Forum Spółki giełdowe Wasko SA

Spółka Mzuri - inwestycja

Spółka Mzuri - inwestycja

Ernest Rauf / 193.105.251.* / 2018-11-07 10:05
Szukałem i rozglądałem się co poza lokatami, obligacjami i aktywnym inwestowaniem w fundy, akcje czy forex rynek oferuje komuś kto ma tzw. „dużo i niedużo” (czyli za mało aby np. samodzielnie kupić nieruchomość na wynajem).
Interesowały mnie różne opcje, m.in croudfunding czy croud-lending, ale prowadzone nie przez firmy słupy, w miarę wiarygodne (czyli takie które już maja przynajmniej kilka pozytywnie zrealizowanych inwestycji ze zwrotem dla inwestorów).
Ciekawy temat to Mzuri CFI, która na swojej stronie chwali się, że zrealizowała kilka projektów inwestycyjnych w kamienice (m.in Łódź Targowa), ze zwrotami na poziomie nawet 13% rocznie.
Jeśli ktoś z Was badał podobny temat, jestem ciekawy doświadczeń ew. innych pomysłów na wrzucenie kilkunastu tyś. w coś rentownego.
Wyświetlaj:
Borysek85 / 188.147.45.* / 2019-02-19 20:58
Bardzo mnie ciekawi czy Mzuri CFI w kolejnych projektach bedzie w stanie powtórzyć ten sukces. Śląsk jest bardzo rozwojowym miejscem o dużych możliwościach. Swojego czasu dużo jeżdziłem w tamte rejony i jak na moje oko to jest cała masa potencjalnych obiektów do remontu i późniejszego wynajmowania. Dużo firm wybiera teraz to miejsce pod swoje siedziby więc jest o co walczyć
Sorgo88 / 178.194.82.* / 2019-01-02 17:03
Crowdfunding ma potencjał a rzeczywiście sukces 2 projektów Mzuri CFI w Łodzi mówi sam za siebie. Roczny zysk jednego z nich to prawie 20% w skali roku więc robi się ciekawie zwłaszcza w przypadku kolejnych inwestycji na Śląsku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy