Forum Forum inwestycyjneForex

Spróbuj grać na forexie - 50 do 200% pewnego zysku rocznie

Spróbuj grać na forexie - 50 do 200% pewnego zysku rocznie

thombau / 2008-06-25 03:02
zapraszam na forum o forexie, gdzie możecie dowiedzieć się o systemie Swap.

Zamiast kombinować, jakie akcje kupić, sprzedać, gdzie ulokować kasę, itp. możecie grać na tym systemie bez ryzyka stracenia kasy i zarobić dużo więcej rocznie, niż na giełdzie czy innych inwestycjach.

Ja też kiedyś grałem na giełdzie i mój makler tak mi doradzał, że połowę kasy straciłem. Teraz gram tylko na forexie używając tego i innych 100% systemów.

Polega on mniej więcej na tym:

Kupuje się i jednocześnie sprzedaje tą samą parę, np. AUDJPY lub GBPJPY u dwóch różnych brokerów lub u tego samego brokera, ale na różnych typach kont.
W ten sposób nigdy nie można stracić, niezależnie, czy kurs tej pary idzie w górę, czy w dół, bo saldo będzie zawsze to samo. Jak na jednym koncie kasa nam spada to dokładnie o tyle samo rośnie na drugim koncie.

A zarabia się na swapie, czyli odsetkach, tak jak w banku, tylko dużo większych, bo jest dźwignia od 1:50 do 1:500, ale najlepiej wybrać 1:100. Rocznie najbiedniej wyjdzie 50-60%, ale przy umiejętnej grze nawet 200% czystego zysku bez żadnej obawy o stratę kapitału, nie tak jak na giełdzie.

Kiedyś na forexie zaproponowałem 2 brokerów zagranicznych, gdzie u jednego swap był dodatni, u drugiego zerowy, ale teraz myślę, żeby używać tylko jednego brokera, który ma 2 typy kont, gdzie na jednym Swap jest dodatni, na drugim zerowy. W ten sposób nie trzeba płacić za przelewy bankowe, tylko raz, na początku.
Najlepiej do tego nadaje się FX Clearing z Kanady.

Jak ktoś jest zainteresowany, niech zajrzy na forum forexu i znajdzie dużo wcześniejsze wątki System SWAP.

System jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu.

Przyjemnego handlowania i zarabiania.
Wyświetlaj:
__taki_jeden__ / 188.220.134.* / 2015-04-17 12:05
Gdzie tu miejsce na zarobiek dla brokera? Przecież jak nie golą swapem to masz prowizję od każdej transakcji. Ten system to takie perpetum mobile - tylko niemożliwe do osiągnięcia. Załącz screenshota z kont live jeśli chcesz żeby ludzie w to cudo uwierzyli.
arti603 / 195.205.166.* / 2015-04-16 11:16
Można sobie łatwo i szybko uruchomić sygnały Forex przez portal www.forexsignum.pl. Jedną rzecz trzeba zrobić – wejść przez ich link na stronę brokera i założyć sobie konto. Tyle. Nie zajmuje to dużo czasu, a zyski z takich sygnałów są w moim przypadku akurat bardzo okej.
dgh / 5.172.247.* / 2015-04-16 12:17
A sposób Polaka na pierwszy milion?
Pierwszy krok - zapisz się do PO
Drugi krok - załóż konto w zagranicznym banku i zostań posłem.
Krok trzeci - zbędny. Teraz możesz kraść do woli, jeździć po pijaku samochodem, defraudować publiczne pieniądze .......... a prokurator oraz wyborcy mogą ci skoczyć.
Jeżeli jakaś afera się wyda to dostaniesz inne stanowisko być może jeszcze lepsze a więc awansujesz i tym samym będziesz mógł kraść jeszcze więcej. Do sejmu nawet nie musisz wtedy zaglądać bo przecież masz tyle roboty w terenie............
Tak Mi Się Wydaje / 83.9.242.* / 2008-06-26 11:01
Thombau - mozna tak samo grać na fiuczersach: bierzesz np. ...U8 w górę, a ... Z8 wdół.
Ile na jednym kontrakcie stracisz, tyle na drugim zarobisz.
Nic nie zyskasz, natomiast biuro maklerskie zyska prowizję.
thombau / 2008-06-28 23:30
Tylko że tutaj sytuacja jest odwrotna - ty codziennie dostajesz swap, więc codziennie zarabiasz, nie tracąc kapitału. Na futures tracisz. Wybór należy do ciebie.
/ 195.116.105.* / 2008-06-25 12:51
Hej, a gdzie polecasz znalezc "literature" i infa o forexie, dla tych, ktorzy sie jeszcze tym nie zajmowali
thombau / 2008-06-25 19:11
[...]. Mając dobry system można sporo wygrać bez straty kapitału, a na akcjach czy funduszach zawsze jest obawa, że się straci wiele.


### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
kisiel2 / 2008-06-25 22:44
wytlumacz mi moze jakim cudem rynek z dzwignia 1:100 moze byc bezpieczniejszy od zwyklego akcyjnego?
thombau / 2008-06-28 22:55
Są brokerzy, gdzie dźwignia jest 1:1, 1:10, itp. ale to jest mało opłacalne. Forex ma trochę inne zasady niż giełda. Nie będę długo tłumaczył, bo nie mam na to czasu ani ochoty. Poczytaj sobie.
Wytłumaczę krótko. Przy braku dźwigni, czyli 1:1, gdy np. kurs EURJPY zwiększy się o 100 pipsów (punktów), co jest bardzo dużym skokiem, zarobisz tylko $10, więc nikomu się by nie chciało grać w ten sposób. Ale przy dźwigni 1:100 jest to $1.000, więc jest o co powalczyć.
kisiel2 / 2008-06-29 04:10
nie odpowiedziales mi na pytanie, natomiast odsylasz mnie do ksiazek i podajesz jak to mozna zarabiac na dzwignii. Mozna tez tracic.

wiec kolego - nie piernicz mi o zarobkach, wez za to pod uwage takze ewentualne straty - rowniez 1000USD. Bo ochrona kapitalu jest chyba piorytetem, nie?

Chociaz testowales ten system? Jaki jest maksymalny DD? Jak wyglada krzywa kapitalu?
Mozesz to gdzies podac (lacznie z okresami na ktorych to testowales), czy tez mam poszukac w ksiazkach?

Ze tak powiem - przejdz do konkretow - podaj dane, sposob generowania sygnalow wejscia-wyjscia i sposob testowania. Bez tych powyzszych to obawiam sie ze mozesz wsadzic sobie ten system w d*.* i nie mam ochoty odpowiadac na kolejne bluzgi.
thombau / 2008-06-29 11:12
Łoj, to mamy problem, kolego kisiel. Ja cię nie bluzgam, a wręcz przeciwnie, odnoszę wrażenie że ty na mnie napadasz. Mniejsza z tym.

Sygnały wejścia i wyjścia? Nie ma!!! I to jest najpiękniejsze. Już na samym początku napisałem, na czym ten system polega. Kupujesz i sprzedajesz w dowolnej chwili np. AUDJPY, obojętnie, co pokazują wskaźniki, czy wzrost, czy spadek. Przy tym systemie to nie ma znaczenia, bo jak na jednym koncie rośnie, to na drugim o tyle samo spada.
W prawie wszystkich systemach musisz mieć sygnały, stop lossy, take profity, itp. Tu czegoś takiego nie ma. Bo po co?
Pomyśl jeszcze raz: kupujesz w dowolnym momencie coś i dokładnie w tym samym momencie to samo sprzedajesz, więc nie można stracić (jedynie na początku za spready, ale po ok. 5, 6 dniach ci się zwraca, a potem tylko zyski ze swapu).

Tego systemu się nie testuje, nie można też do niego stworzyć robota samohandlującego, bo jak? Coś zaczynasz wymyślać i porównywać z normalnymi systemami opartymi na wskaźnikach. To nie jest normalny system.

Jak się na nim gra? Inwestujesz np. $10.000. Po $5.000 na każdego brokera, gdzie jeden ma swap dodatni, a drugi zerowy (możesz znaleźć sobie takich brokerów sam, jest ich sporo). Ja polecam ODL Securities jako brokera z dodatnim swapem i FX Clearing Canada konta mini jako broker z zerowym swapem. Lub tylko FX Clearing Canada, żeby nie dokonywać przelewów zagranicznych. U tego brokera są konta mini z zerowym swapem i konta profesjonalne z dodatnim swapem, więc można za darmo przelewać z konta na konto, gdy się kasa kończy na którymś z kont.
Na koncie z dodatnim swapem kupujesz 1, 2 lub nawet 3 loty AUDJPY, a na koncie z zerowym swapem sprzedajesz dokładnie tą samą ilość AUDJPY. I nic nie robisz, tylko czekasz, aż codziennie ci rośnie kasa ze swapu. Jak kurs idzie w górę, to na koncie ze swapem zerowym kasa się kurczy, więc musisz przelać z tego konta ze swapem dodatnim, żeby się wyrównało. Jak masz te 2 rodzaje kont u jednego brokera, to można to robić bardzo często i za darmo. Jak ma się konta u 2 różnych brokerów zagranicznych, to trochę to trwa i jest lekko kosztowne.
Jest to jedyny mankament tego systemu, że co jakiś czas trzeba przelewać kasę z jednego konta na drugie. Natomiast nie trzeba patrzeć na wskaźniki, wejścia, wyjścia, itp. bo to niepotrzebne.

Powiedz mi, jak można na nim stracić? Po co ci książki? To ty pytałeś o dźwignię, a potem masz pretensje, że ci tłumaczę, co to jest dźwignia. Sorry, nie wiem jak z tobą dyskutować. I naprawdę, nie chcę na ciebie bluzgać, itp. Sam się denerwujesz i używasz słów na d... Aż mnie zawstydziłeś.
kisiel2 / 2008-06-29 13:21
Przeczytales gdzies w necie o czyms co sie nazywa 100% Hedge, Contra system, albo jeszcze inaczej.
Problem z nia jest ten ze brokerzy z kontami swap-free nie za bardzo lubia pozycje short przez dluzszy czas i zamykaja je bez litosci.
Warto poszukac w necie - realnie strategia daje ok. 20-30% rocznie, az do momentu kiedy broker sie nie polapie. A juz na pewno majac otwarte dwie pozycje u jednego brokera to jest po prostu podkladanie sie.
Przypuszczam, ze te pozostale dwa 100% systemy mozna miedzy bajki wlozyc, takze razem ze strata 100.000 USD.

A tak wogole to przestac cwaniakowac - to nie jest miejsce na pisanie eseji.
A to czy sie czujesz zawstydzony to malo mnie interesuje.

Jak masz sie czym pochwalic na zalacz screenshoty.
hadForex / 2008-06-29 19:28
Kisiel2 zgadza się jest to metoda Hedge i znana jest już dawno, system sam w sobie jest dobry, ale tylko w teorii.
To co pisze autor o zyskach 200% rocznie to bzdura tym systemem, mianowicie że żadne broker na taką grę nie pozwoli, i będzie zamykał pozycję.
Autor zapomniał wspomnieć o tym żeby zarobić tą metodą jakieś konkretniejsze pieniądze to potrzebny jest bardzo duży kapitał, a zysk nie jest gwarantowany.
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GWARANTOWANY ZYSK NA FOREXIE.
Osobiście go nigdy nie stosowałem, bo mam znacznie lepsze wyniki przy normalnej grze, a nie kombinowaniem jak koń pod górkę.

Pozdrawiam
Had
hs2 / 2008-06-25 23:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zawsze mnie zastanawiało dlaczego sprzedaje się system dający 40 czy 140% pewnego zysku za 50 zł czy tylko 3000 zł, przecież to nie opłacalne....

ps. 100% system to taki który albo był źle testowany, albo w ogóle nie był testowany.
thombau / 2008-06-28 23:10
Różne są opinie na temat, dlaczego ludzie sprzedają systemy i książki o sukcesach w biznesie, itp. Jedni faktycznie chcą zarobić kasę na nich, bo im się nie powiodło. Wiele takich systemów lub wskazówkek działa tylko w teorii. Np. jest wiele wskaźników na forexie, ale mimo że ludzie się do nich stosują, to i tak większość przegrywa. Bo wina nie tylko we wskaźnikach i systemach, ale ludzie są pazerni i nie do końca stosują się do systemu.
Inni spece faktycznie zarobili kasę i teraz dzielą się swoimi doświadczeniami, żeby zarobobić jeszcze większą kasę. Często gęsto ich sukcesy mogły mieć miejsce w warunkach, które były kiedyś, ale już nie zaistnieją, więc sprzedawanie książek nic im nie zaszkodzi ani nie pomoże, ani tym co je kupią. Często nie da się powtórzyć pewnych sukcesów, powiedzmy IBM, cudy gospodarcze Niemiec, Japonii, itp.

Z mojego doświadczenia większość tych systemów nie jest zła, ale nie jest na tyle dobra, by je kupować. Dopiero po ich kupieniu człowiek się zorientuje, że podobne systemy są dostępne za darmo na internecie.

Ten system swap jest ZA DARMO. Ja go nie sprzedaję. Więc nie wiem, po co te pytania.

I jest on 100% bez testowania. Pomyśl, sprzedajesz i jednocześnie kupujesz tą samą parę, więc ani nie możesz stracić, ani zyskać. Ale kupując dostajesz odsetki, czyli Swap, a sprzedając nie musisz ich płacić (normalnie się płaci, ale pewni brokerzy ich nie pobierają), więc zarabiasz na tych odsetkach.

Czy masz jeszcze jakieś inne "Ale"? Chętnie ci odpowiem, bo lubię niedowiarków.
Tomek Mozdzen / 71.201.223.* / 2016-04-20 18:44
Przypadkiem wszedlem na te strone. Nie znam sie na tym i nie chce znac. Powiem tylko jedno. Nie ma czegos takiego ze nikt nie traci a napewno juz nie broker. Wszyscy graja swoimi pieniedzmi. Zeby ktos wygral ktos musi stracic. Zeby Ktos spal Ktos musi pracowac itd. Ekonomi nikt jeszcze nie oszukal. Jednak chyba nie - jednak oszukal. Tyle tylko ze oszukal cudzym kosztem - nie powiem cudza krzywda przeciez gramy za swoja wlasna zgoda
kisiel2 / 2008-06-25 23:16
alez taki system daje zysk - zwykle sprzedajacemu.

Nie ma lekko - trzeba samemu sie popalowac z gielda a nie wierzyc w ekspertow albo inne cuda.
thombau / 2008-06-28 23:20
Patrz wyżej - system jest za darmo, ja go nie sprzedaję, jedynie sugeruję pewny sposób zarobienia kasy. Ale zawsze znajdą się sceptycy, niedowiarkowie, narzekacze, itp.

Pewnie, że możesz sam inwestować na giełdzie. Spójrz na 95% wypowiedzi - wszyscy narzekają, że stracili kasą, spekulują, jakie akcje pójdą w górę, jakie w dół. Tego się nie da przewidzieć, jak również kursu walut. A ten system Swap jest niezależny od żadnych kursów, zarabia się na odsetkach, bez wzlędu na spadki czy wzrosty. Kapitał pozostaje nietknięty.

Nie jestem ekspertem. Gram na forexie od 18 miesięcy. Wtopiłem trochę kasy, tak ze $100.000. Ale nie żałuję, bo nabrałem doświadczenia i sam wynalazłem dwa 100% systemy i mam jeszcze teraz dość kasy, żeby odrobić straty i od tej chwili zarabiać.
Traktuję to powiedzmy jako inwestycję w studia, czyli naukę. Po zdobyciu dyplomu mogę teraz pracować i zarabiać kasę.

Chcę się podzielić za darmo swoją wiedzą, no ale widać, że jak za darmo, to pewnie coś nie tak. Więc graj kolego na giełdzie i strać swoje kochane, ciężko zarobione pieniążki, to wtedy pójdziesz po rozum do głowy.
Tomek Mozdzen / 71.201.223.* / 2016-04-20 18:49
Pochwalam Twoj optymizm. Gorzej z tymi co po stracie calej kasy przerzucaja sznur przez galaz. Dalej nie ma sensu wyjasniac co mam na mysli
hs2 / 2008-06-29 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
a jakieś gg to masz:)
nie mówię że system jest do d*** tylko że nie ma 100% pewności nigdy:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy