Forum Spółki giełdowe GOBARTO

Spółka dnia: Zakaz sprzedaży mięsa do Azji uderza w PKM Duda?

Spółka dnia: Zakaz sprzedaży mięsa do Azji uderza w PKM Duda?

Wyświetlaj:
piotr04 / 91.102.108.* / 2014-09-22 18:55
Panie prezesie Formela dlaczego TUSZUJE PAN OSZUSTWA W WASZEJ FIRMIE ???? ASF jest niczym w porównianiu z waszymi fałszerstwami świadectw zdrowia pochodzenia zwierząt które sprowadzacie do kraju ???czy zna Pan odpowiedz na to pytanie ? Panowie Czub ,Roszak ,Dąbrowski może oni udzielą Panu odpowiedzi ?
piotr 04 / 91.102.108.* / 2014-09-22 18:40
witam , spółka powinna mieć zakaz istnienia i prowadzenia działalności !!Pan prezes wie oszustwach swoich pracowników fałszowaniu dokumentów weterynaryjnych na dużą skale i toleruje to ! bo oszustwa dają zyski , pozdrawiam pana prezesa i pytam dlaczego tuszuje wszystkie przekręty w firmie!!! walczeę z tą fimą i udowodniłem korupcję na dużą skalę , !!zaraszam dziennikarzy na wywiad.
szlamowka / 77.187.60.* / 2014-09-08 15:09
duda jest mi winny 5000 zlotych!Jupiter tez ponad 5000 zl!Czarnecki esbek-donosiciel z drapacza chmur ponad 10 000zl.Jedynie zywiec i KGHM swego czasu dal mi zarobidz .Straty zrekompensowalemakcjami z Nysse i Nasdaqu np. kupilem Avis group po dolarze i sprzedalem po 10 dolcow . Znowu kupilem po 15 dolarow i trzymam do dzis. POlska to kraj nierobow i zlodzieji.Na zachodzie tez kradna ale pulki sa pelne dobrych i zlych rzeczy a w POlsce tylko zlych.Za nim tlusty schudnie to chudy zdechnie. Niestety kapital zlotowkowy u mnie zerowy, gdyz przynosil same straty.Pomimo ze dzieli mnie ocean do NY z nad Renu wole armerykanski papier ale zaznaczam juz niedlugo krach-rece na pulsie trzymac , najpozniej w listopadzie a potem spadki i pare chopa-chopa do 2016 roku ale duzo nizej .
qaduq / 89.77.163.* / 2014-09-08 13:39
To nie wywiad , a cały przekręt ze sprzedażą jest ustawiony . I ten dyrektor naopowiadał wszystko co najgorsze o dyskontach , marżach afrykańskim pomorze i azjatyckim zakazie . Zapomniał jednak powiedzieć o własnym sukcesie . Co takie zrobił , majac tak znakomite rozeznanie ? czy ma sklepy fimowe , albo partnerskie ? Czy kupujący znaja markę wyrobów ? Czy potrafi jest promować i jak to rovi ? w całym wywiadzie nawet nie wymienił jednej nazwy dla dla zachęty . Po prostu ograbił na oczach niegramotnej gawiedzi akcjonariuszu , posługując się swinią z Białorusi z afykańskim pomorem w Puszczy Białowieskiej . To prawdziwy business talent .
akcjonariusz12344 / 81.109.87.* / 2014-09-08 12:52
Pieknie Przesie,podczas ostatniej emisji akcji po 13zl (1,3) przekonywaliscie akcjonariuszy ze to swietna inwestycja a co mamy minelo ponad 4 lata i kurs akcji po 7zl i Pan podaje ze sukcesem jak akcjonariusze oddadza akcje Cedrobowi po 7,4zl- czyli ograbicie akcjonariuszy!!!- ktorzy straca polowe zainwestowanego kapitalu i to Prezesie nazywasz sukcesem - to jest staregia firmy? redaktor tego wywiadu tez nie zapytal sie czy to bedzie dobre dla akcjonariuszy wezwanie po 7,4 - widac ze wywiad ustawiony!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy