Forum Forum prawneKarne

Sprawa o znęcanie się nad rodziną a fałszywi świadkowie, co robić??? Proszę o pomoc .

Sprawa o znęcanie się nad rodziną a fałszywi świadkowie, co robić??? Proszę o pomoc .

sylviaaa_84 / 2008-07-11 15:17
Witam, moja siostra złożyła wniosek o rozwód. Jej mąż postanowił się nad nią znęcać fizycznie i psychicznie bo nie chce tego wniosku cofnąć. Ona założyła mu sprawę o znęcanie się nad rodziną ale niestety sąd odpisał odmownie bo niby jej mąż ma wiarygodnych świadków. Sytuacja jest taka, że jej mąż opłacił swoich "kolegów od flachy" aby poświadczyli, że ona jest brudasem, że to ona się nad nim znęca i takie tam. Ma też jakiś spisek z sąsiadką z góry. Do tego jego rodzina ma akies wtyki na Policji i oni teraz chcą doprpwadzic do tego aby on ja podal o znecanie sie. Siostra sie odwołala, ja teraz bede jej swiadkiem bo czesto u nich bywam ( co tydzien na week) i widzialam sporo ( jak ja bije itp) ale boje sie ze ich znajomosci bede silniejsze i nie bedziemy mialy szans. Jak moja siostra moze sobie z tym poradzic??? czy to mozliwe ay polskie prawo i urzedy byly tak slepe??? Dodam ze szwagier ma juz za soba wyrok za znecanie sie w zawiasach ale niestety juz nie jest prawomocny. Prosze o jakas pomoc jak moja siostra ma postapic w takiej sytuacji i czy mozliwe jest ze wyrok bedzie odwrotny i ona bedzie karana zamist niego????

Najnowsze wpisy