Forum Spółki giełdowe Netia SA

Spada liczba klientów Netii. Zysk mocno w dół

Spada liczba klientów Netii. Zysk mocno w dół

Wyświetlaj:
szelma / 212.126.29.* / 2015-08-06 10:47
Też wkrótce przestane być klientem tej firmy. Mam dość po tym, jak po raz trzeci przysłali mi jakiś dziadowski, niezamówiony dekoder i po raz trzeci muszę się wozić z reklamacją. Niestety, nachalność tej firmy, przejawiająca się wciskaniem na siłę dodatkowych usług, każe mi poszukać innego dostawcy internetu.
wojas538 / 85.128.114.* / 2015-08-06 10:04
to ile ten EKSPERT wziął kasy i od kogo.. w Polsce naukowcy i eksperci wydają opinie taka jaką sobie życzy ten co płaci. Nie ważna prawda i uczciwość WAŻNA dla naukowców , zwłaszcza profesorów co zawsze z głębokim przekonaniem udowadniają racje tego co płaci. Dlatego ekspertyzy są takie jakie są i robią tylko wodę z mózgu społeczeństwu..a rządzący i opłacani przez rządzących eksperci i profesorowie dobrze sie bawią i drwią z motłochu.. motłochu rzuconego na kolana ,zniewolonego i upodlonego.. bo taka jest prawda w III RP..
Uc / 164.127.63.* / 2015-08-06 09:43
Przez 8 lat była to dobra firma. Ale jak kupili Tele2 to zrobiła się dziadowska firma i internet zamiast 16 MB miałem 5 MB. Teraz za te same pieniądze mam 30 MB u konkurencji.
MarekWR / 195.2.244.* / 2015-08-06 09:40
Ich obsuga klienta jest tak zenujaca, ze w ogole mnie to nie dziwi. Sami sobie zapracowali na to.
valdiw / 2015-08-06 09:39
Tak jak Netia traktuje klientów to nie ma się co dziwić, że notują spadki. Począwszy od sprzedawców, poprzez prac. obsługi klienta kończąc na kierownictwie, każdy mówi co innego. Moloch nastawiony na oszukanie klienta. Ostrzegam wszystkich, umowa jest tak sporządzona, że klient nie ma żadnych praw. Ma płacić i siedzieć cicho.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy