Forum Spółki giełdowe PKO BP SA

Spółka dnia: Dywidenda PKO BP pod znakiem zapytania

Spółka dnia: Dywidenda PKO BP pod znakiem zapytania

skomentuj
Wyświetlaj:
brak słów / 89.74.117.* / 2015-06-14 21:03
A więc tak... zainteresowani kupnem lokalu, budową domu zaciągali w banku i zaciągają kredyty na te cele na wiele wiele długich lat. W pewnym okresie czasu najtańszy przelicznik raty kredytu z odsetkami był we frankach szwajcarskich. Pracownicy zmuszani do wykonania planów kredytowych wciskali kit potencjalnym klientom byleby zaciągnęli kredyt - ważne tu i teraz ale nie ważne co się stanie za parę chwil nie mówiąc już o okresie zadłużenia na 30 lat! Ważną informacją wtedy byłoby informowanie klientów, że kredyt zaciąga się w walucie takiej w jakiej się zarabia!!! ale z sympatycznym uśmiechem wciskało się ble ble ble i nieświadomy zagrożenia ryzykiem finansowym potrzebujący klient zadłużył się we frankach. Teraz aby zwrócić dług bankowi- albo powinien sprzedać nieruchomość bądź lokal na rynku wtórnym, albo spłacać ten kredyt, a nie sięgać po cudze zyski, a w tym wypadku naszą dywidendę z akcji. Nie po to każdy dokonywał zakupu akcji PKO BP żeby być dobrą ciocią z Ameryki i na siłę sponsorować niewiedzę biednych "frankowiczów". Nabyte przez nas akcje stanowią formę jakiegoś oszczędzania i podział z zysków z ub. roku należy się każdemu akcjonariuszowi, ale ani rząd ani KNF nie ma pomysłu komu wziąć aby załatać gdzie indziej dziurę.
wyborca i akcjonariusz / 89.67.24.* / 2015-05-13 15:29
Jagiełło do dymisji i p******. Koniec nieudacznego zarządzania bankiem. Za takie numery odpowiada się karnie.Komorowski w ramach zgody zrób porządek z tym bankiem.
news / 78.8.206.* / 2015-05-10 22:24
Poco interesowac sie akcjami PKO (mozliwosc niewypłacalności kredytów w frankach, niskie stopy% depozytów)
PKO to bank z niska efektywnoscią mało atrakcyjny, są duzo lepsze mniejsze banki.
...widzisz i nie grzmisz / 87.207.106.* / 2015-05-10 14:50
Jedyny pierwszy duży polski bank PKO BP - dawniej zarządzany z kulturą, szacunkiem do tradycji tego banku, ale też szacunku do SWOJEGO klienta - od jakiegoś czasu jest "pożerany" przez żarłaczy, rekinów...Od pewnego to czasu klienta trzeba "nabić w przysłowiową butelkę", a niech ma za to, że jest klientem PKO BP. Polityka zarządzających tym bankiem sprowadza się do nieufności do PKO BP, i zniechęcania klientów do niego,do sprowadzania swojego klienta na dno, do zmuszania akcjonariuszy do pozbywania za mocno zaniżoną cenę- akcji- by sprzedawali w panice swoje udziały za grosze celem odkupienia ich potem, a tym samym przejęcia udziałów w tej spółce. Skarbiec Państwa pustoszeje m.in. taką polityką. Należy pamiętać, że w tym szaleństwie nie ma metody, nawet największy rekin kiedyś musi "zeżreć" też i swój własny ogon.Pozdrawiam nabitych w butelkę, zrobionych w konia też, trzymajcie się nie załamujcie ...
złoty chłopak / 83.11.71.* / 2015-04-01 17:16
Obiecanki cacanki a głupiemu radość.
Najpierw wydupczyli frankowiczów - zwykili ludzie
teraz wydupczą akcjonariuszy - sporo zwykłych ludzi
ale jest nadzieja - większościowym udziałowcem jest skarb państwa - npo i tu może być różnie - chyba że się sami wydupczą :)
utc1 / 83.8.20.* / 2015-04-01 14:55
PKOBP zapewniał, że dywidenda będzie utrzymywana na tym samym poziomie, niestety, dopóki debile partyjni będą zarządzać bankiem to nic się nie poprawi.
Waniek / 2015-04-01 13:39 / Bywalec forum
Co ci dranie z nadania politycznego zrobili z tym bankiem!!! Kiedyś jak próbowałem wziąć kredyt walutowy w tym banku pod kupno nieruchomości to pani mi powiedziała że nie zamierza grać na forexie o miejsce pracy dla 200 ludzi. A teraz co likwidują placówki u usadawiają tam pociotków to takie efekty.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy