Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Spółka Mewa...kupić?? Może prokurator podopwie??;)

Spółka Mewa...kupić?? Może prokurator podopwie??;)

dawidmi / 91.94.175.* / 2008-01-26 14:09
Co myślisz o tej spółce? Można ją teraz kupić po dość atrakcyjnej cenie...zaznaczam że ma być to moja pierwsza inwestycja na gpw...mam zamiar zacząć się uczyć już na własnych pieniądzach, poczytałem trochę wypowiedzi na temat mewy i sądzę że coś z tego będzie...ale chciałbym usłyszeć opinie ekspertów.
Wyświetlaj:
Prokurator / 2008-01-28 12:11 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Cię ,,dawidmi".
Od jakiegoś czasu analizuję notowania akcji wszystkich spółek rynku podstawowego warzsawskiej giełdy. Między innymi notowania akcji ,,Mewy". w tej chwili nie otrzymuję żadnych sygnałów dla tych akcji. Nie polecam więc ani ich zakupu ani sprzedaży. jeśli otrzuymam jakis sygnał dla akcji spólki ,,Mewa" stosowną rekomendacje natych miast podam w dziale ,,Opinie o spółkach". Pozdrawiam Cię i życzę Ci samych udanych inwestycji na giełdzie.

Prokurator.
dawidmi / 91.94.180.* / 2008-01-28 12:58
Dziękuję bardzo za podopowiedź, będę uważnie śledził Twoje zalecenia. Dziś założyłem rachunek w domu maklerskim BZWBK i zaczynam inwestowanie:) Jeszcze raz dziękuję:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy