Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spokojnie, to tylko korekta

Spokojnie, to tylko korekta

Money.pl / 2006-11-28 17:52
Komentarze do wiadomości: Spokojnie, to tylko korekta.
Wyświetlaj:
Karlos / 2006-11-29 00:01 / Tysiącznik na forum
Witam
Zjechałem do Wawy, siedzę w hoteliku i pifko ze szczęścia popijam, bo dobry dzień był dla mnie...
Z rana Ganta se kupiłem i myślę dobrze zrobiłem bo za 3 miesiące 100% jak nic zysku bedzie..
Na 'Królu Elku się w końcu doczekałem i czekać będe do 10zl i szybko oddam komuś bo niebezpieczny to papier..:)
MNI chciałem dokupić na promocji ale niestety kaski już zabrakło, jadę z tym towarem co mam na taczce bo w końcu z tych komórek im coś wyjdzie

Ale była i małe wpienienie dziś, bo nie kupiłem ECHO, odjechało bezemnie...a da znowu 30% zarobic w tydzień......WARREN a jak się ziści przepowiednia?... to dobrze , ale już dla posiadających.....

Pozdrawiam
... / 83.29.145.* / 2007-01-30 22:23
będzie będzie Prywatne analizy wpisz na stronie http://www.hejcom.pl/4406/index.html
czarnytom / 2006-11-28 23:15
A2 nie linczuj mnie proszę :-))) Po prostu aż mnie nosi jak widzę spółkę o takich fundamentach, wynikach i startegii, która stoi prawie w miejscu, a te różnego rodzaju "baloniki" up i up. FAM ma strasznie słaby PR więc trzeba mu trochę pomóc.Lekkiego kopa mu trzeba :-)))
czarnytom / 2006-11-28 23:19
A myślę, że dokupisz jeszcze spokojnie teraz bo przypuszczam, że ta koretka potrwa parę dni, póki się nie pojawi jakiś komunikat dotyczący pp lub przejęcia, którego chcą dokonać...
Nirwan / 2006-11-28 23:13 / Bywalec forum
Glosno bylo swojego czasu o książkach... Jakoże swoje lekturki już w większej częsci przeczytałem (a st7flite25 w końcu zaczął się przez RS232 komunikować :D:D:D:D:D) prosiłbym o jakieś ciekawe książki / linkii itd itd. Możecie również podesłać mi książki, które Mr Warren wysyłał (nie wiem czy mam wszystkie) :) Zainteresowany jestem głównie analizą techniczną i fundamentalną akcji. o kontraktach wiem znikomo mało i na razie może tak pozostać :) pozdrawiam i z góry dzięki za życzliwość ;)

aha no i moj mail: nirwan84@gmail.com
warren buffet / 2006-11-28 23:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
przeczytales i przeanalizowales juz wszystkie. no to ja uruchamiam wniosek o rekord guinessa
Nirwan / 2006-11-28 23:21 / Bywalec forum
yyy no widzisz Warren - ja pierwszy prosilem Cie o ksiazki i wyslales mi 4 pozycje :) Moze cos nie doszlo? 4 pozycje to nie az tak duzo - z czego jedna to "Sztuka Wojny" a inna o kontraktach, w które na razie się nie wgłębiam :) Więc może wysli mi też ową wielką stertę, którą częstowałeś później innych forumowiczów :) ?
warren buffet / 2006-11-28 23:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dosłałem. a na przyszlosc nie podawaj publicznie tytułów darmowych ebooków. bo moze to sie skonczyc roznie
Nirwan / 2006-11-28 23:30 / Bywalec forum
:| mo masz rację... będę uważał i dzięki za książki :-) Myslę jednak, że właściciel tej jedynej książki, której tytuł podałem już od kilkuset lat nie zajmował się sprzedażą owej książki :P pozdrawiam :) i jeszcze raz thx :)
warren buffet / 2006-11-28 23:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czytaj, bo warto
warren buffet / 2006-11-28 23:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
aaaaa. ok. dosle :)
pawciomerc / 2006-11-28 23:16 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
jejku mi analiza tego zajmie chyba z rok co mi warren [przesłałeś ale czemu najpierw jest link do jakiejs strony a potem sie otwiera dopiero
warren buffet / 2006-11-28 23:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
najpierw akceptuj free, potem odczekaj i sciagnij darmowego ebooka :)
MNIaniak / 2006-11-29 00:50 / Bywalec forum
A ja też mogę ? Będę wdzięczny ogromnie :D
Longterm / 2006-11-28 22:51 / Mostek Zwyciężymy!
Do Warrena: Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek mówił o nadchodzącej bessie. Jestem zdania że rynki się już trochę zagrzały, zaczęły w tym roku za wcześnie i paliwa może nie starczyć na tradycyjny rajd Św. Mikołaja. Hossa nie jest zagrożona ale dłuższa delikatna korekta jest według mnie o wiele bardziej możliwa niż dalsze wzrosty.
Longterm / 2006-11-28 23:00 / Mostek Zwyciężymy!
Aha i jeszcze jedno, ja nie mam ustawionych stop lossów.
brydzia / 2006-11-28 23:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
jeżeli będą stopy 3% to mamy hosse do marca , chyba że po nowym roku coś się popaprze w USA albo ogólnie , zyski wypracowane do końca roku trzeba utrzymać , grubasy muszą mieć premie , widać że rynek mocno spadać nie chce ale trzeba być uważnym i się dostosowywać
warren buffet / 2006-11-28 22:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli mowa o rajdzie sw mikolaja to spox ;-)

mnie tylko chodzilo o to, czy wasze rozwazania piekne i sukcesywne pękły w 2 sesje. spoko. dzieki !
Tato / 2006-11-28 22:36 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Witam serdecznie,

No i nie taki diabeł straszny jak go malują.
Wczoraj były porady, żeby dzisiaj zamknąć oczy, albo nie włączać motowań, przynajmniej dopołudnia, a tu proszę jak nam siatkarze ratuja hossę . . .
Widac wciąż duży popyt na rynku, jak tylko coś lekko spadnie, albo nie daj Boże nie rośnie od 2 tyg. - zaraz się dzieje. Vide Bioton, który po przełamaniu 2,7 mógł teoretycznie spaść całkiem całkiem, a tu figa, tudzież zapomniany Elek. . .
To by b ył za proste, jakby teraz u naszych sojuszników wojennych nagle z hossy i klikumies wspinaczki w górę zrobiło się lustrzane odbicie, i tak zaraz bessa. To nie będzie takie łatwe. Jeszcze dużo fałszywych sygnałów przed nami.
Ostrożność wskazana.
Mnie na razie uspokaja, że oprócz tzw "spekuły" rośnie też to co powinno bo ma wszelkie wskazania. Na Comarchu i Mondi mam po 35% od września - bez specjalnego stresu, na Amice 71%. . . .
Odkupiłem też dzisiaj PPWK. Za szybko trochę urosła, ale to dobra spółka.
A jutro zamierzam się zainteresować Ambrą -Święta idą!
brydzia / 2006-11-28 22:45 / 10-sięciotysiącznik na forum
szczególnie po dzisiejszych obrotach nie jesteś sam który się nią interesuje
Tato / 2006-11-28 22:54 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
To mnie też zastanawia, plus pokonany (? prawie ) opór, ale mogła to być wymiana miedzy funduszami i fałszywy sygnał, mimo to . . .
Tato / 2006-11-28 22:39 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Aha i jeszcze wspomnę o 2 spółkach - kupiłem 2 tyg temu , jeszcze po 72 IDM, w Stanach mówią, że nie ma lepszej rekomendacji jak zarząd kupuje własne akcje . .I dlatego też długo nie kupię Agory
szprotek / 83.29.51.* / 2006-11-28 23:02
jak tak to trzeba chyba też przypomnieć o zakupie akcji PEKAO (22.XI) za 2 miliony złotych przez obywatela z rady nadzorczej tej instytucji (po 209zł za sztukę)
szprotek / 83.29.51.* / 2006-11-28 23:00
jak tak to trzeba chyba też przypomnieć o zakupie akcji PEKAO (22.XI) za 2 miliony złotych przez obywatela z rady nadzorczej tej instytucji (209zł za sztukę)
brydzia / 2006-11-28 22:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
to zobacz ile zarząd kupił elektrobudowy
warren buffet / 2006-11-28 22:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2006-11-28 22:26:59 | *.*.*.* | Longterm [ Uznany gracz giełdowy ]
Warren, pamiętaj że w grze na giełdzie nie chodzi o to
żeby mieć racje ale żeby zarabiać a może przede wszystkim
nie tracić kasy. Czy Ty przypadkiem nie stałeś się zbyt
lekkomyślny po swoich ostatnicj sukcesach na nfi?



2006-11-28 22:33:40 | *.*.*.* | warren buffet [ Uznany gracz giełdowy (8324 postów) Bloguje na bblog.pl! ]
nigdy. stop loss mnie chroni. absolutnie wiem co to
zysk i racja.... przeciez ja nie jestem guru. nie
dostosowuje rynku do mnie tylko siebie do rynku.

tylko gdzie ta hossa umkneła wam ???? w 3 sesje
fundamenty wasze runeły ??? ROME TOTAL WAR ??? w
katowicach spokojnie poza bombą. NIE CHCE MIEC RACJI.
KAMIEC RZUCONY W OCEAN NIE WYWOLA TSUNAMI....

I now.......


====================
oczekiwałem tego pytania. jak sie j**** e na rynkach to i mnie nie ma. jednak narazie wszystko idzie ku mikołajowi. 95% w kasie...... zaryzykuje. najwyzej obnize swoje loty o 20% :)
warren buffet / 2006-11-28 22:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
95% w kasie jak walnie rynek :) pewnych spolek nie oddam :) szybki skrot myslowy
Longterm / 2006-11-28 23:03 / Mostek Zwyciężymy!
To się różnimy bo ja nie mam ustawionych stop loss. Przeczekam korektę bo wierze w długi termin.
Longterm / 2006-11-28 23:02 / Mostek Zwyciężymy!
I kto tu obawia się o spadki. Wierz mi lub nie ale ja nie mam ustawionych stop lossów.
warren buffet / 2006-11-28 23:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
stop lossy mam ustawione na niektorych spolkach. 0 emocji.
Jeck / 2006-11-28 23:53 / "Poławiacz perełek"
usatwiłem I-go stopa w moim "życiu giełdowym" i fuck, poszło mi pare % MCI w samym dole....a to miała być spółka nr 2, obok MNI "której nigdy nie sprzedam..." stop miał być dla bezpieczeństwa, a wyszło ;(
brydzia / 2006-11-28 22:34 / 10-sięciotysiącznik na forum
prezes ganta sprzedał 14,5 tys akcji i pisze że w ciągu roku zamierza zwiększać zaangażowanie , czy ktoś mi może to wytłumaczyć , sprzedaje i zamierza zwiększać , to po co sprzedaje , chyba że chce zwalić kurs ,
warren buffet / 2006-11-28 22:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bo nie wie kiedy bessa bedzie :)
pawciomerc / 2006-11-28 22:24 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
po dzisiejszym spadku lubawy troche sie ciesze bo jej juz nie mam od kilku dni szkoda mi natomiast posiadaczy tego papieru ale zdrowy rozsądek podpowiada ze czekają ja jeszce spadki w tym tygodniu, może fajnie bedzie odkupic ją po 2.50
warren buffet / 2006-11-28 22:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2,50 to bardzo ostre stwierdzenie. mysle ze jednak ciut wyzej ją kupie... moska mnie dobija
VOKK / 2006-11-28 22:32 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich.
W swoim portfelu mam Lubawe i Hygienike a moska mie dobija do kwadratu.
pawciomerc / 2006-11-28 22:28 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
zobaczymy teraz może powstać mała panika i ludziska będo wyprzedawac sie a nie widać pozytywnego infa i tu jest cały problem , no ale to tylko moje skromne zdanie
anna. / 2006-11-28 22:50 / Uznany Gracz Giełdowy
jak spadnie luba do 2.60 to wchodzę
warren buffet / 2006-11-28 23:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tez lubię wchodzic..... w lubą :)
Longterm / 2006-11-28 22:23 / Mostek Zwyciężymy!
Do giełdy trzeba mieć podobną psychikę jaką pokazali dzisiaj nasi siatkarze. Po pierwszym secie ich akcje spadły o jakieś 20%, po drugim to już chyba nieliczni chcieliby kupować i kurs znalazł się w idealnym dnie bessy (to wtedy właśnie najlepsi gracze kupują) . Po trzecim secie pojawił się spory popyt, tie break to już euforia i nadzieja że zostaniemy mistrzami Świata. Oby nie było korekty:-)
gemil / 2006-11-28 22:29 / Góral
korekta w połfinale....
Sokół / 2006-11-28 22:23
Jestem naprawdę bardzo ciekawy jak zachowają się następujące spółki, moje skromne rozważania :

Lubawa - najwięcej zamrożonej kasy i ciągłe oczekiwanie na to coś, co ma nastapić ale ciagle nie nstępuje...

Lentex - dał zarobic teraz czekam na przydział nowych akcji, jaka ma przyszłość szczerze powiem , że nie wiem...

Kopex - Jendna wielka niewiadoma, spółka wydaje dziwne komunikaty, które można w róznych kierunkach interpretować, jak mozna miec tak kiepski public relations a może to właśnie ich tajna broń :)

Jupiter - najwiekszy zarobek jak dotychczas, chociaż ciagle go trzymam, więc w sumie jeszcze nie zarobiłem, szkoda, że ostatnio trochę spada, podobno ma perspektywy ostrego wybicia ale jak bedzie nie wiem...kto wie niech napisze :]

Mostal Zab - kupilem licząc na wiele, ale na dzień dzisiejszy jestem delikatnie w plecy...

Bioton - kupowałem, sprzedawałem, kupowałem, sprzedawałem...teraz mam i liczę na podbój świata :)

Alchemia - najdłózej trzymana i ciagle w plecy ale szczęśliwie za niewielkie pieniadze mam bo nie chcę sprzedawać ze stratą, ale jej los mi najbardziej ze wszystkich obojetny...

Chętnie poczytam co sami myślicie o tych papierach ?
Tato / 2006-11-28 22:29 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
ALC dzisiaj sprzedałem po kosztach, zagmatwana dla mnie ta strategia pana RK, przestałem łapać, co przerzuca w co i co bedzie teraz własciwym dobrem a co tylko wydmuszką. Przypadek Boryszewa i kursu tegoż od roku daje do myslenia.
A jak sie czegoś nie rozumie lepiej nie ruszać. Bardzo możliwe, że się pomyliłem i ALC bedzie po 100, czego wszystkim alchemicznym braciom i siostrom zyczę.
Lubawę kupiłem po 3 z małym hakiem, żeby nie być poza tematem, i robię na razie dobrą minę do złej gry , Innymi sie interesowałem (LTX kupiłem z PP nowe akcje)
Sokół / 2006-11-28 22:41
Co do Lubej to koniec roku powinien być rewelacyjny dla spółek, robiących cokolwiek dla wojska. Armia (a raczej poszxczególne jednostki wojskowe) ma sporo zaległej kasy, która musi zagospodarować do końca roku inaczej muszą zwrócić do budrzetu państwa. Czekałem z luba na wybicie własnie przy końcu roku, i nawet się cos zaczeło dziać ale jeszcze szybciej sie skończyło bo ogoszeniu wyników. Myślę, że Luba w końcu wystrzeli tak jak lubi najbardziej czyli po większej korekcie, którą własciwie mamy. Potzrebuje silnego impulsku - infa
Big Lebowski / 2006-11-28 22:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bez urazy -nadzieja umiera ostatnia...
warren buffet / 2006-11-28 22:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tatku tatku ;-)
szymon / 2006-11-28 22:10 / Uznany Gracz Giełdowy
witam,
mam prosbe. czy zna ktos bardzo dobra ksiazke o KPWiG,a ale taka naprawde super, wiem ze jest duzo. Szukam perelek:) pisze licencjata na ten temat
gabrik / 2006-11-28 22:10 / portfel / Wierny Forumowicz
moje wizje na dziś -wszystko wygląda ładnie Usa na zielono,my odbiliśmy ostro w górę ale.....właśnie patrząc na wykresy kilka wskażników AT dało dziś sygnał S więc trzeba albo zaryzykowac jakiś kierunek (jak Kadziewicz w bloku) albo opóżnić atak jak Gruszka ;-)
barakuda / 2006-11-28 22:20 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
dzisiejszy wzrost w USA to ząbek przed jutrzejszym spadkiem . musi być trójka korekcyjna przed dalszymi wzrostami. Zatrzyma się nieco pod 12000 na DOW -naruszenie psychowsparcia.Tak sobie głośno myślę...
gabrik / 2006-11-28 22:22 / portfel / Wierny Forumowicz
no oczywiście może tak byc
slaw / 2006-11-28 22:13 / Uznany Gracz Giełdowy
ale jak bedziemy tak skuteczni to wszyscy zarobimy. A jak spzredamy tak jak plas wlazłego na 15-11 w tie bbreaku to euforia pewna
siepan_wlasciwy / 2006-11-28 22:15 / Uznany Gracz Giełdowy
no ale kto w tej grze zagra rosjan ?
slaw / 2006-11-28 22:15 / Uznany Gracz Giełdowy
KENOBI)))))))
siepan_wlasciwy / 2006-11-28 22:21 / Uznany Gracz Giełdowy
kenobi bardziej pasuje mi do roli kibica. kiedys ogladalem film w ktorym pomimo iz jego rodzima druzyna wygrywala mecze on cigle narzekał ze im sie udało, ze i tak so do dupy, az ktoregos dnia (w samym finale) uwierzył i zaczał im kibicowac wiec obserwujmy kenobiego on jest niczym zepsuty zegarek ktory dwa razy na dobe pokazuje jednak wlasciwa godzine ;)
warren buffet / 2006-11-28 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kurde. to złoto mamy :) chyba ze będzie bessa :)
osesek / 2006-11-28 22:08 / Pan Tysiącznik
No to Amerykanie dołożyli do pieca !
Gołym okiem widać, że szykują nam rzeź niewiniątek.
warren buffet / 2006-11-28 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czyzby twoja sprzedaz akcji podziałała na trzeźwy oglad ?
Fireman / 2006-11-28 22:08 / Bywalec forum
...Polski Koncern Mięsny DUDA S.A., postanawia zarejestrować w dniu 8 grudnia 2006 r. 48.200.000 (czterdzieści osiem milionów dwieście tysięcy) jednostkowych praw poboru akcji zwykłych na okaziciela serii G Spółki, o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda..

Mam troche tego papieru i zamierzam trzymac co najmniej do przyszlego roku.Czy po pp i asymilacji zwykle kurs wzrasta ???
warren buffet / 2006-11-28 22:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja mam kolegę co pracuje w sosnowcu w fabryce dudy. mowi ze spokojnie je to co wyrobi. a to juz cos !
gemil / 2006-11-28 22:16 / Góral
no nie wiem warren , jakby nie patrzec - gość z sosnowca (ps. tylko dla wtajemniczonych)
Fireman / 2006-11-28 22:19 / Bywalec forum
aaa skad to wiesz ze z Sosnowca...:-) bo nic nie wpisywalem przy rejestracji... :-D
gemil / 2006-11-28 22:22 / Góral
ja nie o tobie tylko o insajderze warrena
Fireman / 2006-11-28 22:24 / Bywalec forum
Aha...myslalem, ze zostałem przeswietlony przez rentgena :-D
warren buffet / 2006-11-28 22:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hahahahah. ale to juz nie na forum. kaszubi tego i tak nie skumają :)
warren buffet / 2006-11-28 22:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ps. mowil mi to po 4 dębowych. więc info wiarygodne :D
Fireman / 2006-11-28 22:17 / Bywalec forum
Mieszkam w Sosnowcu,znam ich dwie "fabryki" u mnie w miescie.Kolezanka tam pracowala i mowila cos innego :-)A czy mozna to jakos obliczyc ile bede musial zaplpacic za jedna akcje nowej emisji ?? czy to rynek zweryfikuje ????
warren buffet / 2006-11-28 22:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hoooooooooooo. ale co mowila ??????????? dla mnie to wazne
Jeck / 2006-11-28 22:21 / "Poławiacz perełek"
mowiła "u nas za Przemszą..." ;-)
Jeck / 2006-11-28 22:21 / "Poławiacz perełek"
mowiła "u nas za Przemszą..." ;-)
Fireman / 2006-11-28 22:21 / Bywalec forum
mozemy pogadac meilowo lub gg ??
warren buffet / 2006-11-28 22:23 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moze po tym 4 dębowym mowił ze mu smakuje bo wtedy był glodny, ale pewnie. 8828576. ja dude mam jakosciowo na wysokim poziomie. wali mnie C\Z i inne badziewia. żarcie ma byc poprostu dobre
Longterm / 2006-11-28 22:07 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, to był wspaniały dzień, powaliliśmy Ruskich na kolana a mój portfel nieoczekiwanie podratował "Cesarz spekulacji" ale obawiam się że jak jutro nie będzie żadnego infa to znowu zjedzie i że być może to jedynie zmyłka. Jednakże warto mieć tą spółkę jeśli ktoś chce trenować sztukę spekulacji. Właśnie kiedy już miałem zapisane w swojej strategii żeby sprzedać w pierwszej kolejności przy ewentualnej korekcie kurs odbija o 23%.
Dzisiaj zakupiłem jeden z popularnych funduszy nieruchomości i to jeszcze nie koniec. Z zakupami akcji się wstrzymuje a nachodzą mnie coraz częsciej myśli żeby zrealizować dosyć spore zyski i przerzucić więcej kasy w fundy nieruch. Apropos Św. Mikołaja o którym ostatnio sporo się mówi to mogę się mylić ale w przypadku właśnie fundu nieruchów to posiadacze dostaną spóźniony prezent po wycenie za 4 kwartał.
warren buffet / 2006-11-28 22:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
longu, powiedz chłopie, przyjacielu jeden. a co z 10 letnią hossą. risky, ty wiele innych osob twierdziliscie ze będzie hossa na całego. jak moze spadac. skad przez 2 sesje zmiana pogladow ??

ps. potrzebne mi to tylko do moich notatek
Longterm / 2006-11-28 22:26 / Mostek Zwyciężymy!
Warren, pamiętaj że w grze na giełdzie nie chodzi o to żeby mieć racje ale żeby zarabiać a może przede wszystkim nie tracić kasy. Czy Ty przypadkiem nie stałeś się zbyt lekkomyślny po swoich ostatnicj sukcesach na nfi?
warren buffet / 2006-11-28 22:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nigdy. stop loss mnie chroni. absolutnie wiem co to zysk i racja.... przeciez ja nie jestem guru. nie dostosowuje rynku do mnie tylko siebie do rynku.

tylko gdzie ta hossa umkneła wam ???? w 3 sesje fundamenty wasze runeły ??? ROME TOTAL WAR ??? w katowicach spokojnie poza bombą. NIE CHCE MIEC RACJI. KAMIEC RZUCONY W OCEAN NIE WYWOLA TSUNAMI....

I now.......
barakuda / 2006-11-28 22:24 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
on tak tylko żartuje, albo chce wytrącić broń Kenobiemu, a co do Elka to myślę ,że wzrosty będą tak długo , dopóki nie pojawi sie info...
Karto / 2006-11-28 22:22 / Bywalec forum
nie zapomnij sie podzielic tym, co z notatek wywynioskujesz:)
warren buffet / 2006-11-28 22:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
baaaaaaa. chce znac ich poglad, bo akurat w ktoras niedziele mowili ze hossa budowlana potrwa i potrwa.... co ich skłoniło do takich persfazji.... nie zarobie wiecej na tym etapie rynku to zarobie za 7-10 lat kiedy znow bedzie euforia. trzeba byc ekonomistą :)
Longterm / 2006-11-28 22:35 / Mostek Zwyciężymy!
Hossa będzie trwała ale każdy chce wycisnąć z niej jak najwięcej nawet podczas korekt dlatego myślę o defensywnej strategii w nieruchomosciach na 1-2 miesiące. W USA mówią że rynek nieruchomości się odbije w 1 kwartale 2007 i wiosną się znów zazieleni:-)
warren buffet / 2006-11-28 22:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a to pisz o tym. a nie 10 lat hossy a za 2 sesje bessa. trwoga... to do Pana Boga...
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy