Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Solidarność chce podwyżek

Solidarność chce podwyżek

Money.pl / 2007-01-15 16:12
Komentarze do wiadomości: Solidarność chce podwyżek.
Wyświetlaj:
jim / 194.116.193.* / 2007-01-15 18:27
a ja myślałem, że zwiazek zawodowy walczy o szeroko rozumiane warunki pracy dla pracownika w tym płace, i to bynajmniej nie powinien byc główny jego cel, w sprawie emerytur SB w pierwszej kolejnosci należy się zainteresować generalnie wysokimi emeryturami służb (milicja wojsko itp) osób bedących w wieku znacznie ponizej 65 r życia a tzw SB-ków należy ostatecznie zweryfikować łamali prawo to doprowadzić do procesu sądowego a nie wywoływać dyskusję o słusznych czy niesłusznych emeryturach bo temat zostanie "zagadany"
zaznaczam iz daleki jestem od jakiejkolwiek obrony psychopatycznych sadystów z MO i UB i SB ale uważam iz mamy już teraz prawo które powinno pozwolic na ukaranie tych niegodziwców
Wapniak / 83.7.85.* / 2007-01-15 16:33
Słusznie, skoro chciała tego tak bardzo kiedyś, dlaczego nie teraz?... Do przodu Panowie. Nie zapomnijcie wziąść ze sobą tej tablicy z postulatami z Brukseli. No i zasłużonego Nestora ze sobą...
a320 / 80.48.97.* / 2007-01-15 16:12
Zacznijcie od zaraz, żądajcie 35% podwyżki. Wtedy gospodarka zacznie tracić konkurencyjność, wzrośnie inflacja i stopy, wzrost gospodarczy zmaleje już w 2008 i lud wykopie w 2009 kaczory z koryta. I oto chodzi. Inflacja zeżre robotnicze podwyżki i wszystko wróci do normy.
Tak trzymać, zwierać szeregi, naprzód, cała wstecz!

Najnowsze wpisy