Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spora aktywność krajowych inwestorów giełdowych

Spora aktywność krajowych inwestorów giełdowych

Wyświetlaj:
hajdi / .* / 2005-02-21 22:03
Tez odnosze wrazenie ze rosnie ale po portfeliku nie widac a juz napewno mniej niz indeksy spora zasluga ze znaczna czesc mego portfeliku to netia ktora mam od 4,15 mozolnie sie wspina aby do wynikow, najlepiej spisuje sie sofcik ktorego planuje wyrzucic przy 33 (10 zeta wystarczy na razie) wreszcie mci sie przebudzilo ale w to miejsce MNI padaka a MSX stoi jak wryty zreszta 7bulsik tez nie skory do jakichs wiekszych ruchów oczywiscie UPPPP Skad wiedzialem ze nawet dzieki kontraktowi WSIP nawet dupska swojego ciezkiego nie ruszy oj chyba dopiero po wynikach i na koniec stalowka ktora powinna pojsc do gory nawet przed publikacja wynikow skonsolidowanych Ach jeszcze optekktory po "szalenczych" wzrostach jak na niego oczywiscie odpoczywa . Tak sobie mysle ze na w20 to my w tym roku zobaczymy 2600 punkciorow ale zobaczyymy
orzeł / .* / 2005-02-21 21:17
witajcie inwestory!no właśnie jak to jest i będzie z tą szerokością rynku :)Oby nie skończyło się to tak że zakorekci się mocno na wig 20 a nie zdąży wzrosnąć na maluchach!Ja dziś wreszcie w miarę w miarę na miarę swą nieźle.Jak to jest z Waszymi portfelikami bo ja mam wrażenie że rośnie mi nieźle ale jak spojrzę na przyrost gotówki to cóś tak średnio. Tak to jest, minimalizuje się ryzyko przez podział kapitału ale nawet jak coś strzeli do góry mocarnie ale inne 4 papiren tylko troszkę a 3 nieznacznie spadną 2 prawie na zero to się okazuje że ledwo się wzrost indeksa przegoni :) A oto coś do dyskusji coby było o czym pogawędzić!!!!!!!!!!!!:"Tak duży kapitał, o charakterze fundamentalnym, nie zasilił naszej giełdy na miesiąc, czy dwa, lecz co najmniej na kilkanaście. W dłuższej perspektywie trend nie jest więc zagrożony. Oczywiście przy założeniu, że nie nastąpią jakieś znaczne zmiany w otoczeniu rynku. Jedną z nich może być zmiana trendu w relacji USD/PLN. Na to zwracają uwagę niemal wszyscy analitycy. Ewentualna obniżka stóp może osłabić złotówkę. Jednak nie przeceniałbym tej zalezności. Równolegle z inwestycjami w warszawską giełdę duży kapitał przeważnie zabezpiecza się przed wahaniem kursów."To cytat z komentarza ze stronki http://bossa.pl/notowania/komentarz/(przepraszam autora Pana WItolda Zajączkowskiego z DM BOŚ SA. za cytowanie jego słów bez pozwoleństwa:)- myślę że się nie obrazi:)Polecam tą stronę szczególnie jeśli ktoś szuka szybkiego dostępu do danych do metastock'a. A co do dzisiejszego dnia to Kredyt bank, pko bp zachowały się sympatycznie kruk mnie przeprosił za ostatnie 2 sesje i jest ok.Podobnie grajewo (myślę że warto spojrzeć), irena mieszko softbank (kupiłem niedawno - wszyscy macie to co mam być gorszy:))No cóż ibsys chyba pójdzie do lamusa choć dam mu jeszcze szansę:)Ciekaw jestem co się podzieje z sanwilem i mci wyglądają ciekawie!Hoga ola Boga dała czadu !Jak to widzicie?pozdrawiam
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy