Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spada sprzedaż Gazety Wyborczej

Spada sprzedaż Gazety Wyborczej

Money.pl / 2009-04-03 13:24
Komentarze do wiadomości: Spada sprzedaż Gazety Wyborczej .
Wyświetlaj:
issuer / 2009-04-05 01:33 / Tysiącznik na forum
Mam pewien apel do piszących w tym wątku (również do samego siebie), to jest dział dotyczący giełdy i inwestycji. Informacja, że spada sprzedaż gw powinna być komentowana w kontekście wyceny akcji tej spółki (np, dlaczego przy rekomendacji na 8,70 poszło w górę-czy jest to sztuczne zawyżanie pod kontrakty albo w jakiej perspektywie czasowej agora wyleci z wig20). Naprawdę jak chcemy pisać o świecznikach chanukowych,prokurator Wolińskiej, Jacku(Józefie) Różańskim, HAMASIE, HEZBOLLAHU, AHMADINEŻADZIE to w dziale Polityka i aktualności !!!
dst / 80.238.110.* / 2009-04-05 14:41
Zgadzam sie z powyzszym i obiecuje, ze nie bede sie juz odzywal -poglady na temat GW mamy rozne, glosujemy podobnie, ale to wolny kraj, wiec dla kazdego znajdzie sie miejsce. Czy Agorze spada, czy rosnie to nie ma wielkiego znaczenia dla rynkow, a zagladamy tu chyba dlatego, ze interesuje nas gielda. Szkoda tylko, ze w tak wielu watkach prawdziwie gieldowych jest tyle kasztanienia, ze nie chce sie ich czytac...
mechora / 83.21.194.* / 2009-04-03 17:33
OOOOOOOOOOOOOOjjjjjj, tak mi psiklo ...
dst / 80.238.110.* / 2009-04-03 23:51
Ale jestescie smieszni - spadek o 1.8%, a juz juz sikacie w majtki z radosci. Przy kazdej zlej informacji nt Gazety, lub Agory natychmiast odzywaja sie tylko grono frustratow sympatyzujacych z PIS i pokrewnymi (tzw. "prawdziwi Polacy"). Ciezko Wam za pewne z tym wszystkim zyc, ale jakos musicie sobie z tym poradzic i moim skromnym zdaniem raczej bedziecie w tym podlym nastroju umierac.
xxxxl / 83.10.240.* / 2009-04-04 19:33
ja gazet generalnie nie kupuję
są generalnie za grube
nie do przeczytania
i potem kłopot z pozbyciem sie tego
nabity w butelkę / 83.238.19.* / 2009-04-04 08:22
"Wyborczą" kupowałem do połowy 90-tych lat (bo to mądrzy ludzie są).Jeśli po tym wszystkim co dziś o nich wiemy ktoś to kupuje jest człowiekiem naiwnym albo s........em któremu lewackie zdziczenie nie przeszkadza bo czerpie z niego korzyść.
issuer / 2009-04-04 04:00 / Tysiącznik na forum
Popieram: podatek liniowy, zniesienie podatku od zysków kapitałowych, decentralizację, komercjalizację służby zdrowia, liberalizację kodeksu pracy, zniesienie finansowania partii z budżetu państwa, zniesienie pensji minimalnej, wprowadzenie EURO, likwidację senatu, prywatyzację spółek skarbu państwa, zmniejszenie o połowę liczby posłów,
głosowałem na PO a mimo to nienawidzę gazety wyborczej. Stosujesz nieuprawnione uproszczenia. Niechęć do PIS mająca podłoże ekonomiczno-ustrojowe nie wyklucza niechęci -do gazety wyborczej -mającej podstawy etniczno-kulturowo-estetyczne.
rozsądny / 94.254.245.* / 2009-04-03 16:34
Proszę o nie obrażanie "mniejszości" gdyż moze być to pretekstem do tego że zostanie się okrzykniętym.......... co nie jest lubiane przez milczącą wiekszość. Faktem jest jednak że gazeta jest nie obiektywna i promuje że tak powiem dziwne wartości czasami zakrawające na kpinę. Postępując w ten sposob jest to najkrotsza droga do upadku tej gazety. Z punktu widzenia ekonomicznego to szkoda tej firmy, jednak z punktu widzenia wartości jakie prezentuje należy jej się taka upadłość.
sceptyk / 2009-04-03 13:24 / Tysiącznik na forum
Jeszcze więcej plucia na Polskę i Polaków,
jeszcze więcej szczucia,
więcej języka nienawiści,
jeszcze więcej homopropagandy.
I wyborcza zejdzie do wielkości Trybuny, czyli tam gdzie jej miejsce.
Brawo, starszy bracie Adamie!
Brawo!
A pamiętasz, jak twoj obecny protegowany Lechu Wałęsa, ksywa Bolek, odbierał ci znaczek Solidarności?
Ile na niego wtedy pomyj wylałeś?
Bo ja pamiętam, bracie Adamie!
dst / 80.238.110.* / 2009-04-04 00:02
Zapomnialem jeszcze napisac, ze na cale szczescie mamy prawdziwie polskie media wolne od Zyda i komuny (takze postkomuny), np. Nasz Dziennik (znaczy wasz dziennik), Gazeta Polska (nie mylsac z opolska), Wprost i cale barachlo w Toruniu, gdzie w dobrej cenie znajdziecie a) cala prawde i tylko prawde, b) poradniki jak walczyc z Gazeta jako symbolem zla tego kraju. Aby przypadkiem sprzedaz im nie siadla, biegnijcie jutro rano do kiosku (Boze bron do jakiegos sieciowego punktu z prasa, bo to wspieranie faszystow, narodu wybranego, etc.) - poczujecie sie zmotywowani, do pyszczenia na forach zamiast zajac sie czyms pozytecznym.
sceptyk / 2009-04-05 21:12 / Tysiącznik na forum
O czym ty piszesz, koszerny?
piszę o tym, jak starszy brat Adam RZYGAŁ na Wałęsę, kiedy ten odbierał mu znaczek Solidarności.
Co do tego ma Toruń, Nasz Dziennik i ciemnogód?
issuer / 2009-04-04 04:02 / Tysiącznik na forum
ile ci polskojęzyczny sprzedawczyku płacą?
ROMAN DMOWSKI KRÓLEM POLSKI!
dst / 80.238.110.* / 2009-04-04 14:19
I widzisz jak to jest - uderz w stol..., a inwektywy same sie pisza, nie? Dajecie sie podpuszczac jak dzieci i za kazdym razem gdy jest zle info nt Gazety macie powod do swietowania. To takie polskie... I zeby bylo jasne - mam gdzies, czy Agorze spada, ale czytuje Gazete bo lubie, choc nie zawsze zgadzam sie z pogladami niektorych redaktorow, nie zawsze pasowalo mi to co robil red. Michnik (np. obsciskiwanie sie z Millerem, pozwy sadowe przeciw adwersarzom, etc.), ale umiem czytac ze zrozumieniem i refleksja, co i innym polecam. Nie mam tez w zwyczaju pisac, ze czegos nienawidze, choc moglbym to robic przy kazdej okazji i na temat braci Kaczynskich - ja ich po prostu nie popieram, choc to na szczescie wolny kraj, wiec kazdy moze wierzyc w co chce i czytac co mu pasuje, a Gazeta (i inne dzienniki) to nie tylko polityka! Na fali walki przeciwko Gazecie (i calej zwiazanej z tym zydomasonerii i komuny) mielismy w Polsce zmarnowane prawie dwa lata, ale Polacy zrozumieli to zrozumieli i skorygowali to w wyborach.
Co ciekawe, nikt z szanownych piszacych nie przyznal sie co czyta i co warto czytac - widocznie bojac sie krytyki czytelnikow Gazety.
issuer / 2009-04-04 15:48 / Tysiącznik na forum
zmarnowane 2lata mieliśmy dlatego że związkowo socjalny motłoch przerzucił poparcie z sla na pis
ja oprócz pracy branżowej czytam dziennik w wydaniu internetowym, bo generalnie media papierowe się kończą
czytelników gówna wybiórczego nikt się nie boi bo 95% czytelników tego czegoś kupuje ją dla ogłoszeń i dodatku regionalnego a te pozostałe 5% to banda tchórzliwych konformistów, którzy oczekują, że jakieś medium da im poczucie elitarnej mądrości i wglądu w istotę wszechrzeczy
dst / 80.238.110.* / 2009-04-04 18:10
Delikatnie mowiac, najmadrzejszy to ty nie jestes, ale za to jaki nowoczesny - papierowe media sie koncza, internetowe wydanie... Przylaczyles sie do jojczenia na temat Gazety, ze niby tak namacila Polakom w glowach przez lata i z tego powodu Polacy np. zle glosuja, a skonczyles bystrym wywodem na temat 5% czytelnikow zajmujacych sie trescia gazety (zamiast ogloszeniami i nekrologami). Przyjmujac, ze ta blyskotliwa teoria jest prawdziwa, te 5% ludzi i ich glosy nie maja zadnego znaczenia dla losow Polski. I tu po raz kolejny mamy jasna konkluzje - pyszczycie, bo tak macie w genach, a nie dlatego, ze na prawde zalezy wam na Polsce! Zamiast sie za siebie wziac, bedziecie latami pluc na Gazete, bo tak jest wygodniej, a wspolny wrog jednoczy. Wylazi to z was przy kazdej okazji, a musimy z wami zyc w jednym kraju, pracowac biurko w biurko, mijac sie na drodze, etc.

I jeszcze jedno - w nastepnym poscie dodaj kilka inwektyw pod moim adresem ("sprzedawczyku" i "naiwnym albo s........em" juz bylo, wiec sie wysil) i conajmniej dwa razy napisz "gowno", to twoje mysli zyskaja w oczach czytajacych, odwazny nonkonformisto. Albo idz sie przejsc z rodzina (lub z kimkolwiek) korzystajac z ladnej pogody, to moze czesc dotychczasowej energii na walke z Agora przeznaczysz na jakis lepszy cel mimo, ze jak rozumiem, wieloletnia praktyke trudno zarzucic.
nabity w butelkę / 83.238.19.* / 2009-04-05 08:28
Do dst. Krytykujesz tych którzy walą prosto z mostu.Popatrz na swój tekst jeszcze raz. Ile tam krytyki poprzez wyszydzanie oponenta a wszystko to w białych zapewne jedwabnych (jak przystało na intelektualistę)rękawiczkach. Jakie to typowe dla GW.Na koniec zapewniam że MI naprawdę zależy na Polsce.
issuer / 2009-04-05 01:17 / Tysiącznik na forum
Nowoczesny i ekologiczny, papierowa prasa się kończy ewentualnie jakaś specjalistyczna i kolekcjonerska, której siłą rzeczy nie da się przenieść do internetu. W kontekście twojej bezsilnej argumentacji ponownie napiszę, że twoje myślenie bazuje na sztampowym rozumieniu nowoczesności i myśleniu pakietowym. Gazeta wybiórcza szkodziła Polsce od zawsze nie tylko swoją treścią ale całą orbitą sługusów od mącenia i telewizyjnej propagandy, to oni manipulowali społeczeństwem, które źle głosowało, do twojej wiadomości ja głosowałem na Tuska i PO, jestem wrogiem PIS ale nie wyklucza to tego, że jestem ENDEKIEM i wrogiem tego szmatławca, tu nie obowiązuje żadna zasada wyłączonego środka.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy