Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Sprzedaj akcje 5 spółek.

Sprzedaj akcje 5 spółek.

Prokurator / 2007-09-25 19:50
Witam wszystkich wieczorem.
Dziś mam dla wszystkich następujące rekomendacje:
,,Atlantis" sprzedaj z limitem ceny 2,64 zł.
,,Cashflow" sprzedaj z limitem ceny 12,96 zł.
,,Fon" sprzedaj z limitem ceny 0,57 zł.
,,Instal Lublin" sprzedaj z limitem ceny 9,13 zł.
,,Sanwil" 0,48 zł.
Dla spółki ,,Cashflow" zlecenie proponuję złożyć z terminem ważności do dnia28.09.2007 r. włącznie. Dla pozostałych spółek termin ważności zleceń to 01.10.2007r. włącznie.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.
Prokurator.
Wyświetlaj:
jar / 2007-10-01 15:22
Witaj "Prokurator".
Mam pytanie techniczne.
Czy wydana rekomendacja dla FON 0,57 PLN według Twojej metody poszukiwania sygnałów kupna-sprzedaży oznacza, że od tego momentu (zakresu datowego) wykres kursu akcji będzie szedł w dół i zmieni średnio-terminowo swój kierunek? chodzi mi o to czy moment wskazany przez Ciebie jest extremum wykresu?
Czy jest to moment-okazja przy kontynuacji średnio-terminowego kierunku.
Pozdrawiam.
Jar.
PS: Czym miałoby się zajmować to stowarzyszenie inwestorów. Proszę o odpowiedź. Może być na e-mail.
jessi / 82.160.22.* / 2007-09-26 22:51
Witaj Prokuratorze.

Chciałbym uzyskać Twoją opinię nt spółki "Ferrum". Na razie mam stratę ok.22%, nie wiem czy dalej ją trzymać, czy puścić z plecakiem. Jeżeli znajdziesz trochę czasu, aby przyjrzeć się jej - będę niezmiernie wdzięczny. Jeszcze raz dziękuję za rekomendacje Fonu.
Pozdrawiam Gorzów.
Prokurator / 2007-10-01 14:37 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,jessi".
Obecnie dla spólki ,,Ferrum" nie mam zadnych sygnałów. jesli sie pojawią podam odpowiednia rekomendację w odpowiednim momencie. Pozdrawiam z Kielc.
Prokurator.
stjuag2 / 212.2.100.* / 2007-09-26 21:17
Prokuratorze,
jestem amatorem, który włozył sporo kasy w poniższe spółki jako inwestycje długoterminowe.
Jesli będziesz miał trochę czasu to napisz słowo co o nich myślisz.
Pozdrawiam,
Stjuag
ALCHEMIA
ASSECOPOL
BIOTON
BUDOPOL
CAPITAL
DROZAPOL
ELEKTRIM
GANT
HTLSTREFA
JAGO
MASTERS
MCI
PCGUARD
POLIMEXMS
PPWK
SKOTAN
STORMM
PPCPL / 83.29.102.* / 2007-09-26 21:42
Człowieku :) Czy ty myślisz że Prokuratorowi sie nudzi ? :) No chyba że mu sie nudzi, ale ja gdybym zobaczył taką liste to na wstępie dałbym sobie spokój
stjuag / 2007-10-01 15:25
Napisałem, że jak będzie miał trochę czasu.
Nie martw się za prokuratora to prawdopodobnie człowiek maszyna ale w dobrym tego słowa znaczeniu:-)
Parker / 2007-09-26 14:50 / parker.bblog.pl
A co myślisz Prokuratorze o Żurawiach ? Jakoś na początku września wydałeś rekomendacje sprzedaży, ale sie nie sprawdziła. Co teraz ? Są szanse na te 33-36 zł w ciągu kilku miesięcy czy ta spółka jest już za bardzo przeceniona i nawet najlepsze reporty nie pomogą ?
Prokurator / 2007-09-26 19:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Parker".
Jeżeli próbowałeś sprzedać akcjie spółki ,,Żurawie" na podstawie mojej rekomendacji i nie sprzedałeś bo cena ustalona na giełdzie była zaniska poczekaj na kolejną moją rekomendację dla tej spółki. w tej chwili nie otrzymuję żadnych sygnałów dla spółki ,,Żurawie". Pozdrawiam Cię.
Prokurator.
ini / 62.121.99.* / 2007-09-26 18:59
ja zaluje ze jak byla po 34 to jej nie sprzedalam, mam ja kupiona po 29 i teraz sie w niej musze kisic:/
ini / 62.121.99.* / 2007-09-26 10:22
witaj prokuratorze :)
od dzisiaj zaczynam grac wg twoich rekomendacji. wszyscy bywalcy forum, dla ktorych twoje rady sa wsparciem, sa ci wdzieczni.
dziekuje.
hrad / 2007-09-26 14:38
potwierdzam ja takze jestm wdzieczny. podawaj nam nadal swoje rekomendacje
pozdrawiam
Prokurator / 2007-09-26 14:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,ini".
Dziękuję Ci ,,ini" za dany mi przez Ciebie kredyt zaufania i zapraszam Cię do działu ,,Rekomendacje". Życze Ci też samych rentownych inwestycji na giełdzie.
Prokurator.
ini / 62.121.99.* / 2007-09-26 18:56
bywam bywam i co jakis czas sprawdzam, czy nie pojawila sie jakas nowa rekomendacja od Ciebie :)
pzdr
benitor / 2007-09-26 10:06
Dzięki Prokuratorze.
Coraz bardziej przekonuję sie do Twoich "typów". Nie jestem nowy na giełdzie ale nadal przypisuję sobie status "amatora z intuicją". Niestety jakieś cztery tygodnie temu intuicja zaczęła mnie totalnie zawodzić. Szukając ratunku wyszedłem z 50% papierów (ze stratą !!!) i zacząłem kierować się Twoimi radami (nie tylko rekomendacjami - również, z przyjemnością - podsłuchuję forum). Nie wygrzebałem sie ze strat ale przynajmniej kilka tysięcy odbiłem. Poza tym odzyskałem trochę nadziei - i za to też dziękuję.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy