Forum Forum dla firmKsięgowość

Sprawdzone biuro księgowe z okolic Warszawy

Sprawdzone biuro księgowe z okolic Warszawy

JanuszMarek / 212.7.215.* / 2021-10-26 13:16
Dajcie namiar na jakieś biuro księgowe, które możecie polecić. Szukam usług biura rachunkowego do firmy. Rozstałem się z biurem, z którym do tej pory współpracowałem i szukam kogoś nowego. Zależy mi na jakimś biurze, z którym będzie dobry kontakt, nie będzie problemu z tym, by otrzymać od nich potrzebne dokumenty, gdy taka potrzeba będzie się pojawiać.
Wyświetlaj:
Andrzej757 / 5.173.148.* / 2021-11-08 10:29
Jeżeli chodzi o biuro rachunkowe to mogę polecić biuro Rachunkowe Tarchomin https://onlytax.pl - Jest to biuro rachunkowe z Warszawy dzielnica Białołęka. Ja u nich prowadzę działalność gospodarczą, spółkę komandytową i spółkę z o.o. - Jestem w końcu zadowolony zarówno z szybkości działania jak i z kontaktu. Moje pierwsze biuro, które oddzwania, jeżeli nie odbierze telefonu, ale najczęściej odbierają i dotrzymują ustalonych terminów. Po 2 latach współpracy mogę polecić.
Łukasz878 / 77.111.247.* / 2021-11-03 13:23
Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości w firmie to ja obecnie się zdecydowałem na współpracę z biurem Effe Pro z Warszawy (www.effepro.eu) i jeśli chodzi o ich obsługę to jestem zadowolony. Świetne podejście do klienta, profesjonalne prowadzenie księgowości na wysokim poziomie. Można faktycznie na nich liczyć. Jeśli komuś będzie zależało na dobrym biurze to polecam.

Najnowsze wpisy