Forum Spółki giełdowe TPS

Spółka dnia: TP SA otwiera sezon wyników finansowych. Zysk 50 procent wyższy od...

Spółka dnia: TP SA otwiera sezon wyników finansowych. Zysk 50 procent wyższy od...

skomentuj
Wyświetlaj:
johnyyy / 78.30.85.* / 2013-04-23 15:57
Telekomunikacja spodziewa się również poprawy wyników finansowych w związku z pozyskiwaniem środków od swojego głównego akcjonariusza. - Finansowanie z grupy Orange może w jakimś stopniu poprawiać nam wyniki finansowe, ponieważ z założenia to finansowanie będzie dawało nam lepsze warunki niż rynkowe - powiedział prezes Maciej Witucki.
tia ...
Calk / 89.67.216.* / 2013-04-23 15:56
"Przychody telekomu w pierwszym trzech miesiącach 2012 roku zmniejszyły się o 7,2 procent w skali roku do 3,267 mld zł wobec oczekiwanych 3,23 mld zł."

Czy ktoś rozumie jak się zmniejsza do większej liczby?
srinagarindra / 77.45.44.* / 2013-04-23 13:33
No takich mamy analityków na jakich zasługuje " zielona wyspa". GUS i dziennikarze też są zawsze zaskoczeni - teraz np. niewielkim wzrostem sprzedaży detalicznej! Nie widzą kryzysu w handlu bo i skąd mieliby go zobaczyć? z okien swoich gabinetów? Politycy też i aż dziw bierze jak minister finansów mówi o poprawie od jesieni.Zapewne poprawie " ujemnej" ! W branży budowlanej specjaliści też mówią o odczuwalnej poprawie za kilka miesięcy. Czy wiedzą w tej branży, że za kilka miesięcy będzie już prawie zima? Czy może mówią o budownictwie igloo... .
Wydaje się, że ci co żyją z gadania są oderwani od rzeczywistości i należałoby się zastanowić nad otwarciem ośrodków resocjalizacji dla nich. No bo jak taka gadająca głowa, która jeździ samochodem z kierowcą wszędzie a życie płynie mu na eleganckich pogaduszkach w TVN, rautach, Sejmie itp.itd. ma złapać kontakt z rzeczywistością ?! P.S. "zielona wyspa" - to ma się kojarzyć z rozstrojem żołądka tych, którzy prowadzą w tym kraju działalność gospodarczą i żywią pozerów ???
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy