Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż: PO wygrywa wybory samorządowe

Sondaż: PO wygrywa wybory samorządowe

Money.pl / 2010-09-18 10:14
Komentarze do wiadomości: Sondaż: PO wygrywa wybory samorządowe.
Wyświetlaj:
cozaczassy / 178.181.46.* / 2010-09-18 21:06
SBeckie media zamieszczają coraz gorsze zdjęcia J. Kaczyńskiego - jednak ciągle doją się go te śmiecie :-))
door / 83.12.255.* / 2010-09-18 19:43
tam gdzie wygra PiS nie dadzą forsy.
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-18 15:35
A gdzie prawica WiP, UPR?

Tylko JKM, ratujmy siebie i nasze dzieci przed biedą i niewolnictwem.
Pajchiwo / 2010-09-18 15:02 / Tysiącznik na forum
Odkąd SLD postanowiło w 2005 pomóc PO nie spotkałem jeszcze sondażu, w którym PiS miałby jakąkolwiek szansę.
Ciekawe jakim cudem oni jeszcze istnieją :)
artur xxxxxx / 188.146.80.* / 2010-09-18 14:22
Znowu trzeba głosować na PO, tylko dlatego żeby oszołomy i komuchy nie zajęły stanowisk. Paranoja.
Ryszard W / 188.147.171.* / 2010-09-18 14:02
a ja sie nie boje PO . Mam pieniadze i w nosie głoopków z małymi dochoda\mi i wiara w liberalizm PO. - Daj sobie rade sam .!!!
jurgen009 / 2010-09-18 15:23
Mam ten sam ,,problem". Nie interesują mnie głupole pod krzyżem i mam gdzieś wybory. Umiesz liczyć? Licz na siebie :))
Kukariusz / 79.191.144.* / 2010-09-18 13:44
Ps.Swoja drogą porównajcie publikacje w Money , jaka piękna mezszczyzna usmiechnieta i zadowolona
z premiera Tuska, a ponizej zrobione od dołu zdjecie nadętego oczywizda wrednego i złego szefa opozycji... cóż GW kupiła MP juz jakiś czas temu to i efekty widać..
caniss / 193.109.225.* / 2010-09-20 15:12
nikomu nie wmówisz że krowi placek jest piękny niezależnie z której strony go sfotografujesz
a osobiście moja ocena kaczuszki jest niska za poczynania a nie za fotki na portalach
kukariusz / 79.191.144.* / 2010-09-18 13:39
PZPR miała 99,9% przy prawie 100% frekwencji.. PO trudno to bedzie przeskoczyć, ale metody podobne
to i efekt moze bedzie?...tylko troche tego ZOMO z Krakowskiego Przedmiescia przeniesc w teren, Zbycho,Rycho za komisarzy ludowych, Putin pomoze i efekt murowany.
Elektro Devil / 2010-09-18 12:57 / Tysiącznik na forum
Niestety takie są wady demokracji. Partia, której jedynym pomysłem na funkcjonowanie jest podwyższanie podatków nadal wygrywa.

Skrajni idioci* głosujący na PO powinni płacić stawkę 50% VAT, CIT i PIT może to ich zmusi wreszcie do myślenia.

*za skrajnych idiotów nie uważam oczywiście urzędasów i polityków PO siedzących przy korycie, oni głosują za tym aby do koryta więcej wpływało
dgen / 2010-09-18 13:31 / Tysiącznik na forum
niestety ich głupota nie pozwala im na to spojrzeć obiektywnie - są przekonani, że młodzież jeździ za granicę wykładac na uniwerkach a nie na zmywaki, częśc z nich jest pewna, że istnieją w Polsce 6-cio pasmowe autostrady a te 250 tys. głodnych dzieci codziennie przychodzących do szkoły tylo po to aby coś zjeść, PO prostu nie ma apetytu......................
sfera2 / 2010-09-18 12:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wysokie poparcie dla PO wcale nie dziwi, ponieważ pomimo nagonki na polską gospodarkę forsowaną przez Rybińskiego, to prawdę mówiąc jak dotąd polityka rządu oparta na drobnych kroczkach przynosi łagodną poprawę i zdecydowany wzrost PKB, co owocuje zainteresowaniem polską przez inwestorów zagranicznych oraz powolnym spadkiem bezrobocia.
Co może dziwić to wysokie poparcie dla PiS-u, pomimo zachowania Kaczyńskiego wskazującego na silną traumę po stracie brata i parcie do rządzenia za wszelką cenę. Objawia to się chorobą zwaną schizofrenią paranoidalną, widzącą wszędzie wrogów jego planów.
Pozytywnie można odnotować wzrost sondaży SLD, co może już na wyborach samorządowych owocować przejściem na drugie miejsce w rankingu partii.
Elektro Devil / 2010-09-18 13:00 / Tysiącznik na forum
przeczytaj sobie chociaż definicje wskaźnika PKB na wikipedii to może pojmiesz od czego ten wskaźnik zależy.

PO kompletnie NIC co miało by wzmocnić gospodarkę przez 3 lata nie zrobiła.
sfera2 / 2010-09-18 20:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to przeczytałem w biuletynie GUS-u:
"Podane przez Główny Urząd Statystyczny (GUS) wyniki za czerwiec okazały się dużo lepsze od oczekiwań w odniesieniu do produkcji sprzedanej przemysłu. Te dane - po 13,5-proc. wzroście w maju - pokazują więc zdecydowany powrót wysokich dynamik. Jest to tym bardziej optymistyczne, że powoli zanika okres najgorszych odczytów tego wskaźnika z 2008 i początku 2009 r. i powoli przestaje odczytom sprzyjać statystyka, czyli niska ubiegłoroczna baza. Pozytywny wydźwięk dynamiki produkcji zwiększa dodatkowo wskaźnik oczyszczony z czynników jednorazowych, który pokazał 11,7-proc. wzrost.

Czerwiec potwierdził ponadto, że coraz lepsza koniunktura zagościła w polskiej, ale także światowej gospodarce. Świadczy o tym wzrost produkcji przemysłowej, ale szczególnie w produkcji komputerów, wyrobów elektronicznych i optycznych (aż o 98,1% r/r), ale także w produkcji chemikaliów i wyrobów chemicznych (o 35,5% r/r), pojazdów mechanicznych, przyczep i naczep (o 22,6% r/r), a więc branż nastawionych zdecydowanie na eksport. Tak więc coraz lepsza sytuacja naszych głównych partnerów handlowych - nawet w obliczu oczekiwanego spowolnienia i kolejnej fali kryzysu w II półroczu 2010 - wydaje się sugerować, że Polska nie powinna obawiać się o przyszłość, a dane z gospodarki w kolejnych miesiącach będą znów pozytywnie zaskakiwać."
sfera2 / 2010-09-18 21:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tutaj możesz przeczytać cały artykuł
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/produkcja-przemyslowa-zaskoczyla-eksport-motorem-napedowym-gospodarki#
Acer12 / 95.49.77.* / 2010-09-18 12:53
Traumę to będzie miała część obywateli jak wzrosną ceny, i jak nie pomoże kreatywna księgowość . Zresztą co to za język schizofrenia czy trauma? Może dyskutujmy na konkrety: rozwiązania w polityce zagranicznej, czy gospodarce, a nie celowe manipulowanie, używanie zwrotów, które maja w zamierzeniu nie dyskusje na argumenty, ale celu odebranie godności i szacunku jaki się należny każdej osobie. Wstyd!
sen / 87.205.87.* / 2010-09-18 11:56
Niestety poparcie PO będzie rosło a wszystko jest zasługa chorego Jarosława-to on nabija słupki PO.
Tez nie jestem zadowolony z monopolu władzy PO ,ale nie ma innej alternatywy ..bo substytutem Kaczyńskiego jest ????
warszavianka / 87.205.87.* / 2010-09-18 11:59
Oczywiście ze Kaczyński odpowiada za dołowanie Pi S
Anonimowy Przyjaciel / 83.29.12.* / 2010-09-18 10:14
Głupi naród wybiera, głupcy rządzą...
sqoobi / 82.160.113.* / 2010-09-18 10:33
Nie wierze w tak wysokie poparcie dla PO, podnoszac podatki nie moga osiagnac tak wysokich sondazy ... dane nie moga pochodzic od trzezwo myslacych obywateli.
pietro_asp / 2010-09-18 11:57
Podatki wzrosna dopiero w przyszlym roku... Poki co Kowalski wie, ze cos tam pojdzie do gory i wciska mu sie, ze zaplaci za to pare zlotych miesiecznie, co jest wstanie przelknac, a potem poparcie poleci....

Z drugiej strony w Polsce nie glosuje sie na tylko przeciw, a nie wyobrazam sobie, zeby nagle glosujacy na PO, zmienili preferencje na PIS (szczegolnie wygladajacy jak obecnie)... Zostaje niby SLD, choc na razie ma za male poparcie (ktore szybko rosnie)...


Pozatym nawet jak nie PO, to jakies inne durnie....

Najnowsze wpisy