Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spółka dnia: Akcje Open Finance na dnie. Prawie 90 procent w dół

Spółka dnia: Akcje Open Finance na dnie. Prawie 90 procent w dół

Wyświetlaj:
misterman / 91.235.239.* / 2014-12-24 01:14
Witam, pracuje w konkurencyjnej firmie, ale kiedyś pracowalem też u Leszka. Prawda jest taka ze firma ta zdbywała rynek metodą spalonej ziemi. Przez nich doradztwo finansowe czy kredytowe przestało dla wielu klientów kojarzyć się z wartościa, ponieważ część z nich doszła do wniosku, że jeżeli mają dać się nabić w butelkę jakiemus naciągaczowi to wolą sami podjąć decyzję może nie najlepszą ale bedą ponosić konsekwencje swoich decyzji.
szarak99 / 80.48.31.* / 2014-12-23 14:03
Piszą fakty i tylko fakty w przeciwieństwie do pracowników, którzy próbują ratować tonący okręt. Jak się tyle ludzi oszukało to czego innego można się spodziewać? Taka firma "doradcza" bazuje jedynie na opinii, a tą ma tragiczną. Ciężko będzie to uratować, no ale za oszustwa i krzywdy poszkodowanych trzeba kiedyś zapłacić. Firma ta została ukarana przez UOKiK za stosowanie niedozwolonych praktyk rynkowych, kara została nałożona na podstawie tysięcy wpływających skarg, mało tego do sądów wpływają lawinowo pozwy przeciw OpenFinance. Takie są skutki wprowadzania ludzi w błąd i nawet jeśli teraz firma ta nie wciska już wszystkim Getin banku, to najpierw trzeba by naprawić szkody już powstałe!!! A jest tego bardzo dużo!
sir / 89.167.72.* / 2014-12-22 16:40
Świetna wiadomość dla rynku, narobili wiele złego.
martes642 / 87.199.35.* / 2014-12-22 15:11
Patrowicz robi to 1000 razy szybciej -NAJGORSZY WŁAŚCICIEL SPÓŁEK NA GPW
HAŁABURDA / 193.109.244.* / 2014-12-22 15:09
SKORZYSTAŁEM KIEDYS Z ICH USŁUG. PO PIĘCIU WIZYTACH DOSZEDŁEM DO WNIOSKU, ŻE ROBI SIĘ MNIE W JAJO. POSZEDŁEM WIĘC DO DWÓCH BANKÓW W SWOJEJ MIEJSCOWOŚCI. CO CIEKAWE PRZEDSTAWICIEL NA PIERWSZEJ WIZYCIE ODRZUCIŁ BANK, W KTÓRYM NA WŁASNĄ RĘKE WZIOŁEM KREDYT. POWIEDZIAŁ, ŻE MAM SŁABĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ NA TEN BANK. Z PERSPEKTYWY CZASU UWAŻAM, ŻE SPRZEDAJĄ TE KREDYTY, KTÓRE SĄ DLA NICH NAJBARDZIEJ OPŁACALNE PROWIZYJNIE.
Bankier_Prawdziwy_Doradca / 46.170.30.* / 2014-12-22 14:38
Na dodatek nie informują swoich klientów że dostają gorsze warunki kredytowe niż gdyby sami złożyli wniosek w tym samym Banku. To podchodzi pod zbiorowy Pozew :)Dodatkowo wciskanie mega drogich kredytów Getin banku sprawia że klienci się odwracają. Fakt jest taki że zapewnili przez to spory zysk Dla Getin Banku . Czas się zwijać misja zakończona !
D320 / 213.5.11.* / 2014-12-22 16:14
GetIn i Open Finance to ten sam właściciel więc zapewniali zyski sami sobie.
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-12-25 16:57
Drogi D320,

powiązanie kapitałowe z Getin Bankiem nie ma żadnego wpływu na działania naszych doradców finansowych, którzy zawsze polecają oferty najkorzystniejsze z punktu widzenia Klienta. Robią to z prostego powodu - Klient nie podpisuje z nami żadnej umowy współpracy, więc otrzymawszy od doradcy niekorzystną ofertę, może tę współpracę zakończyć w każdej chwili bez podania powodu, bez żadnych konsekwencji. Doradca działając na szkodę Klienta, działa zatem na szkodę własną.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Marek94 / 5.172.255.* / 2016-08-26 18:25
Kłamstwo
Po podpisaniu umowy nie można z tego wyjsć bez strat.
bodo1974 / 2014-12-22 14:03
Tacy z nich doradcy.... jak nie naciągną kogoś na kredyt to nie zarobią dla firmy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy