Forum Forum inwestycyjneFundusze

sprzedac pzu mis czy czekac dalej ?

sprzedac pzu mis czy czekac dalej ?

tomektl / 2007-08-21 16:10
nie wiem czy teraz oplaca sie zbybc mis pzu czy czekac jesli planowany okres inwestycji to grudzien 2007,lub maksymalnie 3 dekada 2008 a poki co jestem jeszcze na plusie pozdrawiam
Wyświetlaj:
Idyll / 83.20.130.* / 2007-08-21 17:55
podobnie jak lukka też uważam, że póki co warto poczekać, też zainwestowałem m. in. w ten fundusz i teraz poznalem jak slabe są jeszcze fundamenty naszej giełdy w zakresie stabilności kursów mniejszych spółek... chyba będa musiał dokonac konwersji i wykupić więcej jednostek w jakimś TFI bazującym na portfelu. Ostatni otworzylem rejestr jednego z nowszych produktow Uniona UniMax i chyba właśnie wybiorę się pod parasol UniFunduszy. Co prawda do wyboru jest jeszcze kilka opcji: m. in. CU, AIG, SEB, Skarbiec... ale właśnie UniFundusze ze swoim UniMaxem są bardzo atrakcyjna ofertą dla osób inwestujących długoterminowo.
TaS / 2007-08-21 18:08 / Tysiącznik na forum
Idyll,

czytam i nic nie rozumiem...

albo nie wiesz o czym piszesz:

slabe są jeszcze fundamenty naszej giełdy w zakresie
stabilności kursów mniejszych spółek


wykupić
więcej jednostek w jakimś TFI bazującym na portfelu


albo ja jestem jakis dziwny...
lukka / 2007-08-21 17:06
ja bym poczekał... bo niektóre spółki straciły już około połowę swojej wartości...


przemyśl swoja decyzję trzy razy...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy