Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż: PiS goni PO, ale dystans ciągle duży

Sondaż: PiS goni PO, ale dystans ciągle duży

Wyświetlaj:
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-07-24 15:15
Mam nadzieje że nie dogoni.Bo znowu świat będzie sie z nas smiał jak przez 2 lata kiedy PIS rządził
...
www.tnij.org/raptus2009
historyk / 80.50.180.* / 2009-07-22 19:03
Pomijając sprawę czy sondarze są reprezentatywne i wiarygodne, patrz poprzednie wybory z 2005, należy wyrazić zdziwienie, że przy takiej medialnej nagonce na PiS zaczyna wzrastać dla tego ostatniego poparcie to niebywałe, niedawno Niesiołowski ogłosił że PiS za chwile się rozpadnie a tu taka niespodzianka czyżby obywatele zaczynali rozumieć pewne pojecia jak
niszczenie mediów publicznych, zamach na niezalenosć NBP, ubezwłasnowalnienie NIK przez wiceprezesów itd
to co bedzie dalej jak dojdzie koniec inicjatywy obywatelskiej u kupców warszawskich, całkowite ośmieszanie prawa przez firmy parapocztowe, które muszą dokładać blachy do listów bo rządząca liberalna partia nie morze im dać równych szans doprowadzajac przepisy do normalności, natomiast informujaca że kryzys ma się ku końcowi a jednocześnie planujaca podwyzszanie para czy podatki, po co w takiej schyłkowej sytuacji kryzysowej je podwyższać
Na Węgrzech oszukiwano społeczeństwo i co wyszło.
Jestem już pewny że to co zostało przez PiS zniszczone/ właściwie co/ nigdy przez PO nie zostanie naprawione i mam wrażenie że część elit odwraca sie od PO, widać w mediach zmiane i ciut wiecej krytyki rzadu pewnie to zosługa że powstała alternatywa /choć zawsze była/
man13 / 2009-07-22 14:28 / Tysiącznik na forum
... jak dogoni to zabawa zacznie się na nowo.
będziewesołotofakt / 213.158.199.* / 2009-07-22 18:24
a jak, ale obecnie bez totalnego wyrżnięcia watahy to już się nie obędzie, o nie
fryderyk wilhelm / 79.188.238.* / 2009-07-22 12:24
dość dyktatury platformy !
ci co głównie konsumują tego niezauważają, ci co muszą współpracować z organami państwa widzą to dobitnie.
wilhelmi / 77.222.254.* / 2009-07-22 14:22
mieliśmy dość dyktatury pisu i jego najwierniejszych przyjaciół w postaci prawej samoobrony i sprawiedliwego lpr'u!
ci co głównie konsumują tego niezauważają, ci co muszą współpracować z organami państwa widzą to
dobitnie.

Najnowsze wpisy