Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż: PiS szybko dogania Platformę

Sondaż: PiS szybko dogania Platformę

Money.pl / 2008-04-16 08:14
Komentarze do wiadomości: Sondaż: PiS szybko dogania Platformę.
Wyświetlaj:
wkurzona / 79.185.164.* / 2008-04-19 15:37
Proszę napisać o jaki sondaż chodzi? Wczoraj OBOP podawał: PO-55%,PiS-24%,LiD-8%,PSL-6%. Bez komentarza.
historyk / 89.77.243.* / 2008-04-19 16:40
no cóż to jeszcze kraj demokratyczny, szkoda że wyniki niepasujacych sądazy są publikowane, ale już niedługo Tusk bedzie prezydentem bo Kaczor tylko pije wino i jest chory na chorobę starosci i znowu nie poinformował rzadu o swoim stosunku do naszych przyjaciół na wschodzie w sprawie Gruzji. A wtedy w wyniku informacji koncernu TVN wszyscy będą tak doskonale informowanie że wybiorą do parlamentu jedynie słuszna partię a ona zrobi drugą Irlandie a bedzie to rok 2050 bo będzie ona rzadzić wiecznie
a kaczorek ma motorek / 79.184.11.* / 2008-04-17 21:43
PO wygrało wybory dzięki mediom opłacanym przez” Czarny Biznes” ludzi reprezentujących interesy bardzo wąskiej grupy, osób których przeciętny obywatel nie obchodzi. Wylansowali swojego Dyzmę . PiS nie był partią w której dobrze by się kradło. To sfrustrowana część społeczeństwa uległa propagandzie lepszego jutra . Naiwność polskiego społeczeństwa okazuje się że jest bardzo duża . Nie potrafimy realnie spojrzeć na naszą rzeczywistość . Z chwastami zawsze jest trudna walka , nie można jej wygrać całkowicie ,ale można opanować sytuacje , to jednak wymaga czasu, cierpliwości konsekwencji . Obecnie sytuacja przeciętnego Polaka będzie się pogarszać a entuzjazm do PO maleć aż osiągnie taki jak dziś ma SLD
Frank N. Stein / 85.128.68.* / 2008-04-17 10:05
No cóż. PIS był partią führerowską. Jak kiedyś komuchy, PIS musiał wzbudzać we wszystkich przekonanie, że istnieje jakiś tam wróg, przeciwko któremu trzeba walczyć i że oni są od tego, bo inaczej nikt by na nich nie głosował. Wiele gadania i szumne zapowiedzi przed wyborami i tradycyjne gufno po wyborach. Obchodziło ich tylko zdobycie jak najwięcej władzy i to nawet za pomocą chamskich i żenujących sposobów poniżej pasa. Dżarosław potrafi jedynie manipulować ludźmi, a nie rządzić.

Poparcie dla PO było dlatego tak wysokie, że większość ludzi się na takie rządzenie PISu nie zgadzała i nie chciała żyć kompleksami i nienawiścią, jak bracia K. Ja sam i więszkość moich znajomych dlatego głosowaliśmy na PO. Nie żeby Platforma czymś porywała, bo nic specjalnego nie oferują. Po prostu to był wybór mniejszego zła. Tyle, że nie wiem czemu oni odebrali to jako swój wielki sukces i teraz siedzą i się obijają. Z szumnych zapowiedzi tradycyjnie nic, ale to akurat jakoś mnie nie dziwi, bo jeszcze nie było w Polsce partii, która zrealizowałaby swoje obietnice wyborcze.
Cierpliwość ludzi się kończy, dlatego odchodzą od PO, bo że parafrazuję Rejs: Rozglądam się w lewo, w prawo, nuda. I wychodzę.
znawca z PISu / 79.186.14.* / 2008-04-16 09:49
Miałem dość państwa totalitarnego, inwigilacji, obrzucania błotem się wzajemnie i inne partie polityczne dlatego z czystym sumieniem głosowałem na PO. Jest cisza i spokój.
@@@ / 195.90.107.* / 2008-04-17 21:50

Jest cisza i spokój.

To Ty chyba przestales ogladac TV, nie sluchasz radia i nie czytasz gazet.
a ja NIE! / 81.210.19.* / 2008-04-17 08:28
"Kochajmy się!" I tak będzie, cicho, spokojnie, sielankowo. Ceny energii i żywności staną się europejskie. Będzie też stabilizacja. Ale będzie dotyczyła wyłącznie poziomu dochodów obywateli. No i państwo nie będzie TOTALITARNE. Zamknięte zostaną wszystkie obozy pracy, policja nie będzie zamykać niewinnych obywateli, sąsiad nie będzie agentem. No i zadowoleni będą wszyscy idioci.
sękacz / 79.188.238.* / 2008-04-16 10:17
te rzekomy świat stworzyli ci fachowcy od medialnych intryg, teraz już TVN nie zapuszcza kamer i monitorów do pokoi hotelu Sejmowego, wybpomyje nie robią akcji typu Aneta Krawczyk, nikt nie śledzi czy czasem żaden z policjantów nie wiezie służbowym polonezem "wieśmaków " koleżance na dworzec, teraz jest normalnie ITI dostanie sój obiecany stadion z budżetu Warszawy za 360 000 000 zł., dla swojej Legii /Abramowicz takich gestów nie uśiwiadczył w Londynie/ Eiureko odda się parę miliardów, Żydom odda się 60 miliardów, kolejne milirdy za zburzenie przez nimeców Warszawy, za zabrane przez ruskich POlakom kresy wschodnie,

SAWICKA na wolności
Pruszków pozwalniany z aresztów
Listy żelazne dla Misztala

Jest super, telewixja publiczna praktrycznie zlikwidowana.

KISS of DEATH platformy !
Elendir / 2008-04-16 20:39 / Łowca czarownic
A może po prostu nikomu się nie udaje znaleźć takiego kompromitującego materiału jaki się trafiał za czasów PiS? Sądząc po niektórych artykułach np. w Fakcie czy innych, jest trochę dziennikarzy którzy chętnie by coś takiego znaleźli w wykonaniu PO.

Inne bzdury nawet szkoda czasu komentować...
sergot / 79.188.238.* / 2008-04-16 09:13
TVN już nie nagrywa scen w pokojach hotelowych Sejmu ! co wydała budżet na ściągnięcie pary gejów z USA do Polski, do Sejmu, do Kalisza.
wkurzona / 79.185.164.* / 2008-04-19 16:02
"sergot", podpowiem Ci inną możliwość braku nagrań z pokoi hotelowych Sejmu: chyba politycy PiS-u przestali korumpować polityków Samoobrony.
ostry / 79.188.238.* / 2008-04-16 09:12
Gdzie jest Muzeum Historii Polski obiecane ? Muzeum Żydowskie dostanie 200 milionów z budżetu.
Co się dzieje z Muzeum II WŚ , którego stworzenie obiecywał Tusk w kampanii, tynczasem bartoszewski popiera "Widoczny Znak" Eriki Stainbach.
Niemcy Buduja muzuem swojej "golgoty podczas II WŚ" a u nas tuski obniżają budżet IPN-u.

>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk<

Tuski nie wożą >wieśmaków< kolegom, co się dzieje z wytrawnymi szperaczami wybpomyj ?
obserwator / 2008-04-16 08:14 / Tysiącznik na forum
Zastanawiające jest, że dziennikarze za rządów PO stali się owieczkmi a za rządow PIS byli rekinami.
Jest takie przysłowie ktore mówi, że ręki która karmi nie gryzie sie, zwlaszcza zastanowić się nalezy, czy czołowe postacie świata dziennikarskiego zarabiające dziesiątki tysięcy miesięcznie sa wiarygodni i czy ich praca jest warta wynagrodzenia ktore otrzymuja. Moim zdanie nie, bo czas obecny wskazuje że to są maszynki do robienia pieniędzy i produkcji niusów nie zawsze prawdziwych. Tak sobie myslę, że sondaże ostatnio zapadly się pod ziemię żeby nie ujawnić gołej prawdy, że notowania PO spadają i spadaja a końca nie widać. Propozycje jakie wladza przedstawia w terenie i na szczytach nie zadowalaja spoleczeństwa, szczególnie najubozszych, ceny rosna w oszalałym zakresie, praktycznie wszędzie. PO obiecywało, sondaże byly widać naciagane, dzisiaj naga prawda pokazuje, że król jest nagi. Mam żal do młodych wyborców którzy na złosć babci głosowali za PO, dzisiaj winni kwiatami zasypać swoje babcie, bo to one miały racje a nie politycy PO ktorzy z uśmiechem mówili nieprawde. Zatem kolejne sondaże będą przyprawiały o ból głowy politykow PO, bo nie potrafią grać w druzynie aby odnieść zwycięstwo czyli szacunek wyborców. Gra PO pod prezydenturę to gra nieczysta, dziennikarze piszą o stanie zdrowia Prezydenta= natomist to co się dzieje wokół j poslanki która odebrała sobie życie, strzelając do siebie z premedytacją, bo wykorzystała okoliczność że sama byla w ubikacji tym samym nie liczyla się z konsekwencjami policjantki jej pilnującej. Nikt z dziennikarzy nie wyjaśnił czy ta posłanka byla zdrowa psychicznie i czy wogóle posłowie sa badani , bo tyle sie ostatnio mowi o zdrowiu ludzi władzy. Obywatele ktorzy zostali wuyrzuceni z mieszkań na bruk pamiętają kto tę ustawę przeforsowal. Wszyscy pamiętaja jak ta Pani płakała rzewnie z trybuny sejmowej, co powinno postawić służby medyczne Sejmu lub partię że zdrowie winno być zbadane. Nie słyszałem i nie czytałem nigdzie żeby podano jaki jest stan zdrowia tej Pani. Dzisiaj za pieniądze podatników, bo podatki , akcyza, VAT sa zabójcze, powołuje się Komisję d/s naciskow > ale, to juz sprawa polityczna, gra polityczna . Jeżeli ktoś popełnia sam samobójstwo, to trzeba uszanować jego wolę odebrania życia, jeżeli osoby wtajemniczone nie potrafiły pomóc. Ciśnienie krzywd wyrządzonych ludziom poprzez złe prawo i jego niesprawiedliwa interpretację może spowodować że człowiek wladzy nie podola i sam sie unicestwi aby sprawiedliwość zwyciężyla, bo inaczej bezprawie zniszczy spoleczeństwo lub pogrązy w ciemności.
wkurzona / 79.185.164.* / 2008-04-19 15:52
"Obserwator" szczyci się pona 500 wypowiedziami na tym forum. Szacun!
Jednak przegiąłeś pisząc:
natomist to co się dzieje wokół j poslanki która odebrała sobie życie,
strzelając do siebie z premedytacją, bo wykorzystała okoliczność że sama byla w ubikacji
tym samym nie liczyla się z konsekwencjami policjantki jej pilnującej. Nikt z
dziennikarzy nie wyjaśnił czy ta posłanka byla zdrowa psychicznie

Według Ciebie sprawa byłej posłanki nie wymaga rozstrzygnięć ani sądu,ani prokuratury,ani komisji .Ty po prostu oskarżyłeś tragicznie zmarłą i dziennikarzy.Ponadto zmarła nie pomyśłała o pilnującej ją policjantce (popatrz, co za bezczelność).

A jednak liczę, że zadasz sobie pytanie dlaczego ta zdesperowana posłanka "nie unicestwiła się,aby sprawiedliwość zwyciężyła" miesiąc,tydzień,dzień,godzinę przed akcją CBA.
Elendir / 2008-04-16 08:54 / Łowca czarownic
Odnośnie nie gryzienia ręki która karmi co masz do powiedzenia odnośnie rzeczy dotyczących TVP znalezionych na laptopie Ziobro? A co powiesz o układach i układzikach które potworzył poprzedni rząd PiS?
krakus1 / 91.90.180.* / 2008-04-19 12:57
Brednie powtarzane jak mantra przez Po i ich media. Ludzie, którzy odważyli się zwalczać patologię w kręgach biznesu i władzy sami stali się ofiarami. PO wie, że jedyny realnym przeciwnikiem politycznym jest PiS i Prezydent, dlatego wszelkimi sposobami chce ich zniszczyć. Posługuje się do tego sprzyjającymi jej mediami i takimi jak Twoja wypowiedziami. Trwa na ogromną skalę manipulacja społeczeństwa i nieprawda jest, że nie ma o czy pisać nt. PO i rządu. Po prostu nie ma kto o tym pisać, a jak już napisze to nie przedostaje sie to do szereokiej publiczności. Taka jest rzeczywistość, ze jak się oczymś nie mówi w mediach to tego nie ma.
wkurzona / 79.185.164.* / 2008-04-19 16:26
Powiem Ci coś "krakus" o sympatii mediów dla PO.
Czy masz przyjaciół? Lubisz ich? Dlaczego?
Jakie potrawy uwielbiasz? Dlaczego?
Jakie oglądasz filmy? Dlaczego?
Wystarczy tych pytań?
Media lubiły PO kiedy ta była w opozycji i lubią ją gdy rządzi. Nie trzeba doszukiwać się tu "układów" ,"czarnego biznesu"...
krzys123 / 87.206.41.* / 2008-08-25 19:43
naiwna jesteś kobicino
młoteknalaptopy / 213.158.196.* / 2008-04-16 19:20
a co tu opowiadać, słaba to konkurencja PIS-u z układami, które są zdolne porwać, zabić, a wszystko po to, aby przejąć prężną firmę. Ba, z układami, w których uczestnictwo uprawnia do traktowania ojca porwanego jak śmiecia, kwitując jego żale jedynie ironicznym uśmiechem.
Elendir / 2008-04-16 20:31 / Łowca czarownic
Ciekawie wybrałeś grupę porównawczą dla układów stworzonych przez PiS. Ale faktycznie, poza tym że pewnie nikogo nie porywali ani nie zabili, to coś w tym jest.
krakus1 / 91.90.180.* / 2008-04-19 12:59
A jakie to układy stworzył PiS?
Elendir / 2008-04-19 15:34 / Łowca czarownic
Telewizja publiczna, CBA, spółki Skarbu Państwa... Zależy co dokładnie Cię interesuje.
gr / 77.115.90.* / 2008-05-18 13:46
Polacy są zmienni w sondażach i zaufanju do Tuska

Najnowsze wpisy