku pieniędzy?No i ten pomysł z "bezpieczniejszym autobusem". W zderzeniu z ciężarówką tez nie ma wielkich szans. Może więc czołg wynająć? Pogratulować pomysłowości działaczy. Wytłumaczeniem może być tylko przytłoczenie tragedią, czego szczerze współczuję.
motocyklista / .* / 2004-10-25 08:59
nie jest to pierwszy wypadke na drodze i nie róbmy z tego tragedii, czy ktoś tak głośno mówi o ludziach, którzy codziennie giną, jakoś niekt nie robi z tego problemu, że drzewa rozna, że są dziury w drodze, że jeżdżą po drodze pijani i bez świateł itd. Zabrakło troche zdrowego rozsądku, sam gdy jeżdżę, gdy czuję ciężkie powieki potrafię 20km od domu zatrzymać siena godzinę i odpocząć to wystarczy, aby nie zginąć. Niestety na drodze chcemy czesto zaoszczędzić 5-10min i giniemy, wyprzedzamy na trzeciego. Mówienie że zabrakło 800 zł to temat zastępczy i wykorzystywanie tragedii dla niecnych celów dofinansowania sportu. Ludzie trzeba troche wyobraźni jak sie jedzie w deszczu kiepską drogą, anie 120km/h. NIe jest to dużo sam jeżdżę szybciej, ale po dachowaniu troche nauczyłem sie pokory dla warunków atmosferycznych i dziwnych sytuacji, niestety jak ktoś dużo przejedzie to wydaje mu sie że już go nic nie zaskoczy na drodze, a tu proszę...
pablo / .* / 2004-10-25 08:34
A drzewa powinny rosnąć w lasach, a nie przy drogach!!!
Prezes / .* / 2004-10-23 23:29
Jestem prezesem klubu, który szkoli dzieci i młodzież.Mamy blisko 200 zawodników. Ile zarabiam - zero! Ile dokładam- dużo.
Neonek / .* / 2004-10-24 10:46
Tam , gdzie szkoli się dzieci nie ma zysku, ale olimpijczycy to złota kura...
naj / .* / 2004-10-23 22:37
Proszę Państwa, tak się składa, że bardzo dobrze znam to miejsce wypadku. Proszę sobie wyobrazić roznące dość bujnie rozłożyste drzewa tuż obok jezdni, które poprostu podczas deszczu i wiatru łamią się i spadają pod nadjeżdżające samochody.A tak prawdę mówiąc cały odcinek drogi do Lublina od Radomia jest fatalny. Ruch jest ogromny, przeważnie tzw. tranzyt wschodni, niestety przebiega tą właśnie drogą w kierunku przejść granicznych w Hrebennem(Lwów) i Dorohusku(Kijów). Jak do tej pory nigdzie nie natknąłem się na jakieś projekty przebudowy tego szlaku(oprócz mostu w Puławch), tak bardzo przeciążonego i przez to niebezpiecznego.A szkoda.
hegemon / .* / 2004-10-23 18:05
800 km to niedużo gdy jedzie się autostradą.
Andrzej / .* / 2004-10-23 22:20
Ale dla lubelskich władz ważniejsze jest lotnisko niż autostrada.
Roman / .* / 2004-10-23 16:07
Proszę Państwa.Według przepisów samochody przewożące 8 osób z kierowcą nie muszą posiadać tachografu i nie podlegają kontroli ITD.Jeżdżą ile mogą .Ile im sił Starczy. wypadków z udziałem busów będzie coraz więcej.Ile musi ludzi zginąć żeby ktoś to zauważył.
WYKRYWACZ_GŁUPOTY / .* / 2004-10-25 08:36
kazdy pojazd wykonujący profesjonalne usł transportowe powinien być wyposazony w tacho a w sczególnosci wykonujacy transport pasażerski,IMHO 90% tzw. "busików" jest nie sprawnych technicznie,do tego ciasne, bez drugich drzwi, z szyberdachami zamiast wyjscia ewakuacyjnego to jeżdżące trumny!
Zenon nie z Kition / .* / 2004-10-23 10:18
Podpisuję się pod tekstem "wkurzonej baby". Zapewne nikogo skutki tego zdarzenia nie cieszą, wręcz przeciwnie. Ale przyczyny tego zdarzenia podawane przez J.P. to coś, co napisał chyba po źle przespanej nocy. Jest w tym kraju wiele ważniejszych spraw do załatwienia. Sport w moim przekonaniu jest workiem bez dna. W taki worek nie wrzucę ani grosza.
Yoyo / .* / 2004-10-23 07:46
A wycieczki na olimpiadę różnych "działaczy"sportu? Dla nich są pieniądze? Sądzę , że tytaj głowną przyczyną był brak wyobrażni , brawura i wiara we własne umiejętności osoby kierującej . NO , ale jakiegoś kozła do wieszania psów trzeba znależć .Skoro są ofiary ,ktoś z żywych musi odpowiedzieć głową . Po prosty nieszczęśliwy zbieg zdarzeń . No bo gdyby o kilkanaście sekund wcześniej znależli się przed konarem...
maciwin / .* / 2004-10-24 02:14
jak trochę yoyo pojeździsz, jak cię parę razy ruski tir zmusi do hamowania (mam tylko nadzieję, że twoj maluch jeszcze ma jakieś hamulce) to wtedy będziesz miał prawo wypowiadać się o sprawach, o których w tej chwili nie masz pojęcia. obyś tylko nie musiał ! pozdro.
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy