Forum Forum inwestycyjneForex

Spore spadki na złotym. Jaka jest przyczyna?

Spore spadki na złotym. Jaka jest przyczyna?

Money.pl / 2013-03-29 17:54
Komentarze do wiadomości: Spore spadki na złotym. Jaka jest przyczyna?.
Wyświetlaj:
jaola / 94.254.144.* / 2013-03-30 10:21
podły kraj dla podłych ludzi + podła pogoda = syf
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
plapleplokop / 92.20.81.* / 2013-03-30 08:37
dlaczego spadki ???

ja myslalem ze zaczyna wracac do swojej wartosci po tygodniach sztucznego, bezpodstawnego wzmacniania.
dddddddddddddd / 37.109.99.* / 2013-03-29 19:49
Policja, słucham? - Panie władzo, od dłuższego czasu mam problem z grupą bandziorów. Co tylko zarobię jakieś pieniądze część mi zabierają. Zostawiają marne grosze na życie, a ostatnio grożą, że będą zabierać jeszcze więcej. Nie mam już siły, proszę coś z tym zrobić. - Ma pan jakieś ich dane, nazwiska? - Nie znam wszystkich, ale do swojego przywódcy mówią Panie Premierze.;)
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2013-03-29 18:01
Jaka gospodarka - taka waluta. Wszystko nadmuchane i nierealne. Co będzie ze złotym jak ogłoszą wyniki za marzec ? Poleci do dna i ciekawe przy jakim poziomie je zobaczymy. Na razie po cichu ci co zarabiają ciężką kasę w różnych urzędach mówią o swoim zdziwieniu pierwszymi wstępnymi wynikami - cóż to towarzystwo jest oderwane od rzeczywistości tak jak minister Sikorski według którego Mazowsze dogoniło w zarobkach średnią europejską... . Żałosne ale to właśnie odpowiedzialni za sterowanie tym krajem jako ostatni się zorientują że jest syf i to długo po całej reszcie społeczeństwa!!!
fgdhfhdjthyj / 82.139.44.* / 2013-03-29 17:54
Dobrze przynajmniej zarobimy na eksporcie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy