Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spółka dnia: Prezes banku rezygnuje. Co z akcjami?

Spółka dnia: Prezes banku rezygnuje. Co z akcjami?

Wyświetlaj:
mieczman / 2013-02-26 23:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A już miałem założyć konto!? a tu czytam, że jakiś rabunekbank to chce przejąć? całe szczęście, że się nie śpieszę!to i grosz mi nie przepada!
BELKA W OKU / 77.115.49.* / 2013-02-25 23:00
Towarzysz Bartkiewicz wykladowca Wyzszej Szkoly Nauk Spolecznych przy Komitecie Centralnym PZPR elastycznie znalazl sie w nowej rzeczywistosci, skupil obok siebie starych towarzyszy i mieli sie dobrze, wszyscy poza akcjonariuszem ktory nie mogl sie doczekas odpowiedniego zwrotu z zainwestowanego kapitalu, ale i tak byl cierpliwy i wierzyl zapewne w iluzoryczne mozliwosci Pana Jacka, ale dzisiaj holenderski wlasciciel zrozumial zapewne ze z tej maki to chleba juz nie bedzie. Pomimo wszystko jest to jednak niespodzianka bo wydawalo sie ze JB jest niezniszczalny jak pancernik Potiomkin
Twajac jak robotnik na starym komunistycznym plakacie : okret tonie a my ciagle przy sterze. Wielkim bankowcem nie byl ale zapewne niejeden dla ktorych byl gwarancja trwania lezke uroni. Na dzisiaj bank jest byle jaki niegodny wlasciciela jakim jest Rabo Bank. A gielda? dawno pokazala jak bank wycenia tak ze tu nikt tego nie zauwazy, a w koncu przy jednym akcjonariuszu ktory skupil w swoich rekach wszystkie akcje to jest bez znaczenia. Rabo juz bez niezrecznego balastu zapewne zmieni ten bank z trzecioligowego aut saidera w bank z ekstraklasy, ale zajmie imto znacznie wiecej czasu niz im sie wydaje bowiem duch JB bedzie trwal, bank to ludzie ktorzy go tworza a biernych, miernych ale wiernych zastapic nie jest tak latwo bowiem 'grupa obrony wlasnej d..
To panstwo w panstwie nieformalna struktura ktora w obronie wlasnej ma sile razenia czestochowskiej armady, badzmy jednak dobrej nadzeji wierzac ze bank w koncu zarobi na konieczne inwestycje i jeszcze cos zostanie dla akcjonariusza
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dynia NEW / 2013-02-25 13:11 / portfel
ja jestem wielki gracz giełdowy znany w kręgach jako książe GPW wiec macie sluchac mnie swojego pana wy zawistne male psiaki. hau hau hau. cheers
klient BGŻ / 31.182.94.* / 2013-02-25 12:59
Jasne, że ten bank dużo zarabia bo oszukuje klientów. Założyłam lokatę na 1 rok z 3% oprocentowaniem progresywnym. Po roku okazało się, że otrzymałam tylko 3 % zysku . A gdzie progresja? Pracownik banku tłumaczył, że tak właśnie wygląda progresja- że wszystko jest zgodne z prawem. No i stąd te spore zyski.
Cfgf as th jj / 94.254.130.* / 2013-02-26 07:17
To chyba pierwszy przypadek, kiedy prezes odchodzi w ramach zwolnień grupowych. Przypominam, że bank ma zwolnić 380 osób. Przykład godny naśladowania.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy