Forum Spółki giełdowe Wasko SA

Spółka Mzuri - inwestycja

Spółka Mzuri - inwestycja

skomentuj
Ernest Rauf / 193.105.251.* / 2018-11-07 10:05
Szukałem i rozglądałem się co poza lokatami, obligacjami i aktywnym inwestowaniem w fundy, akcje czy forex rynek oferuje komuś kto ma tzw. „dużo i niedużo” (czyli za mało aby np. samodzielnie kupić nieruchomość na wynajem).
Interesowały mnie różne opcje, m.in croudfunding czy croud-lending, ale prowadzone nie przez firmy słupy, w miarę wiarygodne (czyli takie które już maja przynajmniej kilka pozytywnie zrealizowanych inwestycji ze zwrotem dla inwestorów).
Ciekawy temat to Mzuri CFI, która na swojej stronie chwali się, że zrealizowała kilka projektów inwestycyjnych w kamienice (m.in Łódź Targowa), ze zwrotami na poziomie nawet 13% rocznie.
Jeśli ktoś z Was badał podobny temat, jestem ciekawy doświadczeń ew. innych pomysłów na wrzucenie kilkunastu tyś. w coś rentownego.
Sorgo88 / 178.194.82.* / 2019-01-02 17:03
Crowdfunding ma potencjał a rzeczywiście sukces 2 projektów Mzuri CFI w Łodzi mówi sam za siebie. Roczny zysk jednego z nich to prawie 20% w skali roku więc robi się ciekawie zwłaszcza w przypadku kolejnych inwestycji na Śląsku.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy