Forum Spółki giełdowe INTEGER.PL

Spółka dnia: Analitycy uwierzyli w paczkomaty. Akcje w górę?

Spółka dnia: Analitycy uwierzyli w paczkomaty. Akcje w górę?

Wyświetlaj:
Bodek___ / 193.22.252.* / 2013-05-15 15:13
Paczkomaty rulez!
Dla mnie wspaniałe rozwiązanie. Na allegro mam stały klucz wpisany, że wyszukuję tylko wysyłających przez paczkomat
Spedytor / 176.111.120.* / 2013-05-15 14:03
Inpost to fatalna jakosc obsługi. Kazda przesyłka jaka otrzymujemy za pomoca inpostu jest zamoknięta , zniszczona, spózniona i dostarczona pod zły adres. Farsa nie firma !
Taki jeden>>> / 178.42.203.* / 2013-05-15 13:33
Te budy zwane paczkomatami nie powinny się znalezć na rzadnej polskiej ulicy.
dpa / 79.190.156.* / 2013-05-15 13:49
Wytłumacz mi mistrzu swój światły tekst. Ja tam w paczkomatach widzę same plusy.

Odbierać z paczkomatu mogę kiedy chcę i mam na to czas, a nie muszę specjalnie umawiać się z kurierem, który jeździ "góra do 17" i w tym celu zrywać się z pracy.

Nadać paczkę przez paczkomat też mogę kiedy chcę i nie muszę udawać się w tym celu specjalnie do placówki. Ba, jak wysyłam pomiędzy paczkomatami, to nawet adresować nie muszę. Wystarczy nr tel adresata.

Do tego paczka jest ok 2x tańsza i niemal zawsze jest na następny dzień do wysłania.

Jak dla mnie to paczkomaty to jest genialny wynalazek w swej prostocie. Aż dziw, że nikt wcześniej na to nie wpadł.
gango bango / 178.36.16.* / 2013-05-15 11:46
kto ich z tego rozliczy?

Analityk to jak krytyk, udaje że coś wie ale nic nie potrafi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy