Forum Forum prawneZmiany w prawie

sprawa dotyczy ojego dziecka!

sprawa dotyczy ojego dziecka!

maciejxxxx / 83.23.238.* / 2007-08-07 00:05
Mam taka sprawe i suzkam porad oraz mocnych argumentow a sprawa dotyczy mojego dziecka. Sprawa stoi tak> Mam 17 lat i mam dziewczyne w wieku 18 lat od jakis 4 miesiecy jest zemna w ciazy, mieszkamy osobno ja ze swoimi rodzicami i ona ze swoimi. nam wiadomo ze do dziecka mam pelne prawa, ja sie ucze i moja dziewcyzna tez. Matka jej powiedziala ze ona i moja dziewczyna beda razem wychowywac nasze dziecko a ja mam sie uczyc i pracowac... od samego poczatku chyba mnie prubuje od dziecka odsunac. Wiem ze dziecko od urodzenia musi miec konakt zojcem codzinenie aona nam powiedziala ze bedziemy sie spotykac w weekendy bo jest nauka... relacje miedzy nami tzn mna a jej matka sa bardzo dobre lecz ona mysli ze ona ma racje... ja na tomiast twierdze ze sie myli... Chodzi tez o to ze ja zmoja dziewczyna chcemy wychowac swoje dziecko i chcemy dziecku dac milosc rodzicielska. Ona mysli ze jak bede wychodzil raz na jakis czas na spacer weekendy to dziecku to wystarczy lecz ja mysle ze nie bo dziecko musi miec ojca i matke bo dziadkowie tego samego co rodzice niezapewnia,milosci i opieki ojcowskiej i madczynej. mam pelne prawa do dziecka i moge sie widywac z dzieckiem kiedy chce moja dziewczyna ma takie samo zdanie jak ja.. chce jej mamie przestawic silne argumenty wedlug jakiegos kodeksu... Jej matka jeszcze mowila ze jestesmy zamlodzi aby wychowywac... jak wiem aby miec prawa do dziecka i je wychowywac trzeba miec ukonczone 16 lat i nietrzeba miec skonczone niewiadomoile aby miec prawa i je wychowywac..... mi ani mojej dziewcyznie praw nieodebrano i niebylo takiego celu... my mamy pelne prawa a nie ona to w koncu nasze dziecko a nie jej... mam racjie?? prosze o odpisanie.... bo potrzebuje porady bo to pilna sprawa jest:(
olgierd / 2007-08-07 12:25 / Bywalec forum
Jakby na to nie patrzeć w chwili narodzenia się dziecka będziesz pełnoletni - tak? To powinno skończyć wszelkie dyskusje.

Najnowsze wpisy