Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Spółki, które przyniosą pewny długofalowy zysk

Spółki, które przyniosą pewny długofalowy zysk

Redakcja forum / 2006-05-09 20:10
Zbieramy Wasze opinie o spółkach, które dają graczom pewność, że ich przyszłość jest stabilna, a zysk adekwatnie do sytuacji na giełdzie - PEWNY. W tym wątku pilnujemy porządku. Prosimy o nazwę spółki i uzasadnienie. Za wypowiedzi kubek Money.pl
Wyświetlaj:
nonname / 2006-05-10 10:31 / Bywalec forum
Censtal Gdańsk
Złomrex przejmuje firme w celu konsolidacji branży i tworzeniu holdingu Jest tam bardzo mały FF wiec przy wzrostach napewno nikt tego papierka nie bedzie oddawał.
A oto kilka przyczyn dlaczego kurs ma rosnać

1. Wchodzi Złomrex
2. Złomrex na CSG stworzy wielki holding
3. CSG dostanie zastrzyk gotówki, kontakty, nowych klientów
4. Będą tanie emisje co z ursem zrobi ...

Wczoraj ukazał sie dułgo oczekiwany artykuł na temat sprzedaży akcji przez prezesa. Prezes sprzedał część swoich akcji zgodnie z obietnica jeszcze nie podano komu ale wszyscy wiedza ze Złomrexsowi Miłych zakupów ostatni to juz dzwonek
mysza / 2006-05-09 21:47 / portfel / Bywalec forum
IDMSAPL mają dobre zaplecze intelektualne -myślę,że ich akcje dadzą duże zyski. Myślę,że długoterminowo doskonale spisze się NETIA - gdy stanie się operatorem komórkowym-wartość spółki zwielokrotni się.Pokładam duże nadzieje w Getinie - doskonale konsekwentnie wytyczona strategia dostosowana do naszego rynku. Z pewnością stanie się łakomym kąskiem do przejęcia,ale zanim dotego dojdzie powinien jescze wygenerować niezłe zyski.Bioton pewnie przekroczy 100 pln za 6-8 mcy??.
pilot / 2006-05-09 21:27
Uważam jak poprzednicy, że jedną z pewniejszych spółek giełdowych gwarantujących stabilność i pewność wzrostów na giełdzie będzie BIOTON (nie wykluczając również okresowych spadków ) .
Również GETIN uważam za dobrą , długoterminową inwestycję. Leszek Czarnecki który wprawdzie zrezygnował z prezesowania napewno nie zmniejszy swojego zaangażowania i będzie nadzorował dalszy rozwój przedsięwzięcia. Ostatnio podane wyniki są niezłe.
L Czarnecki ma już za sobą stworzenie prężnego przedsięwzięcia finansowego które przyniosło niezłe zyski.
WLODEK / 217.153.156.* / 2006-07-24 12:26
GETIN JEST BARDZO DOBRA SPOLKA POD KAZDYM WZGLEDEM DO KONCA ROKU MINIMUM 20 - 25 ZL,
rupert / 2006-05-09 20:50
Zdecydowanie BIOTON. Kto śledzi wzrosty tej spółki od co najmniej roku będzie wiedział o czym mówię. Przede wszystkim profesjonalene podejście do biznesu osób zarządzających BIOTONEM. Oprócz tego ciągłe działania ukierunkowane na rozwój (przede wszystkim firma nie ogranicza się do rynku polskiego, ale chce opanować o wiele więcej). Praktycznie pewne wzrosty w przyszłości. Nikt nie przejechał się na tej spółce od dłuższego czasu i według mnie nikt w przyszłości się nie przejedzie....... Ja osobiście stawiam na BIOTON.
borisz / 2006-07-21 13:01
jeśli nie będę się czepiał ortografii (choć wolność nie polega akurat na uwolnieniu się od edukacji, kolego) to przynajmniej zaapelowałbym o może trochę kulturalniejszy język. To także uwaga do admina. Ja ciągle uważam, że pojęcia "kurs spadł" i "z***** się" mimo wszystko mocno się różnią, a inwestor giełdowy to niekoniecznie cham spod budki, któremu akurat trochę kasy wpadło...
Karolina123456 / 83.8.64.* / 2006-05-17 15:43
Nie chce formułować komentarza, a prosić o pomoc w sprawie akcji spółki Sokołów S.A. Czy akcje te po zejściu z giełdy przepadną??/ Bardzo prosze o odpowiedz na adres karolinajagodzinska@buziaczek.pl
buldog / 83.30.115.* / 2006-05-09 20:21
Bioton,fam lentex kto chce niech sobie poszuka info.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy