Forum Forum emerytalneZUS

Sprawa z zus, co robić?

Sprawa z zus, co robić?

Madzia1989860 / 193.188.199.* / 2016-12-19 12:49
Witam, bardzo prosze o pomoc. Byłam dziś na rozprawie w sprawie zasiłku z zus, zus twierdzi ze nie złożyłam pewnego wniosku i na tej podstawie odmówił mi zasiłku. Jestem zszokowana tym co się na tej rozprawie stało... mimo iz nie musiałam pojechałam aby pokazać dokumenty potwierdzające złożenie mojego wniosku-wszystko z pieczatką zus w oryginale. Weszłam na sale, z zusu nikogo nie było, pokazałam dokumenty, sędzia kazała mi wyjsc i poczekać na ogłoszenie wyroku - byłam tam może z 2 minuty. Ogłoszenie wyroku a sędzia oddala mój pozew i twierdzi,że zus ma racje...zdębiałam, wypaliłam - jak ma racje skoro ja te papiery dostarczyłam w terminie i mam na to potwierdzenie. Usłyszałam aroganckie "prosze nie dyskutowac!" można się odwołać, rozprawa zakonczona, prosze wyjsc... wyszłam zapłakana i bezsilna.A najlepsze jest to,że równocześnie z odwołaniem złożyłam skargę do prezesa zus i jakąs godzine po rozprawie dzwonią do mnie z warszawy ze moja sprawa zostanie ponownie przekazana do oddziału i prawdopodobnie zostanie rozpatrzona pozytywnie. Co ja mam teraz zrobić?? Jak się nie odwołam to wyrok się uprawomocni, boje się,że zus jak go zobaczy to zmieni stanowisko albo wypłaci mi zasiłek a potek kaze mi oddać. Proszę o radę, bardzo proszę!
Wyświetlaj:
leggell / 178.36.218.* / 2019-10-25 10:45
Zdecydowanie są to sprawy do wygrania, jeśli reprezentuje nas dobry adwokat. Do takich z całą pewnością zalicza się adwokat Cejrowski. Wygrał moją sprawę.
wiwan / 2016-12-23 20:42
Pod bodaj już trzecim nickiem drążysz swój temat od kilku miesięcy.
NIC nowego ja nie napiszę, a nikt inny na tym forum się nie udziela.

Jedyne co mogę- któryś raz napisać. Jest tryb odwoławczy w każdym sądzie. U Ciebie zdaje się jest już to etap apelacji.

Jest więc opcja KASACJI w SN.

Najnowsze wpisy