Forum Polityka, aktualnościKraj

Snajperzy strzelali do żałobników. Znowu ofiary w Syrii

Snajperzy strzelali do żałobników. Znowu ofiary w Syrii

Wyświetlaj:
Mariusz M / 46.112.59.* / 2011-04-23 22:41
Biorąc pod uwagę fakt, że w Syrii mają ropę to za niedługo spodziewałbym się tam jakiejś prawie pokojowej interwencji USA albo innego ścierwa.
Tacy sami / 76.197.243.* / 2012-02-12 19:24
Gdyby nie USA to Pierwsza czytanka w szkole dla dzieci byla by w jezyku rosyjskim.Dlaczego nie lubicie mocniejszych?.To tak jak nie lubicie bogatszych od Was.Zazdrosc.To jedyne co Wami kieruje.Przykre ale prawdziwe.Pietnujecie ludzi we wlasnym kraju ze sie bogaca ze przejmuja wszystko co najbardziej wartosciowe praktycznie za darmo,ale moje pytanie jest czy ja nie zrobil bym tego samego.Nie pytam czy Ty bo Ciebie nie znam i to sie nazywa u mnie szacunek. Wszystkie Wasze wypowiedzi Ta nienawisc jest tylko kolejna informacja o naszych nastrojach.Jestesmy narzedziem w rakach tych co naprawde decyduja o moim i innych losie.Mariusz zycze Ci wszystkiego najlepszego.Suksesow w tym co robisz.Czy nie myslisz ze warto by bylo Twoja energie uzyc aby zmienic to co sie dookola nas dzieje?Zrobic cos dla Naszej pieknej Polski?.
syryjczyk / 89.9.9.* / 2011-04-23 21:05
Na polskich drogach zginęło 9 osób w jeden dzień,więc co mnie syryjczycy którzy nas niewiernych najchętniej by wytepili w imię allaha

Najnowsze wpisy