Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

sprzedać czy też poczekać GBP

sprzedać czy też poczekać GBP

aik777 / 2008-07-08 12:34
Witam. Miesiąc temu przyjechałam do kraju. Posiadam troszkę funta bryt. jednak jego kurs tak zmalał, że już nie wiem co robić. Wcześniej wymieniłam część oszczedności i zainwestowałam w fundusze (12tys) jednak przez okres 2 lat straciłam około 3 tys teraz pooooowooolutku się odbija. Myślałam nad inwestycja w nieruchomość jednak nie stać mnie- nas. Jeśli macie jakieś pomysły proszę o podpowiedź. trzymać te funty jeszcze czy wiemienić na inna walutę, czy też na PLN?
Wyświetlaj:
pawel_lis1 / 2008-07-08 18:45
lepiej je sprzedaj, nie znosi sie w najblizszym czasie na odbicie funta. ale decyzja jest twoja oczywiscie.
pawel_lis1 / 2008-07-09 00:32
a oczywiscie mialem na mysli kwestie czysto technichczna na parze GBPPLN trend jest jaki jest, w najblizyszym czasie nie zdziwie sie jak bedzie ponizej 4.00
a co do fundamentow to rowniez nie zaciekawie, widmo recesji wisi nad nimi, wiec na notowaniach waluty w najbliszym czasie sie pewnie odbije
wolna ocena / 83.9.240.* / 2008-07-10 23:03
Odbije albo i nie, jutro, za tydzien lub za 2 lata. A kaska leci i to właśnie najbardziej boli.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy