Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż: Rośnie poparcie dla PiS

Sondaż: Rośnie poparcie dla PiS

Money.pl / 2010-05-10 07:56
Komentarze do wiadomości: Sondaż: Rośnie poparcie dla PiS .
Wyświetlaj:
jakub2 / 91.94.67.* / 2010-05-12 19:03
Przede wszystkim więcej niż połowa tych mądrzejszych polaków nie pójdzie na wybory , bo leje na nie, natomiast głosować na PO pójdzie niewielki procent frustratów i samobójców że nie wspomnę o komuchach i zdrajcach z PSLu i ich kumplach z SLD , a wybory wygra J.KACZYŃSKI.
kasiajagoda / 213.241.61.* / 2010-05-17 17:22
jestem tego samego zdanie , tym brdziej , ze niedzielne wystapienie Komitetu poparcie dla Komorowskiego bylo dnem i nizej juz upasc nie mogl On i jego elektorat. nastrzelali sobie tym wystapieniem duzo samobojow i maja przegrane jak nic.
utdx / 188.33.150.* / 2010-05-11 02:39
Zważywszy ordynarne manipulacje tzw. "sondażami", choćby 5 lat temu, należy podziękować ich perfidnym autorom. Mnie to jednak nie dziwi. "Tzw. "sondażownie" są głównie w rękach lewackich właścicieli. Często obcych. TNS OBOP, Gfk POlonia (co za pokrętna nazwa niemieckiej firmy). W nich wyniki ustawiają starzy zasłużeni dla PRL-u towarzysze. Jak np. niejaki Kwiatkowski, bliski współpracownik bandyty Jaruzelskiego. Zatem mając na względzie udział takich typów w tych pseudo sondażach, spokojnie można stwierdzić, że już po ich faworycie. WSI-owym Bronku. Polacy nie są tacy głupi jak się tym rosyjkim sługusom wydaje. Nie dla wszystkich idolami są bohaterowie sitcomów. Czas najwyższy oderwać ich od narodowego, darmowego dla nich koryta, wszelkich zdrajców, konfidentów, skorumpowanych sędziów, prokuratorów i innych pasożytów.
dor / 83.12.255.* / 2010-05-11 00:22
zamknąłem bez odpowiedzi. Mam pytania. Dla kogo robiona jest ta ankieta? Gdzie można zobaczyć wyniki? I dlaczego mógłbym ją wypełnić 2 raz? Może znów się otworzy okienko z ankietą? I co 3raz będę mógł zagłosować? Czy Wy też tak mieliście?
EXPIS / 83.30.148.* / 2010-05-11 00:13
Głowałem na Pis, Lecha i Jarosława, i więcej nie będę. Nikt mi za wypowiedź nie zapłacił. Pis i Jaroslaw sprzymierzali się: 1. Z Lepperem. 2. Z Giertychem. 3. Z Rydzykiem. 4. Mieli lub mają porozumienie z SLD. 5. Upolitycznili PRIII Polskiego Radia.
kaczorek ma motorek / 2010-05-10 22:06 / Tysiącznik na forum
znów te propagandowe sondaże i płatni aktywiści PO. Paru płatnych aktywistów penetruje wszystkie fora a szum taki jakby mówili za całą Polskę . Nie Nie już dalej tego Narodu nie uda się wam okłamywać , Kaczyński będzie Waszym Prezydentem czy Wam się to podoba lub nie będzie też koniec rządów PO ,wszystko w czasie
joungmilton / 2010-05-10 10:54 / Bywalec forum
Bardzo mi przykro, ale już nie udzielam się tutaj, wolę obserwować giełde niż to forum..........
migaczynski / 89.73.103.* / 2010-05-10 10:38
Jaroslaw Kaczynski jest najbardziej WREDNYM politykiem.
Muminek 2 / 78.8.231.* / 2010-05-10 18:30
A ja jestem za Komorowskim a nawet przeciw.
Binarek / 2010-05-10 10:48 / Tysiącznik na forum
Kolejny PiSowski prowokator
Trochę kultury Obywatelskiej na formu PiSowczycy
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-05-10 10:41
To nie onet, wp, interia-idz stąd.
joungmilton / 2010-05-10 10:03 / Bywalec forum
Pasowało by, aby jarek nauczył się jeszcze pozostałych równań matematycznych poza dzieleniem, i jeszcze zrozumiał, żę sąsiedzi i dobre relacje z nimi to ważna sprawa, nie ma sensu pachć sie w d.... jaknkesom. To może zagłosowałbym na niego.
Tak to dalej będzie blokowanie ustaw platformy i towarzysząca temu głupia przyśpiewka, że to czy tamto. Poza tym jak jarek za siądzie w pałacu to związkowcami przez kolejne 5 lat nikt się nie zajmie;/
A to państwa dalej się będzie sypało..
TU są potrzebne REFORMY... jarek czas prosperiti już raz zmarnował na szukanie gruszek na wierzbie. Kolejny pajac chcący realizować swoją chorą wizje szczęsliwości
utdx / 188.33.150.* / 2010-05-11 02:48
PRAWDA O PLATFORMIE OSZUSTÓW http://www.youtube.com/watch?v=jPsVPwHSaBA&feature=related
B_7 / 195.35.80.* / 2010-05-10 09:31
To co Kaczynski zrobił a raczej przeczytał w weekend jako odezwę do Rosjan to był szczyt hipokryzji i maxymalnego zakłamania - przypomnijmy sobie tylko jak się do tej pory wypowaidał o Rosjanach!!! - teraz już jest pewne,że po trupach chce iść do władzy - sowją drogą to było żenujące w jego wykonaniu - ciekaw jestem czy ktoś to w ogóle łyknął?
utdx / 188.33.150.* / 2010-05-11 02:58
TYPOWA MENTALNOŚĆ PO-BOLSZWII. J. KACZYŃSKI COKOLWIEK BY NIE ZROBIŁ, JEST, BYŁO I BĘDZIE ZAWSZE ZŁE, NIEGODNE, FAŁSZYWE, itd, itd..... OJ LUDZIE, CO Z WAS ZROBIŁA TA MICHNIKOWSZCZYZNA
arek+ / 87.119.23.* / 2010-05-10 21:10
Mamy Kandydata PIS ,który jest,a jak by go nie było! A może to sztab gędzie prezydentem.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-05-10 22:09

Mamy Kandydata PIS...

Smieszny jestes.
Przeciez to nie twoj kandydat wiec co cie to obchodzi.
jt / 78.8.231.* / 2010-05-10 10:25

przypomnijmy sobie tylko jak się do tej pory wypowaidał o Rosjanach!!!

No to przypomnij jak się wypowiadał,bo jakoś nie pamiętam,aby mówił coś złego.Co innego zwykli Rosjanie,a co innego rosyjskie władze.
Jak mówi dobrze o Rosjanach,to nazywasz go hipokrytą,jakby mówił źle też byś to ocenił negatywnie,bo to Ci pasuje do Twojego wyobrażenia o Kaczyńskim.Tak można powiedzieć o każdym np.Komorowskim czy Tusku.Trochę obiektyzmu by Ci się przydało,a nie uprawiaj politycznej propagandy,tej mamy dość w GW i TVN-e.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-10 10:05
POmyślicielu, czy mógłbyś POśiwęcić chwilkę ciemnemu człowiekowi i wyjaśnić wyniki z tej sondy:

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/ankiety/w-wyborach-prezydenckich-zaglosuje-na/wyniki,18606
46:31 dla JK przy blisko 40 tys głosów to już nie przelewki ... Na mój prosty pomyślunek to same staruchy i przygłupy na tej Interii siedzą ... A co na to mówią naukowe metody?
joungmilton / 2010-05-10 10:12 / Bywalec forum
Już wyjaśniamy, bo tak z połowa wyborców, to ciemna masa składająca swoje wybory co roku na opozycjoniste, no bo rządzący zawinili, jak nie wysokim bezrobociem, zadłużeniem państwa, czy małymi zarobkami, traktując swoje zachowanie jako forme kary dla aktualnie rządzącej partii czy koalicji partyjnej.

Może sie tak zdarzyć, żę faktycznie jarek wygra, no i co??
Dalej będzie taki sam cyrk, kłopoty z dobrymi relacjami z sąsiadami i surowcami z rosji.
konserwa / 2010-05-10 12:26 / Tysiącznik na forum
Idąc Twoim tokiem myślenia to szkoda, że nie oddaliśmy Gdańska Hitlerowi i po jakie licho walczyliśmy z "korytarzem". Dalibyśmy spokój a kraj nasz byłby opływał w faszystowski dostatek.
Czy ty nie rozumiesz, że jeśli nie masz własnego zdania to nikt się z tobą nie liczy. To przestawiają Cię jak safandułę jak Kwaśniewskiego na przedostatnich obchodach Zwycięstwa w Wojnie Ojczyźnianej w Rosji.
A kiedy Lech Kaczyński miał swoje zdanie to i chmura pyłu nie zatrzymała Miedwiediewa przed przybyciem na pogrzeb Prezydenta.
Nie chodzi o to aby stawać okoniem za każdym razem, ale żeby mieć swoją wizję a nie płynąć z prądem jak to robi obecny rząd ze swoim pożal się boże ministrem spraw zagranicznych co to nikt go nie zna i mylą go z tymi co rozstawiają krzesła na sali obrad.
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-10 10:32
Czy w takim razie 60 % wyborców głosujących na PO w 2007 roku to ciemna masa? Skoro się tak darli przy PKB wynoszącym 7%, Stokosie, Kulczyku, Krauze w ucieczce za granicę, to czy nie swiadczy o ich wyjątkowej ciemnomasocie? Wiedziałem, że zawsze mogą liczyć na wysoce inteligentne wytłumaczenia ze strony przedstawicieli jasnogrodu ...
Binarek / 2010-05-10 10:47 / Tysiącznik na forum
A. Nie głosowało 60%
B. Dlaczego przypisujecie sobie wzrost 7% skoro nie przeprowadzono żadnych reform gospodarczych?
C. Ludzie głosowali przeciwko zastojowi spowodowanemu walką o stołki miedzy PiS-SO-LPR
joungmilton / 2010-05-10 10:46 / Bywalec forum
Spora część wyborców PO to antyelektorat Pisu. Oczywiście są pewne zalety działań pisu, chociaż sam piszę tu o całokształcie, to tak jakbyś wybierał dla siebie kobiete patrząc na duże cycki.
Z tymi nazwiskami to też nie jest tak, co myślisz, że sypniesz paroma nazwiskami i sprawa załatwiona?
Historia tych nazwisk jest dużo bardziej skomplikowana.

Napisz co wolałbyś zrobić w czasach prosperiti, ściganie paru osób, którzy być może w jakiś sposób na to zasługują, czy naprawa państwa która powinna być zrobiona już jakiś czas temu?
Mam nadzieję, żę nie przypisujesz zasługi tychże prawie 7% PKB rządzącej parti? bo w takiej syt. kończę dyskusje z Tobą.
Binarek / 2010-05-10 09:36 / Tysiącznik na forum
Właściwie zamieścił to tylko na Youtube a więc rosjanie nawet się o tym nie dowiedzieli

Szkoda, że będąc premierem nie spotykał się cześciej z Putinem
Takie sprawy jak cieśnina Pilawska, długoterminowy i stabilny kontrakt na gaz, zniesienie ceł na owoce i warzywa mielibyśmy już długo wcześniej

Dobrze jednak jest to, że przynajmnie po czasie Prezes się zreflektował i docenił, że warto mieć dobre stosunki z sąsiadami
: ) / 83.9.191.* / 2010-05-10 08:30
- Janie, proszę przeprowadzić grę wstępną z Hrabiną, ja jeszcze poczytam sondaże
sceptyk / 2010-05-10 08:30 / Tysiącznik na forum
Kiedy ludzie zajmujący się finansami zaczną wreszcie popierać jedynego kandydata prawdziwie wolnorynkowego i libertariańskiego, Janusz Korwin Mikkego?
Czy dlatego, że nasi "finansiści", to tak naprawdę komunistyczni "zaopatrzeniowcy" rzuceni na odcinek finansów, ale cały czas czerwoni, i dlatego popierający lewacką PO albo narodowo-socjalistyczny PiS????
Nts / 94.246.127.* / 2010-05-10 08:01
Boże! Chroń Polskę przed rycerzami z PIS.
a szkoda gadać / 83.28.205.* / 2010-05-10 09:18
Obłudniku Sbecki przecież wy nie wierzycie w Boga
miliva12 / 83.15.120.* / 2010-05-10 09:40
Kto tak powiedział, od kiedy wiara w Boga jest uzależniona od poglądów politycznych, puknij się w głowę kretynie. Wyborcy Komorowskiego również wierzą w Boga ale szczerze, w związku z tym nie muszą tego upolityczniać.
Binarek / 2010-05-10 09:43 / Tysiącznik na forum
Widać jaki świat mają zbudowany -

PiS to partia Boga reszta to SBcy i ZOMOwcy
Zapiekli w nienawiści nawet nie muszą się zastanawiać jakiego boga wyznają
masel / 85.221.184.* / 2010-05-10 10:29
ironia, czy prowokacja??
nie ma chyba takich p***************, co???
odpowiedz!
Binarek / 2010-05-10 10:45 / Tysiącznik na forum
Kolejny przykład człowieka z sekty Radiomaryjnej
Prawdziwa miłość do bliźniego
Tak się dzieje jeżeli ktoś nie pojmuje religii, którą chce wyznawać
sceptyk / 2010-05-10 08:39 / Tysiącznik na forum
Przeczytaj sobie dzisiejszy tekst Wincenta dwojga imion i nazwisk Rostowskiego, czołowego ideologa pseudoekonomicznego PO. Wtedy poprosiśz Pana Boga o litość i zmiłowanie nad nasza biedną Ojczyzną rządzoną obecnie przez durnotę i ekonomiczne dyletanctwo.
Binarek / 2010-05-10 09:11 / Tysiącznik na forum
Sceptyk ty jednak rzeczywiście jesteś kopaliną.
Twoje UPR po związaniu się z LPRem obecnie ma mniej niż błąd statystyczny.
Szczęśliwie dla Polski
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-10 09:44
Czy LPR to czasmi nie związał się z PO..? Lepper też wielki przyjaciel PO od kiedy go Kaczyński przykrócił. Jak każdy ment, który tylko naliuje na PIS, zresztą ...
Binarek / 2010-05-10 09:49 / Tysiącznik na forum
Oho zaraz się dowiem że PiS nie tworzyło z LPR i SO koalicji
Przekłamywanie historii to Wasza specjalność

Dobrze że Polacy pamiętają uściski Jarosława, Andrzeja i Romana i jak ta trójka Polską rządziła
Elektro Devil / 2010-05-10 12:20 / Tysiącznik na forum
Tak to prawda to był największy błąd PiS-u powinni rozwiązać parlament i ponowić wybory.

Ale większość wyborców PiS-u i PO chciało i liczyło na koalicje PO-PiS z prawicowym Prezydentem to była wielka szansa, żeby coś zmienić na lepsze w tym kraju. I przeprowadzić konieczne reformy, nawet zmienić konstytucję.

Niestety obrażone PO wybrało kampanie Nienawiści i Jadu, która została do dzisiaj...
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-10 10:26
Aha - ja pamietam jak się PO paliło do POmocy PIS-owi i pamietam kto spuścił do zlewu SO I LPR. A trójca wbrew POpropagandzie rządziła o kilka klas lepiej niż rządzi teraz cudowna. PKB na poziomie 7 % za PIS i PKB na poziomie 1,7% za PO o czyms swiadczy. Nie wspomninają juz o reszcie cudów PO - po wykaz proponuje sięgnąc dla bloga markd ....
Binarek / 2010-05-10 10:43 / Tysiącznik na forum
Tylko tyle że PiS ciągnął Polskę w ogonie stawki a za PO Polska jest już trzeci rok liderem
Coś cienko Oszołomowaty.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-05-10 14:14

Tylko tyle że PiS ciągnął Polskę w ogonie stawki

O czym ty piszesz?
Przypomnij sobie np. PKB Niemiec z tego samego okresu
Elektro Devil / 2010-05-10 12:15 / Tysiącznik na forum
Czego liderem? Zadłużenia?
Bo chyba nie przypisujesz tego wzrostu PKB swojej Partii PO, która nie przeprowadziła żadnych reform gospodarczych.

To jest wasze myślenie wszystkie klęski gospodarcze i przyrodnicze to z winy PiS-u.
sceptyk / 2010-05-10 09:32 / Tysiącznik na forum
Binarek,
twoje teksty są nie tylko głupie, ale do tego śmieszne.
Gdzieś ty bałwanie wyczytał, że UPR jest związany z LPR???
W GWnianej??
Jeżeli tak, to nie dziwi. Tam można wyczytać też np. że Wałęsa to inteligent, a Bydłoszewski to arbiter elegancji.
Binarek / 2010-05-10 09:40 / Tysiącznik na forum
O tak chyba mi się pomylilo że w ostatnich wyborach było coś takiego jak Liga Prawicy Rzeczpospolitej.
Nie martw się sceptyk ja też bym się wstydził
jt / 78.8.231.* / 2010-05-10 10:33
Nie tylko to ci się pomyliło.LPR, to Liga Polskich Rodzin.Nawet tego nie wiesz,a zabierasz głos na tym forum jak jakiś mędrzec.A tu taka podstawowa wpadka.Kompromitacja na całego.Jak pozostałe 500 wypowiedzi reprezentują taki poziom,to tylko pogratulować(kretynizmu).
Binarek / 2010-05-10 10:41 / Tysiącznik na forum
Hihi
Ale ściemniacie, chcielibyście zapomnieć o Waszym przymierzu z Romanem niestety

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Prawicy_Rzeczypospolitej
Elektro Devil / 2010-05-10 12:24 / Tysiącznik na forum
Roman mimo samych wad i tego że kompletnie nie nadawał się do polityki na pewno był o 100kroć uczciwszy niż wasz ...
...Grzechu Schetyna:
http://www.obnie.info/schetyna_newsweek.htm
jt / 78.8.231.* / 2010-05-10 11:27
Liga Prawicy Rzeczypospolitej (LPR) – porozumienie wyborcze zawarte 10 września 2007 pomiędzy Ligą Polskich Rodzin, Prawicą Rzeczypospolitej i Unią Polityki Realnej.
11 sierpnia 2007 Roman Giertych poinformował po spotkaniu z premierem, że Jarosław Kaczyński zerwał umowę koalicyjną. Tego samego dnia Rada Polityczna PiS podjęła uchwałę, w której decyduje się na zerwanie koalicji PiS-Samoobrona-LPR oraz na przedterminowe wybory parlamentarne, które odbędą się prawdopodobnie 21 października.

13 sierpnia prezydent Lech Kaczyński na wniosek premiera zdymisjonował ministrów z LPR: Romana Giertycha i Rafała Wiecheckiego oraz Samoobrony RP: Annę Kalatę i Andrzeja Aumillera. W kolejnych dniach zdymisjonowani zostali wiceministrowie z LPR i Samoobrony.

Nie należę do PiS-u,a więc nie byłem nigdy w przymierzu z Romanem.Faktycznie w ostatnich wyborach 2007 roku powstała Liga Prawicy Rzeczpospolitej,tutaj masz rację,nie załapałem o co Ci biega.Przepraszam za kretynizm.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-05-10 07:56

Komorowski bije Kaczyńskiego 67 do 33 procent.

A JK jeszcze się nie odezwał. Co bedzie jak zabierze głos?
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-05-10 09:19
Nie zniżaj się do poziomu tego ....man13.Po co Ci to?.
MN4 / 78.8.35.* / 2010-05-10 10:01
Za komuny fabryki zarabiały, gdy strajkowały (bo produkowały mniejsze straty).
Analogia to słaba metoda badawcza.
: ) / 83.9.191.* / 2010-05-10 08:36
no tak on tak agresywnie milczy, wczoraj się odezwał, nie słyszałeś nie czytałeś ?
"Na Placu Czerwonym miał stać mój ukochany brat. Wiem o czym by myślał patrząc z dumą na defilujących polskich żołnierzy. Myślałby o milionach żołnierzy rosyjskich poległych w walce z III Rzeszą, ale myślałby też o Katyniu, o zbrodni, która 70 lat temu tak podzieliła nasze narody - takimi słowami zaczęła się wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego"
Binarek / 2010-05-10 08:41 / Tysiącznik na forum
Wspomniał może że Lech Kaczyński nawet nie zdecydował czy odwiedzi Moskwę?

Dlaczego PiS musi przekłamywać nawet najnowszą historię?

Czy na kłamstwie chce budować swój wizerunek?
: ) / 83.9.191.* / 2010-05-10 08:43
A czy przed 10 kwietnia ktoś go do Moskwy zapraszał?

Kto tu na kłamstwie buduje Binarku?
Binarek / 2010-05-10 09:07 / Tysiącznik na forum
Tutaj z waszego pisma:
http://www.wprost.pl/ar/190739/Jaruzelski-zaproszony-do-Moskwy-Tak-jak-Kaczynski/

I głupio co?
Wątpie jednak że któryś z was łgarze ma choć trochę honoru aby przeprosić.
sceptyk / 2010-05-10 09:36 / Tysiącznik na forum
Wprost należy obecnie do koszernej stajni Michnika.
Nowy właściciel ukorzył się, przyjął jedynie słuszną linię i głosi chwałę PO.
Binarek / 2010-05-10 09:47 / Tysiącznik na forum
Sceptyk przyznasz rację czy dalej będziesz kłamał
Znajdź gdzieś informację że zaproszenia nie było i nie wyjeżdzaj tutaj z głupawymi usprawiedliwieniami
Wprost jest nizależny od Agory
: ) / 83.9.191.* / 2010-05-10 09:20
Sorki jakoś mi umkneło, nie zajmuję się polityką zawodowo
Binarek / 2010-05-10 09:23 / Tysiącznik na forum
aż mnie zatkało
: ) muszę Ci przyznać, że rzadko spotykam osobę tak otwartą na argumenty na tym forum
Czasem piszę za ostro, sorry
sceptyk / 2010-05-10 08:51 / Tysiącznik na forum
Dyskusja z Binarkiem jest bezcelowa.
On oraz podobne mu diesle man13, MN4 (choć przypuszczam, że to jedna osoba) dostają gotowe jednoznaczne wyytyczne z GWnianej, i nawet nie próbują samodzielnie analizować rzeczywistości.
I robią to na rozkaz sanhedrynu z Czerskiej.
Binarek / 2010-05-10 09:09 / Tysiącznik na forum
Jak widzisz z dyskusji powyższej na kłamstwie budujecie tożsamość Polski i na oczernianiu innych

Dyskusja z tobą jest rzeczywiście bezcelowa bo ty nawet własną matkę byś oszukał.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-05-10 22:13

...na kłamstwie budujecie...

Ty sie natomiast klamstwem poslugujesz w dyskusji.

Najnowsze wpisy