Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sprawa Kulczykparku trafiła do sądu

Sprawa Kulczykparku trafiła do sądu

skomentuj
Wyświetlaj:
looloo / 87.205.152.* / 2011-06-02 19:07
Moim zdaniem takie sprawy powinny być jak najbardziej nagłaśniane za pośrednictwem mediów a także stron internetowych takich jak www.info.sadowe.pl
obserwator / 83.20.165.* / 2006-07-31 20:36
Uważam że krzywdę zrobiono Prezydentowi m. Poznania Panu Grobelnemu , to pozytywna postać i dużo dobrego w Poznaniu zrobiono i robi się za jego prezydentowania, Poznań z każdym dniem staje sie piękniejszy. Bardzo sprawnie i szybko zabudowano grunty i przynosza one zyski dla miasta >> z obowiązku placenia podatku od nieruchomości są duże pieniądze >> Podatek gruntowy jest niski i dla miasta nic nie znaczący i tak by było do dzisiaj.
Prezydent to przewidział i chwała mu za to, miasto ma duże coroczne dochody podatkowe i naczej by ich nie było. Tylko ludzie małego serca, zazdrośnicy, mali urzędnicy widzą to inaczej >> to moim zdaniem draństwo, nie będą dranie mieli czystego sumienia >> dotyczy to wszystkich wnoszących akt oskarżenia, zmory będą ich prześladować we śnie za wizje przestępstw których nie było. Jest takie powiedzenie, że tylko nic nie robiący nigdy sie nie myli, Prezydent pracuje intensywnie i z wyprzedzeniem i ma za to ponieść karę i za to że akt oskarżenia sporządza się wycinkowo a nie całościowo, żeby dokopać.
Mam pytanie do Platformy Obywatelskiej dlaczego nie broniła, nie broni i bronić nie chce Prezydenta Poznania. Wyborcy zapamiętajcie że PO ma amnezję, zapomina jak to jest wygodne, ma człowieka za nic, to niewybaczalne. Miałem okazję bywać i słyszeć Prezydenta i mu wierzę a nie wierzę prokuraturze, bo publikatory podają że i w aparacie sprawiedliwości są czarne owce.
LP / 83.135.150.* / 2006-09-09 10:14
Kolego półprawda to też przekręt !
Widzenie tylko do końca czubka swojego Nosa nie świadczy o wysokiej wiedzy i intelekcie.To co jest opisane to tylko jedna strona "Medalu" ta druga jest powiedzmy -zaciemniana.Nie dostrzeganie tego drugiego ASPEKTU jest tą całą SZTUKą przekrątów gospodarczych niedostrzegalnych przez tych "malutkich".
W tygodniku WPROST jest lista najbogatszych Polaków z okresu ostatnich 6-ciu lat. Jest nawet CIEKAWE PYTANIE co do form tworzenia się systemu KAPITALIZMU w Polsce.
Czy jesteśmy za tworzeniem się -CZEGO ,ale w jaki Sposób .Jakimi kosztami społecznymi? W Polsce jest teraz dziwny czas nie wakrystalizowania się jeszcze właściwego punktu widzenia tworzenia się nowego systemu gospodarczego. Wiele rzeczy odbywa się kosztem społecznym na zasadzie wykorzystania starych mechanizmów układowych tworzących blokowanie tworzenia autentycznych mechanizmów rozwoju gospodarki" nazwijmy to delikatnie "anty monopolowych".
Ryziel / 83.23.160.* / 2006-08-01 20:27
W pełni popieram Obserwatora,Kulczyk tego co z budował w byłym Browarze i co zbuduje na wyspy Bahama nie wywiezie jest to europejska wizytowka Poznania.Jego sentyment do Poznania podziwiam.Prezydent Ryszard Grobelny czy Szczesny Kaczmarek jako starzy samorzadowcy mysleli o dobru miasta.PO jest to wredna
partia majaca kłmstwo i obłude na ustach.JOW nigdy nie przeprowadza,bo to wiąże sie ze zmiana konstytucji a oni razem z Kwasniewskim ja tworzyli.Obrona swoich ludzi to nie w ich stylu,duzo wzieli z UW i tych wszystkich partii co zniszczyli nasza Ojczyzne
Franek / 195.238.245.* / 2006-06-14 08:13
Kulczyk do więzienia za przekręty
skomentuj

Najnowsze wpisy