Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaż: USA nie traktują Polski po partnersku

Sondaż: USA nie traktują Polski po partnersku

Wyświetlaj:
Prisman / 62.179.58.* / 2008-03-11 21:22
I tak to jest już w Polsce. Przeczytajcie samych siebie. Temat jest o USA a wy rozmawiacie o PISie i moherach. Zero na temat. Jesteście idealnym odbiciem polskich polityków - po jednym dniu od danego wydarzenia kłócą się o coś zupełnie innego. Kompletna ciemnota i kretynizm. Właśnie na takich idiotach jak wy Ci co umieją kombinować robią majątki. Aby się wypowiedzieć to najpierw trzeba posiąść podstawową wiedzę n.t. polityki czy ekonomii. Potraficie tylko narzekać. A co do tej pory zrobiliście dla ojczyzny. Nic. Każdy tylko chce się dorobić. Zero wyższych ideałów. Tylko zarobić i się nażreć. Chcecie demokracji a śmierdzi od Was realnym socjalizmem na odległość. Tylko daj i daj Polsko, daj wszystkim po równo ale mi najwięcej a ja za to wyjadę za granicę. Jesteście śmieszni, żałośni i prości. Za to kocham ten kraj, że nie tak jak w USA pewnie ktoś by mnie wyśledził i podał do sądu za to co napisałem, tylko mogę spokojnie nazwać Was idiotami. Takie jest moje zdanie.
obserwator / 2008-03-11 17:44 / Tysiącznik na forum
"Sondaż: USA nie traktują Polski po partnersku" jest nieprawdziwy i odzwierciedla zle intencje telewizorni i dziennikarzy jedynie slusznych gazet, które zapomniały że jeszcze niedawno inaczej na ten temat pisały. Społeczeństwo wypowiada się jak każą publikatory , bo krzykliwi dziennikarze w pogoni za pieniędzmi zrobia wszystko żeby zadowolić swoich mocodawców. Przemilczanie waznych wydarzeń politycznych z premedytacja winno wskazywać na wielośc twarzy , złych twarzy , ze raczej można postawic można tezę że Ameryka nie ufa Polsce. Moim zdaniem ma rację, stanowiska obejmuje kwiat z dawnych lat, a najwyższe emerytury maja oprawcy a ich ofiary przymieraja glodem. Zatem jeżeli Polska nie udowodni że jest zdolna do partnerstwa , to nic dobrego Polski nie czeka. Unia nie jest recepta nadobre zycie jeżeli pozwala trirom rozjeżdżać augustowian a blokuje wybudowanie drogi bo zaby w Rospudzie sa ważniejsze niz ludzie. Od dziesięcioleci tiry wożą towary i zartuwaja miasto przy milczącej akceptacji decydentow. Dla mnie Unia nie jest wiarygodna , gdyby naszym sasiadem bylo USA, to dobrze pracujacy mieliby dobre zycie natomiast udający dobrych pracownikow żyliby skromnie bo dzisiaj zyją na wysokiej niezasłuzonej stopie, urzedników wszelkiej maści przyrasta z każdym rokiem, także emerytow ktorzy dostaja wysokie i wcześniejsze emerytury. W Ameryce na emeryturę trzeba zapracować, nie idzie sie na nią tam powszechnie, bo nie ma przywilejów. W tej chwili w Polsce jest zagrożenie systemu emerytalnego, zbyt łatwo przemieszczają się pieniadze spekulacyjne. Emeryci cięzko pracujący obudzą się z ręką w nocniku.
maa / 2008-03-11 09:53 / Tysiącznik na forum
USA nikogo po partnersku nie traktują. Nawet bliskiej im uczuciowo Wielkiej Brytanii.
I dobrze to zawsze brać pod uwagę, bo USA są zbyt ważne, by się na nich obrażać.

Byliśmy chyba jedynym krajem w Europie, którego obywatele chcieli organizować Dzień Niepodległości USA u siebie. Wszyscy inni USA traktują z niechęcią i respektem...
Polak z RP / 194.6.222.* / 2008-03-11 09:05
PIS to dno jak pokazuja nie tylko sondaże, jeszcze miesiąc i będzie 10%
St. / 83.14.253.* / 2008-03-11 09:27
10% to o 10% za dużo bo muszę na to ścierwo pracować. Dostają pieniądze z budżetu - z moich podatków. To jest w Polsce chore. Powinienem płacić tylko na partię, którą wybrałem. Ciekawe jakie wówczas miałby wpływy PiS od swojego zidiociałego, moherowego elektoratu.
Mazi75 / 80.53.21.* / 2008-03-11 11:04
To co w Polsce jest zdrowe to to ze mozna swobodnie wypowiadac kazde nawet najglupsze sady i opinie. Nawet tak kretynskie jak ta powyzej.

Jednak tobie i innym "oswieconym" wydaje sie ze jak sa "lepiej" wyksztalceni i pewnie "lepiej" zarabiaja to sa "lepsi" i wowczas maja prawo obrazac innaczej od nich myslacych.

Prawda jest taka - piszac co powyzej "zidiociałego, moherowego elektoratu" udowodniles jedynie zes wyjatkowy cham i burak.
Oraz ze nic nie rozumiesz. Demokracja polega na tymze kazdy glos, czy to Babci czy Kulczyka ma taka sama wartosc. Jak zaczna sie datki na swoje partie to skonczy sie demokracja a zaczna sie rzady Kulczykow i Krauzowatych.

I tu jest problem. Ty i tobie podobni tylko myslicie ze myslicie.
St. / 83.14.253.* / 2008-03-11 12:04
Jednak komuna wywarła na was nieodwracalne zmiany. Wyobraź sobie (jeśli potrafisz!) rządy samych babć i dziadków przy aktywnym wsparciu ojca dyrektora i przyrównaj to do przypadku rządów ludzi, którzy potrafią myśleć tak jak Kulczyk czy Krauze. Dzięki takim ludziom jak Krauze czy Kulczyk jeszce żyjesz. To tacy ludzie płacą podatki z których ciebie utrzymują. Jak byś ich zniszczył to sam zdechniesz z głodu bo pracować nie potrafisz.
wonśmieciu! / 83.24.214.* / 2008-03-11 16:57
a co ty łajzo sprzedajna, możesz wiedzieć jak komentowany pracuje. Wal się na własny rachunek i wara ci od innych.
Ja-Gaar / 2008-03-11 11:26 / Bestia Miiny
Prawda.

Problem w tym niestety, że wiekszość z reguły nie ma racji...


ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO
piss off / 213.208.85.* / 2008-04-30 15:31
Ale dym,temat artykułu jest:USA nie traktują Polski po partnersku,a ludzie skaczą sobie do gardeł o co innego.Bardzo to swojskie.
Stany wykorzystują inne kraje,bo dbają tylko o własny interes ,a że są supermocarstwem,więc im nikt nie podskoczy.Do burdelu tez się chodzi nie z milości do kobiet,tylko żeby sobie ulżyć i właśnie tak rozumiem relacje polsko-amerykańskie.My zakochani,marzy nam się wspólna przyszłość,ale dostaniemy kasę za to co dla nich zrobimy i goodbye.
Żyjemy właśnie w takim systemie,że mimo licznych szumnych haseł,liczy się kasa,a cel uswięca środki.Nawet księża wykorzystując własne pozycje do trzepania kasy.Marketing jest kluczem XXI wieku do robienia kariery i postrzegania świata,a my starzy romantycy wierzymy we wszystkie głupoty i to jest podłoże naszej ciemnoty,nie PiS.

Najnowsze wpisy