Forum Polityka, aktualnościKraj

Sondaże partyjne. SLD idzie przebojem, PO wreszcie spokojnie

Sondaże partyjne. SLD idzie przebojem, PO wreszcie spokojnie

Wyświetlaj:
Deryk2312 / 194.204.135.* / 2012-05-02 13:49
Palikot nieam 6% a duzo wiecej. Ten sondarz przekłamuje
testujacytester / 89.72.226.* / 2012-04-20 00:08
Test na merytorycznego


Czy podwyższenie podatków, wieku emerytalnego, sponsorowanie Grecji, mnożenie dziury budżetowej i długu zagranicznego, wyprzedaż majątku narodowego to reformy?
Czy zwiększenie armii urzędników o 200tyś osób to Tanie Państwo?
Czy ceny za gaz z Rosji to przykład dobrej i sprawnej polityki zagranicznej?
Czy rura gazowa pod Bałtykiem to przejaw zaskakująco dobrej polityki zagranicznej?
Czy na ścieżce i na kursie" to spokojne wołanie Lądujcie wszystko gra jesteście w OSI PASA?
Czy Śląsk to nie jest Polska, czy można wieszać flagę na Budynkach urzędów państwowych inną niż Biało-Czerwona z Orłem w Koronie?
Czy wrak powinien wrócić do kraju?


Jeśli do tego miejsca chociaż raz odpowiedziałeś TAK to uzasadnij merytorycznie ewentualne TAK, albo zmień portal bo poniższe pytanie moze ci złamać psychikę.

Test sprawdzający:
Czy Katyń to ludobójstwo i nie powinno się przedawniać?

I jak możesz zostać, masz TAK?

Jak tam Lotos i Orlen, dajcie info bo z obiegu wypadłem.
kargul / 188.33.76.* / 2012-04-19 20:57
palikot pokazał co myśli o prostych ludziach gdy trzeba było podjąć decyzję w sprawie wieku emerytalnego ale gadane ma
psl ze swoim liderem pawlakiem to jedno z najgorszych badziew w polityce przez ostatnich 20 lat co chwilę w rządzie a jak wyglądamy - jak ubogi krewny - wystarczy wspomnieć cenę ruskiego gazu i te zaciekłe negocjacje
na koniec najlepsze po z tuskiem na czele - tego chyba nie trzeba komentować brakło by dnia aby napisać o wszystkim szkoda że z kraju wyjechali ludzie którzy chcieli zmian mogli wyjechać te matoły co na nich głosują
pis ze swioim wiecznym prezesem przypomina trochę ojca r. to też nie jest rozwiązanie

kto zostaje - ano korwin
Coins / 109.173.143.* / 2012-04-19 22:35
Własnie Korwin-Mikke, ktory wreszcie zrobi z tą bandą porządek, dlatego się go tak boją.
Pyclik / 2012-04-20 02:06 / Tysiącznik na forum
Mnie akurat rozśmiesza, ale może jestem w błędzie!
Pro-Kontra / 178.235.238.* / 2012-04-19 20:33
Szkoda Polski dla tych ugrupowań. Szkoda przyszłości naszych dzieci.
JanuszPOlikot / 2012-04-19 20:04 / Tysiącznik na forum
Dyzma z "prezydentem"......21 kwietnia zobaczycie w Warszawie
pierwsze POważne ostrzeżenie dla
POlitykierów....Lekko będzie ponad 100 tys ludzi....Pierwsza
poważna manifestacja od ponad 20 lat.......Zapraszam młodych
którzy nigdy nie mieli okazji zobaczyć ludzi upominających się o
swoją podmiotowość....Warto tam być....Warszawa 21 kwietnia plac Trzech Krzyży godz 11.00
Szechter szykuj gwizdki jako dodatek do "gazetki"....Nakład spada i ludzie zaczynają
myśleć:):):)
Co jest wiekszym obciachem.....?...Bycie moherem czy Tuskofrajerem....?
Pyclik / 2012-04-20 02:17 / Tysiącznik na forum

Co jest wiekszym obciachem.....?...Bycie moherem czy Tuskofrajerem....?

Odpowiedż po namyśle - chyba Januszem Polikotem
Poza dobrem i złem. / 46.134.76.* / 2012-04-19 21:14
Może od razu pomaszerujcie na Moskwę, Macieruch właśnie w imieniu PiS-u wypowiedział wojnę Rosji. Myślę iż Putina przywleczecie w kajdanach. Dużo szczęścia życzę, będzie wam potrzebne.
dgen / 2012-04-19 19:18 / Tysiącznik na forum
spaecjalnie nie dziwi mnie wynik Po -
w każej populacji jak pokazują badania, ok. 10% to ludzie o miałkich intelektach nie rozumiejący instrukcji obsługi tostera nie mówiąc o różnicy między 22% a 23% vatem,potem idzie kilkaset tysięcy apatratu urzędniczego z rodzinami - wierni wyborcy partii rządzącej, bezkarni z dozywotnimi i dziedzicznymi posadami. Idąc dalej: kolejne kilkaset tysięcy przedstawicieli wszelkich kast i sekt zawodowych: lekarze, prawnicy itp. - dla nich im wiekszy bajzel tym lepiej, bronią swojego status quo. Pozostaje niemała grupa wszelkiej maści oszustów, kombinatorów, aferzystów powiązanych z Po na poziomie powiatowym i spokojnie kręcącym lody bez większego rozgłosu - ustawione przetargi itd.
Na końcu tzw. młodzi, wykształceni..... - dla nich ideałem jest etat za 400 EUR na rękę i kredyt hipoteczny na 40 lat, ich horyzont myślowy to najblizsza piatkowa impreza , ewent. ostatni odcinek tańca z gwiazdami a premier palący zioło to swój chłop. Razem mamy więc jakieś 25030 % PO-lactwa.
Pyclik / 2012-04-20 02:14 / Tysiącznik na forum
Tak pięknie opisujesz głupków z PO ,że ja osobiście jestem pewien,iż już do nich należysz!
Coins / 109.173.143.* / 2012-04-19 22:37
hehehe zapomniałeś o 10% wychodzących z kościoła zmanipulowanych tuż przed wyborem :)

Najnowsze wpisy