Forum Polityka, aktualnościKraj

Sprawa Amber Gold: Pozew przeciw Skarbowi Państwa

Sprawa Amber Gold: Pozew przeciw Skarbowi Państwa

Wyświetlaj:
Iga641 / 46.134.51.* / 2016-05-25 17:40
Tyle o Amber Gold, a frankowicze cierpieli na brak szarych komórek? To w przewadze zamożni ludzie, a więc i niegłupi, a teraz my mamy się dokładać do ich kredytów tak?
Słup / 89.231.110.* / 2012-12-27 17:28
I słusznie, za armię przekupnych urzędników
zapłaci amber-państwo !!
pajchiw / 2012-08-22 07:42 / Tysiącznik na forum
Heh - sprawa, jak zwykle nie jest prosta.
Z jednej strony faktycznie nieudolność państwa przekroczyła już granice absurdu. Pomijam temat kolejek do badań i zabiegów w służbie zdrowia, czy to, ze dzisiaj, jak chcesz złapać przestępcę, to musisz wynająć prywatnego detektywa, ale instytucje odpowiedzialne publicznie i dostające za ochronę obywateli pieniądze uchylają się od odpowiedzialności. Wszystkie. No to po cholerę one są nam potrzebne?
Druga sprawa, że skoro (ponieważ system chroni urzędników) obywatele zapłacą za błędy władzy, to zapłacimy za to my.
Myślę, że jednak te parę groszy w skali kraju możemy poświęcić - pod warunkiem, ze winni pójdą siedzieć i dostaną dożywotni zakaz piastowania jakichkolwiek stanowisk w administracji. Inaczej to nie ma sensu.
Błażej (Blake) / 95.48.21.* / 2012-08-16 12:50
Witam,

W ramach kancelarii organizujemy grupę osób, które są zainteresowane wniesieniem pozwu przeciwko Skarbowi Państwa. Zaniechania związane z nadzorem nad działalnością Amber Gold pozwalają twierdzić, że odpowiedzialność za szkody klientów ponosi S.P.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na skryznkę pocztową nascar1@wp.pl
Pozdrawiam
st4111 / 91.145.139.* / 2012-08-18 15:19
Jeśli to ma być poważna oferta, to proszę nie ukrywać się za skrzynką pocztową i podać pełne dane kancelarii
st4111 / 91.145.139.* / 2012-08-18 15:30
Powyższe pomyłkowo wskoczyło w niewłaściwe miejsce - dotyczy oferty z tego forum :
------->
Błażej (Blake) / 95.48.21.* / 2012-08-16 12:50
Bąk12 / 2012-08-16 14:51 / Bywalec forum
No tak tylko kto , tak naprawde za tym stoi? Wydaje mi sie że to dopiero początek góry lodowej...ale jak zwykle i tak sprawa pójdzie w zapomnienie!!
Imhotep / 79.186.234.* / 2012-08-14 06:51
Nie dziwmy się, że młodzi i "wykształceni" bądź wykształceni ludzie z tąd wyjeżdżają. Sam jestem tego coraz bliższy.

Nie mogę patrzeć, jak banda naiwniaków i chciwców oszukana, próbuje oszukać teraz wszystkich podatników: "mi zabrali, to teraz niech oni płacą". Tyle, że oni to MY, wszyscy ci, którzy płacą podatki.

Otrząśnijcie się ludzie, garstka ludzi próbuje okraść nas wszystkich.
xernos / 213.155.165.* / 2012-08-14 22:10
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w regulaminie wyraźnie zaznaczono i na ulotkach, że ten produkt finansowy nie jest lokatą w sensie prawa bankowego i wiąże się z możliwością straty kapitału. Po drugie czemu inne banki oferując lokaty w tym czasie dawały max 8% a Amber dawał 14,6% to nikogo nie dziwiło ...

Niech przegrają w sądzie, poniosą koszty pozwu zbiorowego i dodatkowo dostaną za swoją głupotę bo inaczej w mojej prywatnej opinii tego nie można nazwać. Pozywając skarb Państwa pokazali swoją odpowiedzialność za własne czyny, jak napisał @Imhotep próbują zrobić w konia polaków i zadłużyć jeszcze bardziej budżet.

I na koniec niewielki cytat z jednego z demontów "Jakich zysków się spodziewałeś inwestując w bursztynowe złoto ?"

Pzdr.
fdfddfdfd / 87.96.116.* / 2012-08-14 00:36
Banda idiotów !
Jak ich napadną w Białymstoku to też będą mieli pretensje że Państwo nie ostrzegało ?
Takie roszczenia nalezy natychmiast odrzucać.
państwo nie jest poto by doradzać gdzie lokować pieniądze ,ani gdzie jadać , ani z kim sypiać !
LaVega / 2012-08-13 23:42 / portfel / Bywalec forum
I Bardzo dobrze...
Skonczmy w koncu z bezkarnnoscia urzednicza...I prosze mi nie opowiadac ze urzednik odpowiado bo moze np stracic premie kwartalna lub zostac pominiety przy awansie...Ci ludzie decyduja o milonach zlotych i o zyciu ludzi...
wprowadzmy zawodowy korpus urzedniczy z egzaminami z prawdziwego zdarzenia oraz obowiazkowym OC podpbnym do tego jakie posiadaja np notariusze czy adwokaci...Odchudzmy korpus urzedniczy skoro staramy sie miec zawodowa armie to korpus urzedniczy tez moznaby uczynic profesjonalnym chyba ze zalozenie jest jak zawsze takie samo "przechowalnia dla krwnych i znajomych krolika"..
markus80 / 77.236.5.* / 2012-08-13 23:38
jakie Panstwo, przeciez to podatnicy zaplaca czyli kazdy z nas !!!
Jak byli pazerni i chcieli wielkich zyskow to ich problem, a czy ci co zarobili na amber gold oddadza tez te swoje wyzsze zyski ? :-)

Najnowsze wpisy