Forum Polityka, aktualnościPolityka

Solana: Nic nie usprawiedliwia ataku na Kanę

Solana: Nic nie usprawiedliwia ataku na Kanę

skomentuj
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.247.* / 2006-07-31 07:49
Szef Unijnej dyplomacji znany od zawsze, nie jest skuteczny jest lekkceważony, przez antysemitów bo semitami nie można nazwać tych co niszczą wszystko z okrucieństwem budzącym przerażenie i popełniaja bezkarnie zbrodnie przeciwko ludzkości na terenach sąsiadów semitów. W Izraelu gdzie mieszka kilka milionów antysemitów >>dlatego atysemici, bo w znacznej wiekszości sa europejczykami popierają wojnę przy akceptacji rabinów wzywających do świętej wojny a żołnierze karnie wykonują rozkazy niosąc powszechne zniszczenie i śmierć.
Szefem dyplomacji Izraela jest kobieta, a w armii agresora służy bardzo dużo kobiet, zadać należy pytanie czy Pan Solana ma jakiekolwiek szanse >> odpowiadam sobie ? nie ma szans żadnych bo kobiety w armii izraelskiej sa wyjątkowo okrutne bo inaczej by się przeciwstawiły wykonywaniu rozkazów niosących zagładę ludności cywilnej. Była pokazywana amerykanka polskiego pochodzenia która gorzej jak zwierzęta traktowała więźniów w IRAKU, gdyby nie zdjęcia, nikt by nie wiedział że stosuje się niedozwolone metody na więźniach będący zbrodnia przeciwko ludzkości.
kubuś P. / 83.8.182.* / 2006-07-31 09:05
Pan Solana zapomniał już, jak sam nakazał przeprowadzenie bombardowań Belgradu i 25 innych miast w d. Jugosławii? Ówczesna propaganda nie wspominała nawet słowem o ginących pod NATO-wskimi bombami dzieciach i kobietach. No cóż , z wiekiem pamięć może zawodzić.......
Wapniak / 83.28.111.* / 2006-07-31 11:48
No właśnie. A tu jak będzie skakał, może stracić posadę.... i co wtedy?
skomentuj

Najnowsze wpisy