Forum Forum inwestycyjneSpółki

SPÓLKI "STARYCH GRACZY"

SPÓLKI "STARYCH GRACZY"

djastra / 2012-01-25 22:57
Nie wiem czy ten post "wypali" - ale na poszczególnych spółkach jest tak dużo "młodych-gniewnych" graczy ,ze ciężko o czymkolwiek porozmawiać.Pocztę mam tak zawaloną ,że nie jestem w stanie wszystkim odpisać-tak ze jak komuś nie odpisałem to przepraszam.
Zapraszam wszystkich znajomych na ten post żeby "normalnie" porozmawiać o inwestowaniu na GPW.
A jeśli moderator dopuści do spamu na tym poście to po prostu się wyloguję i przeniosę na inny portal.
Wyświetlaj:
Jesse L / 2012-01-27 16:40 / Tysiącznik na forum
Rzeczywiście Djastra, niektóre wpisy to wyrażenie w dosłownie jednym zdaniu swojej opinii, choć czasami nawet ciężko to nazwać opinią. Ale to jest forum i trzeba się z tym liczyć. Niemniej podzielam zdanie o dyskusji dotyczącej inwestowania, tylko nie jestem przekonany czy takiej formie jaką zaprezentowałeś się to przyjmie.
djastra / 2012-02-07 21:41 / portfel / Tysiącznik na forum
A co proponujesz kolego ?
Kazik wiecie skad / 2012-01-26 07:54 / Tysiącznik na forum
No to dawaj!:)
Którą spółkę bierzemy na tapetę?
djastra / 2012-02-07 21:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Przeglądałem Kazik przez cały tydzień spółki - rentowne i z dobrymi wskaźnikami - ale raczej obstawiam na najbliższy okres spadki korekcyjne ,lub spadki pod Grecję i Portugalię (choć mogę się mylić) - tak czy inaczej na dzień dzisiejszy pozbyłem się prawie wszystkich akcji - poza małymi spekulacjami na Fonie i Petrolinveście (ale to tylko kilka procent w portfelu).A jak Ty obstawiasz grę na najbliższy okres?
AUTHOR / 78.133.244.* / 2012-01-26 08:34
Proponuję EKOEKSPORT
djastra / 2012-02-07 21:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Ciekawa spółka,ale przez ostatnie pół roku urosła około 100% jeśli się nie mylę-ja na takich szczytach nie wchodzę w spólki -choć dywidenta przemawia na korzyść.
zyga19691919 / 89.230.203.* / 2012-02-01 19:44
a co sądzicie o Depend w obecnej chwili
djastra / 2012-02-07 21:30 / portfel / Tysiącznik na forum
A co to "Depend" ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy