Forum Forum inwestycyjneFundusze

SPRZEDAWCY AEGON/SKANDIA to do was !!

SPRZEDAWCY AEGON/SKANDIA to do was !!

zdegustowany / 91.123.161.* / 2007-12-10 22:31
mozecie odpisywac na pytania na forum i ewentualnie jesli ktos bedzie sie z wami zgadzal to zaoferowac kontakt a nie na kazde pytanie odpisujecie gg:123456 odezwij sie to costam to zalosne az tak jestescie pazerni na prowizje
kazdemu wciskacie ten zasrany aegon ale nie dla kazdego on jest sam to gowno sprzedawalem wiec znam produkt i dla mnie nie jest dobre nie jest to produkt dla kazdego bo nie kazdy nie chce duzego ryzyka nie ma czasu na sledzenie gieldy czy nie ma o tym pojecia
a kazdemu to wciskacie dla kogos z mala kasa lepszy jest mbank jesli nie bedzie inwestowal 7 lat a wiekszosc nie bedzie
bedzie jesli wezmie te wasze gowna bo wtedy bedzie zmuszony wiec albo odpisujcie na temat albo spadowa stad
Wyświetlaj:
klubbe25 / 77.253.179.* / 2007-12-10 23:06
gosciu odejdz w bramy piekieł bo mi sie wymiotwoac chce

jasne ze nie jest dla kazdego

ruchy w aegonie mozna robic raz, dwa razy na rok

mbank tak tak dla ciułaczy grosza to wlasnei w mbanku najwiecej oddaj kasy na startach

ja jestem zdegustowany twoimi wypocinami
zorba128 / 2007-12-10 22:38
jakbys tam wstawil jakis przecinek, to moze by bylo wiadomo o czym mowisz.....
Bartosz Milewski / 2007-12-10 23:20 / Bywalec forum
Fakt składnia jest na bardzo niskim poziomie, ale ogolnie niezła wypowiedz zakompleksionego sprzedawcy, chyba zawsze potęgowałeś swoje zdolności przywódcze ( metoda szantarzu mało kiedy się sprawdza, kulturą więc osiągniesz). Twoją wypowiedz można porównać do "człowieka walącego głową w ścianę, który myśli że tą ścianę przesunie". Musisz się pogodzić z faktem, że do niektórych nic nie dociera. Agentów / sprzedawców / doradców / specjalistów , ludzie powinni podzielić na dwie grupy TYPOWO PROWIZYJNYCH, są to osoby które jak świnie dorwały się do koryta i wezmną wszystko co tylko im się podsunie. Druga grupa to RZETELNI PRACOWNICY , czyli osoby pracujące z nastawieniem na budowę długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami, kładące nacisk na więdzę, która bedzie pomocna przy doborze odpowiedniego rozwiązania.....
klubbe25 / 77.253.179.* / 2007-12-11 00:24
Bartosz odezwij sie na gg 3411914 musze z toba pogadac pozdrawiam
Bartosz Milewski / 2007-12-11 09:27 / Bywalec forum
Śmiało pisz tutaj, nie mam nic do ukrycia.
klubbe25 / 77.253.179.* / 2007-12-11 09:44
to prywatna sprawa
Bartosz Milewski / 2007-12-11 09:50 / Bywalec forum
Nie wiem jaką możesz mieć do mnie prywatną sprawę, ale widać masz coś do ukrycia.
4408015 bo nie chce mi się Ciebie szukać
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy