Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

smiertelny wypadek w okolicach poznania na drodze krajowej nr 11 katowice - koszalin zginela MONIKA KRAJEWSKA Z CHORZOWA

smiertelny wypadek w okolicach poznania na drodze krajowej nr 11 katowice - koszalin zginela MONIKA KRAJEWSKA Z CHORZOWA

martam / 2007-08-27 19:57
Gdy dowiedzialam sie otym strasznym wypadku, w ktorym zginela tak mloda dziewczyna to az mnie ciarki przeszly .Przeciesz ona miala dopiero 29 lat i nadodatek jechala zeswoim narzyczonym nad moze . A i ponoc niebawem mieli sie pobrac .Ludzie powiedzcie mi jak ten chlopak musial to przezyc i jak on teraz ma normalnie funkcjonowac ,tymbardziej ze dotego wypadku przyczynil sie prawdopodobnie byly pijany POLICJANT !!! CZY YO MABYC WZUR DLA NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLICJANT !!! CZY YO MABYC WZUR DLA NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyświetlaj:
nowacha / 2007-08-27 21:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiem co ten chłopak musiał czuć bo niecały rok temu przeżyłam to samo. Wracałam z narzeczonym z wakacji. Byliśmy w Turcji, jechaliśmy z Okęcia do domu do Elbląga. Na krajowej 7 Tomek przysnął i wjechaliśmy pod tira. Zginął na miejscu, ja niestety nie. Byłam w 8 miesiącu ciąży. W domu na mami i tati czekała nasza 1,5 roczna córeczka. Teraz mam jeszcze synka Tomusia. Są chwile, że myślę, że jestem szczęśliwa ale są i takie, że marzę o śmierci. Myślę, że Tomek zabierze mnie do siebie w odpowiednim momencie. JEŚLI CHCESZ ROZŚMIESZYĆ BOGA OPOWIEDZ MU O SWOICH PLANACH.
KUJAS / 2007-08-27 21:25 / portfel
LUDZIE SIE RODZA I UMIERAJA
SMIERC JEST CZESCIA ZYCIA
LEPIEJ PRZEZYC SZCZESLIWIE 29 LAT NIZ MECZYC SIE 100
NIE MYSL O TYM
POPROSTU CHWYTAJ CHWILE
PPC / 83.11.175.* / 2007-08-27 19:59
Ty i twoja ortografia zdecydowanie nie jesteście wzorem dla dzieci...
RR / 149.254.192.* / 2007-08-27 20:35
tragedia... okrutne życie.... oby jak najmniej takich wydarzeń, moze forum w jakis maleńki sposob przyczyni sie do tego by zmniejszyc liczbe ludzkich tragedii i choc troche umniejszyc ludzka glupote w tym cholernym kraju samowoli..
a swoja drogą marta na litość boską czy tak trudno zapamiętac morze bo morski, wzór bo wzory. Piszesz slusznie i w dobrej wierze (bo wiara) ale niszczysz swoj prestiz nie przykladajac wagi do podstawowej ortografii. Nie odczytuj tego zle bo chcialbym aby takich glosow bylo wiecej. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy