Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Spór Chin z USA. O wartość dolara

Spór Chin z USA. O wartość dolara

Money.pl / 2009-07-27 13:01
Komentarze do wiadomości: Spór Chin z USA. O wartość dolara.
Wyświetlaj:
alfons / 80.54.245.* / 2009-07-27 18:53
Ha, ha, ale się uśmiałem. Chiny grożą a usa przyżekają ze się poprawią. Ojojoj.
prof.przecinek / 77.254.42.* / 2009-07-27 23:14
ja proponuję, abyś poszedł do szkoły i zarządał pieniędzy za naukę. Bo to wstyd robić byki ortograficzne zabierając głos na forum
andowc / 83.5.31.* / 2009-07-27 18:04
Chiny magą USA "ugryż" w "d.upę".
"Widziały gały, co brały".
klsjdlaksjdlakj / 89.75.121.* / 2009-07-27 13:01
usa to bankrut i czarny scenariusz to kwestia czasu. Nie wystarczy robić "misji pokojowych" pytanie brzmi tylko kiedy to nastapi bo będzie bolesne. To samo czeka socjalistyczne euro, może troche poźnieja ale jednak.
cz4ja / 87.250.179.* / 2009-07-27 13:52
no ciekawe....
kto bedzie bankrutem, a kto nie :)
ale wydaje mi sie ze predzej doczekamy sie 3 wojny swiatowej nizeli updaku USA
i jak / 77.114.207.* / 2009-07-27 17:15
wojna musi dawac zysk. 3 na pewno nie da. wienc nie wojna. a bankrutstwo to nie upadek, lec degradacja zauwarzalna w poziomie zycia materialnego spol. i na sw. arenie politycznej kture jurz latwo zaobserwowac, bo trudno wyobrazic takom wypowiedz chin w 1995 napr. roku i td . cili sztopor [ korkociong ] w wypadku usa bo rozwoj kraju to pochodna tego co dzialo w europie i powstania zsrr.teraz nikt ich wspierac [ porzyckami ] nie bendzie bo sila usa jurz nie daje pszeciwwagi dla kommuny, i nie powoduje ze tylko sila usa jesc gwarantem rozwoju innych narodow. co wiencej gluwne porzyckodawczy kr. arabskie , chiny, rosja i td. wolom upadek usa i straty, niz dalsze sponsorowanie w celu odzyskania porzycki. bo puzdnej wyszarpywanie wszystkiego amerykanam jesc o wielie bardzej kosztowne niz strata jednorazowa. tam te jescio nie osoznali swojej sytuacji ale to jurz realnosc - nie som moczarstwem a o supermoczarstwie nie majom nawed co marzycz bo nigdy nie mieli do tego zadnych predyspozycyj. pszypominajom '' wolnom polske '' kture wraca na mape dla tego ze inni popewniajom blendy i nigdy dla tego ze sama na to zapraczowala. oczywisczie za supiermoczarstwo uznajemy kraj zdolny do rozwoju nie zalierznie od zgody lub niezgody i rozwoju sytuacji na swiece. a to co bylo najwienkszom zalietom usa [ ocean ] ktury dawal poczucie biezpieczenstwa, i niezalieznocz teraz jesc pszeklenstwem bo wystarczy mowionc kolokwialnie jeden wybuch atomowy na jednem oceanie i drugi po drugej stronie a jurz zaden lotniskowiec nie doplynie do nikond, czolgi natowskie musieli by samolotami wozic, wydobycie ropy z zatoki meks. i ruzny florydy stali by pszeszlosciom. surowce tylko drogom londowom co sonsiedzi by wykorystali dzioronc z nich ile sie da . a wienc som panstewkiem kture da sie skasowac bez jednego stszalu. rozwuj ktury powolali do zycia stal sie tym co je usmierci. tylie w temacie.
prawiezaratralalala / 77.254.152.* / 2009-07-27 20:06
Jezu,
żyję w globalnej wiosce........

Najnowsze wpisy