Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż: PO traci, PiS zyskuje

Sondaż: PO traci, PiS zyskuje

Money.pl / 2009-02-24 08:15
Komentarze do wiadomości: Sondaż: PO traci, PiS zyskuje.
Wyświetlaj:
sda / 79.175.201.* / 2009-02-24 08:15
Propaganda. w moim towarzystwie jest troche inaczej. Do wyborów nie ma po co iść bo nie ma na kogo głosować Jedyny myślący człowiek to Pan Janusz Korwin ale jego nie dopuszczą do władzy bo chaos im pomaga robić wały
maxymili / 2009-02-24 09:08 / Tysiącznik na forum
JKM to akurat myśli, że myśli. Głosi teorie, które nijak się mają do rzeczywistości na przykład pełną prywatyzację wszystkiego. Dajmy na to prywatny właściciel drogi dojazdowej do twojej pracy wnosi opłatę za przejazd 1000zł. Bo ma taki atak humoru. Co zrobisz? Zanim wybudujesz nową drogę pójdziesz z torbami. Nie da się budować pięciu drug obok siebie tylko dlatego, że jeden właściciel pobiera zawyżone opłaty.
Po prostu pewne rzeczy muszą być wspólne utrzymywane wspólnie. A że teraz także nie jest uczciwie? No ale jednak bardziej znośnie.
Podsumowując, wg mnie Pan Janusz był współpracownikiem SB zresztą sam się do tego przyznał ale nie powiedział jaki miało cel SB werbując go. Otóż miał on kompromitować gospodarkę wolnorynkową i kapitalizm swoimi niezrównoważonymi pomysłami. Cele te mimowolnie realizuje nadal ze szkodą dla gospodarki wolnorynkowej.
Na plus mogę mu zaliczyć, że traktowany jako parodysta świetnie wykazuje idiotyzmy obecnego systemu gospodarczego, ale w zamian niestety proponuje jeszcze większe.
artur xxxxxx / 213.158.199.* / 2009-02-24 09:23
10 lat temu człowiek prowadził u mnie w szkole gościnny wykład. Ludzie byli dosłownie zażenowani jego pomysłami, wyśmiać barana nie wypadało, dyskusje z nim nie miały sensu, bo na każdy argument odpowiadał wymijająco.

Najnowsze wpisy