Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Sprzedaż mieszkania trwa co najmniej trzy miesiące

Sprzedaż mieszkania trwa co najmniej trzy miesiące

Wyświetlaj:
zoltyslonecznik / 109.243.161.* / 2013-08-25 18:15
wiadomo, że kupienie mieszkania to nie zakup bułki na śniadanie, więc trzeba się dobrze nad tym zastanowić i wiadomo, że musi to chwilę potrwać. Sama się przymierzam do zakupu mieszkania i myślę o tym, żeby zainwestować w jedno z tych które tutaj http://koneser.co/ można znaleźć.
kokosek / 81.190.219.* / 2013-03-17 19:48
ja się nie martwię sprzedażą/kupnem ;) mam umowę na współwłasność wakacyjną i jeżdżę co roku jak do siebie i nie martwię się niczym !
czzzy / 178.235.26.* / 2012-09-08 00:21
co najmniej czyli jak dla mnie minimum 3 mc :DD czyli max qrwa 5 lat....a kiedys szly na pniu :)
jarecki079 / 109.243.135.* / 2012-09-06 12:37
zgodzę się z tym, że na mniejsze mieszkania szybciej znajdzie się klient. nie wierzę jednak w to, że na drogie i duże apartamenty tak długo czeka się na chętną osobę. przecież ostatnio jest tak wiele informacji, że duże mieszkania mają coraz większy popyt. myślę, że też trzeba wziąć pod uwagę, gdzie znajduje się dany lokal. weźmy np. taką rezydencję foksal w warszawie. miejsce w samym centrum, bo przy ul. gałczyńskiego. jest cicho, przyjemnie i wszędzie jest blisko. na pewno na takie mieszkania znajdują się szybko chętni. tak więc wydaję mi się, że te badania zupełnie odbiegają od rzeczywistości.
ftff / 2012-09-11 12:57
Czyli że co, mieszkań w tej 'rezydencji' już nie ma? Bo przecież mieszkania w sprzedaży są już dłużej niż te pół roku (zwłaszcza, że na początku 2010 sprzedana była już ponad 1/3 -> http://www.parkiet.com/artykul/885400.html )... To po co ją reklamować na takim forum?
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-05 23:25
A w Hiszpanii do mieszkań już dopłacają - nie wierzycie sami sprawdźcie:
http://www.sunmadrid.com/immobiliaria-madrid/en-venta.html

jak ktoś chce za darmo mieszkanie w Hiszpanii to śmiało pisać do analnego-kaczora, wam załatwią.
Mi załatwili takie, że jeszcze mi płacą że chciałem wsiąść.
ftff / 2012-09-11 12:51
Ale co po jakiejś losowo wybranej liście cen mieszkań w Madrycie? Od kiedy to ceny mieszkań w stolicy są reprezentatywne dla całego kraju? W miejscowościach na Costa del Sol na każdym wielokondygnacyjnym budynku jest przynajmniej parę płacht 'se vende' a wzdłuż każdej ulicy z willami jest to samo. A w witrynach lokalnych agencji nieruchomości można sobie wybierać, że hej... (tylko pieniądze mieć na to trzeba).

Pan ma swoją rację, ja mam swoją.
ananalityk / 77.254.81.* / 2012-09-06 08:41
ale ci się cukier podniósł ,uważaj bo ci paluszek u nóżki pęknie od nadymania grubasku
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-05 23:17
est rok 2070.
W dziale rozrywka na MONEY czytamy:
Udaliśmy się do gminnego ośrodka pomocy, aby przeprowadzić dla Państwa specjalny wywiad, z najstarszymi komentatorami forum. Na nasze zaproszenie odpowiedział analno-kaczy duet. I od razu zaczynamy od ich ulubionego tematu, cen mieszkań.
Zaczynamy od annala - od 75 lat komentującego rynek mieszkaniowy:
R: Co Pan sądzi, czy należy kupować teraz mieszkanie?
Annalityk: trzeba czekać, za dwa lata spadki 40-80%
R: A co Pan kaczka (80 lat na forum) ma w tej sprawie do powiedzenia:
Kaczor donald: czekać, czekać. czeka nas niezła jazda.
R:. Szanowni Panowie, ale przecież Panowie piszą to samo od 70 lat?
Annalityk: ty kredyciarzu, ty pi......, piiii
Kaczor donald: ty deweloperze,ty piiiii....
k aczordonald / 2.96.43.* / 2012-09-04 18:39
Sprzedaz mieszkania wyglada dzis w Polsce tak.

Krakow, 2 pokoje, blisko centrum w kamienicy.
Rzeczoznawca z agencji wycenia twoje mieszkanie na 400 000 PLN.
Wchodzi klient, wyciaga 350 000 i kupil od reki.

Paru juz w Krakowie przetestowalo sprzedaz mieszkania po cenach podawanych na portalach typu money,lub rzeczoznawcow.
Przez pol roku pies z kulawa noga sie nie pojawil.Moze jeden dwa telefony i nic.
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-04 19:27
Jest rok 2070.
W dziale rozrywka na MONEY czytamy:
Udaliśmy się do gminnego ośrodka pomocy, aby przeprowadzić dla Państwa specjalny wywiad, z najstarszymi komentatorami forum. Na nasze zaproszenie odpowiedział analno-kaczy duet. I od razu zaczynamy od ich ulubionego tematu, cen mieszkań.
Zaczynamy od annala - od 75 lat komentującego rynek mieszkaniowy:
R: Co Pan sądzi, czy należy kupować teraz mieszkanie?
Annalityk: trzeba czekać, za dwa lata spadki 40-80%
R: A co Pan kaczka (80 lat na forum) ma w tej sprawie do powiedzenia:
Kaczor donald: czekać, czekać. czeka nas niezła jazda.
R:. Szanowni Panowie, ale przecież Panowie piszą to samo od 70 lat?
Annalityk: ty kredyciarzu, ty pi......, piiii
Kaczor donald: ty deweloperze,ty piiiii....

a jednak to nie był dowcip, tylko rzeczywistość.

Piszecie tyle o tych spadkach. Czy w tym bełkocie możecie wskazać jakąś datę docelową gdzie metr osiągnie jakaś konkretna wartość - zamiast zaklęć typu "za dwa lata" czy "spadki o 40%"
Rzeczoznawca z agencji wycenia ... k. co to za żałosny bełkot. Czy ktoś słyszał aby przed sprzedażą normalnej nieruchomości coś wyceniał jakiś agencik, który za nic nie odpowiada i interesuje go tylko prowizja - najlepiej z obu stron? Równie dobrze można powiedzieć, że agent przyprowadził klienta, który podbił cenę na 450 tyś.

Jeżeli chodzi o fakty nt nieruchomości, bo z waszymi urojeniami i przeświadczeniami nie da się polemizować to:
1. w wielu państwach europy ostatni rok to wzrost cen - Austria, Niemcy - 20%, Londyn ok 11%. Nawet wasz case study Hiszpanii już nie da się odgrzać, bo wzrost o 5%. Nawet w mojej ulubionej wakacyjnej Grecji, pomimo "kryzysu" 2-3 pokojowe mieszkanko na Korfu, Santorini czy innej ciekawej wyspie od 400 tyś wzwyż;
2. W Polsce liczba postępowań komorniczych w aspekcie mieszkań w ostatnich latach zmalała (darujcie sobie zatem bzdety - kupie u komornika za 5%),
3. W Polsce 70% kredytów hipotecznych jest spłacana przez okres krótszy niż 7 lat, a zaległości spłat nie przekraczają chyba 3%.

Można jeszcze wiele wymieniać, ale to są fakty.
kto ma pieniądze kupuje nieruchomości, bo co w tych czasach robić z gotówką?
Jeżeli kogoś nie stać, to posiłkuje się kredytem. Bo co mają powiedzieć młode małżeństwa? Co ma powiedzieć facet żonie czy dziecku, że mają wynajmować i co pół roku się przeprowadzać?

Czy wy jesteście tak tępi, że wierzycie, że jak będziecie we dwóch pisać o tym, że mieszkania będą za darmo, to wam ktoś je da?
Przecież nawet jak dostaniecie je za darmo, to z czego takie nieroby i bida je utrzyma?
Cieszcie się że gmina wam neta założyła, a nie wypowiadacie się na tematy o których nie macie pojęcia
ananalityk / 77.254.81.* / 2012-09-04 23:04
nie ma co polemizować matematyka to dziedzina nauki gdzie nie ma miejsca na polemikę .Przeciętny inwestor kupujący mieszkanie na dzień dzisiejszy za 250 000 zł przy spadku ceny o 0.6% miesięcznie traci 1500zł ,do tego należy doliczyć koszt utrzymania ok 400zł to daje nam 1900zł miesięcznie straty z tytułu poniesionej inwestycji przy kwocie 250 000 zł w banku można wynegocjować 5% rocznie to daje kwotę 12500zł rocznie miesięcznie daje to 1042zł bez mrożenia kapitału.Jeśli ktoś chce kupować teraz mieszkanie i liczyć na to że zarobi na tym to jego sprawa ,a jeśli ktoś musi kupić bo niema gdzie mieszkać to mi go żal bo mieszkania są jeszcze bardzo drogie .A co do spadku cen nie powiem ci jak długo one będą spadać bo tego nikt nie wie -wiemy natomiast że spadają i to jest fakt niezaprzeczalny ,a jak ty chcesz sobie kupić jakąś nieruchomość to kupuj ,jak uważasz że jest na tym interes to go rób ,ja mam gdzie mieszkać co miałem kupić to kupiłem prowadzę 20lat dobrze prosperujący interes odpowiadam za siebie i swój kapitał. Najlepsza nauka doktorku to życie ,zainwestuj swój kapitał w nieruchomości i d.u.p.y nie truj ja nie widzę sensu topić kasę w nieruchomości bo rentowność z nich kiepska i niepewna przy takim rynku jak dzisiaj jest .Pozdrawiam i kończę te polemiki bo są już mało smaczne i nudzą mnie .
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-05 17:32
w banku można wynegocjować 5% rocznie. I dalej nie warto czytać.
Czy ktoś normalny jeszcze wierzy, że coś odzyska z banków, które są praktycznie bankrutami?
Wiem, BFG. teraz zagadka dla matołów. jak BFG dysponując kwotą 7 mld zł zaspokoi roszenia na ponad 500 mld zł?
ananalityk / 77.254.81.* / 2012-09-05 19:16
no jesteś żałosny pajacyku dla ciebie 2+2 to nadal widzę 9 .No uzasadnij ekonomicznie te twoje lokaty w tzw.atrakcyjne nieruchomości .A zresztą srał cie pies ty matematyku na patyku pogryś se myszkę z rozpaczy a ceny tak będą spadać bez względu czy będziesz obsrywał forumowiczów czy nie.twoje psełdo ekonomiczne zaklęcia i szamańskie gusła nie pomogą na matematykę na której opiera się ekonomia.a jak srasz w gacie o swoje oszczędności to lokuj je w szwajcarskim banku albo kup se złoto.
k aczordonald / 92.20.26.* / 2012-09-05 07:58
dokladnie tak.Nieruchomosci tanieja, kazdy to widzi, a koles probuje wmawiac ze biale jest czarne.Wiadomo w ktorym kierunku nagania :::))

Z Hiszpani wrocilem kilka tygodni temu i te biale domki bardzo mo sie podobaly.Ale co 3(naprawde co 3 dom) byl wystawiony na sprzedaz.Jadac 300 metrow ulica bylo wystawiomych na sprzedaz minimum 5 domow i to po kazdej stronie ulicy.
A bylo to wybrzeze w okolicach dosc duzego nadmorskiego miasta.A on pisze o wzrostach :::)))

Londyn wzrost cen, to prawda, ale w luksusowych dzielnicach dla milionerow,jak zawsze.

Jego zachowanie jest typowe dla naganiacza z deweloperki.Jeszcze 3 lata temu w artykulach i na forum udowadniali ze nie beda taniec.
Ale takie zachowanie utwierdza mnie w przekonanie ze w Polsce promocje u deweloperow jeszcze przed nami.

Co innego siedzieje i co innego widac na horyzoncie, a koles dalej swoje odwrotnie od tego co jest naprawde.
Rzeczywiscie nudzi.Ale czego sie spodziewac.
To tak jakby oczekiwac od zyjacego z fryzjerstwa czlowieka, zeby zaczal opowiadac ze strzyzenie nie jest potrzebne :::))
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-05 17:37
A propos Hiszpanii - znasz hiszpański matołku?
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-05 17:33
Skąd my to znamy?
Jest rok 2070.
W dziale rozrywka na MONEY czytamy:
Udaliśmy się do gminnego ośrodka pomocy, aby przeprowadzić dla Państwa specjalny wywiad, z najstarszymi komentatorami forum. Na nasze zaproszenie odpowiedział analno-kaczy duet. I od razu zaczynamy od ich ulubionego tematu, cen mieszkań.
Zaczynamy od annala - od 75 lat komentującego rynek mieszkaniowy:
R: Co Pan sądzi, czy należy kupować teraz mieszkanie?
Annalityk: trzeba czekać, za dwa lata spadki 40-80%
R: A co Pan kaczka (80 lat na forum) ma w tej sprawie do powiedzenia:
Kaczor donald: czekać, czekać. czeka nas niezła jazda.
R:. Szanowni Panowie, ale przecież Panowie piszą to samo od 70 lat?
Annalityk: ty kredyciarzu, ty pi......, piiii
Kaczor donald: ty deweloperze,ty piiiii....
prorok''' / 77.254.81.* / 2012-09-05 20:17
Reklamy związane z: / 85.222.86.* /nieruchomościDlaczego te reklamy?

Nieruchomości
www.domiporta.pl/
Pełna Oferta. Dużo atrakcyjnych domów. Sprawdź Okazje !
Mieszkania na sprzedaż
www.homebroker.pl/
Wyszukaj bezpłatnie. Ceny do dużej negocjacji !
Nieruchomości
www.gumtree.pl/
Dużo ofert, niskie ceny! Bez pośredników.

Aby pokazać najbardziej trafne odpowiedzi, pominięto kilka bardzo podobnych stron do tych 15 już wyświetlonych.
Jeśli chcesz, możesz powtórzyć szukanie we wszystkich stronach wraz z pominiętymi wcześniej.
Poprzednia 1 2
ananalityk / 77.254.81.* / 2012-09-05 19:26
jest rok 2014 a pajacyk już nie robi w deweloperce
prorok....... / 77.254.81.* / 2012-09-05 19:54
jest rok 2014 a pajacyk na bruk z Sand-city!
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-05 23:36
marniutka reklama lokat bankowych, naciągaczu bankowy.
Masz pełne portki, bo wiesz że wkrótce wiele banków zniknie a ty co zrobisz jak tylko makaron na uszy umiesz nawijać??
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-05 23:12
jest rok 2014 a bezzębne matoły zdychają z głodu, bo z powodu kryzysu MOPS obciął zasiłki.
Kacozrd donald, annalityk, i prorok obawiają się nadejścia wiosny, gdy zaczną się eksmisje z kamienic sprzedanych przez gminę prywatnym inwestorom, która w ten sposób próbuje załatać dziurę budżetowa
ananalityk / 77.254.81.* / 2012-09-06 10:56
d********* se jeszcze ulży ci
aljdfsljflsjdflsj / 86.177.24.* / 2012-09-04 20:39
piszesz kolego na ich poziomie
ironiczny belkot podparty wyrwanymi z kontekstu danymi...
coraz bardziej mnie rozczarowuja ludzie na tym portalu
aljdfsljflsjdflsj / 86.177.24.* / 2012-09-04 20:39
piszesz kolego na ich poziomie
ironiczny belkot podparty wyrwanymi z kontekstu danymi...
coraz bardziej mnie rozczarowuja ludzie na tym portalu
kajja / 78.8.247.* / 2012-09-04 12:12
Ja zanim moje sprzedam musze je trochę wyremontować. Problem jest jednak w tym, ze nie mam na to pieniędzy. Gdzie można teraz na ten cel dostać kredyt na najlepszych warunkach?
jq / 192.193.132.* / 2012-09-04 08:30
Czy ktos moglby zamiescic linka do zrodla danych o CALKOWITEJ ILOSCI i WARTOSCI SPRZEDANYCH MIESZKAN NA RYNKU PIERWOTNYM I WTORNYM W POLSCE? Najchetniej za I i II kw 2012 ale inne lata tez beda ciekawe. Takie dane bardzo chetnie bym sobie porownal z iloscia i wartoscia kredytow z raportu Amrona.
asdada / 91.236.163.* / 2012-09-03 20:57
jeden znajomy sprzedaje juz ponad 2 lata mieszkanie(i jest skłonny do mocnych negocjacji)a drugi co mowil ze od reki sprzeda,czeka juz prawie rok.
wiec nie piszcie bzdur.starczy tez pogadac szczerze z pracownikiem agencji nieruchomosci.
agent nieruchomości / 77.255.43.* / 2012-09-03 21:50
Mistrzu, przy okazji - starczy to jest uwiąd.
A nie masz w bloku znajomego co chce 11Kzł za m2 i czeka na klienta 3 lata?
asfaassd / 91.236.163.* / 2012-09-03 23:59
po co sie odzywasz jak nie masz nic madrego do powiedzenia? mowie jak wyglada sytuacja naprawde..
wqeweq3 / 85.222.86.* / 2012-09-04 01:18
jeden znajomy sprzedał mieszkanie w jeden dzień (i było tylu chętnych, że kupujący podbił cenę )a drugi co mówił że nie sprzeda bo kryzys, od reki sprzedał w tydzień,.
wiec nie piszcie bzdur.starczy tez pogadać szczerze z pracownikiem agencji nieruchomości.
ftff / 2012-09-20 15:04
A w budynku, w którym mieszkam (prawie centrum Wrocławia, budynek z 2010) plakat o sprzedaży na balkonie wisi już 5 miesiąc...
ananalityk / 77.254.81.* / 2012-09-04 07:42
a ty pajacyku z deweloperki nic nie możesz sprzedać a jak tak dalej ci pójdzie to robotę stracisz
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-04 19:05
kolejny bezzębny matoł. Być deweloperem, grosirobem. Nie, ja dziękuje.
A ty nie oceniaj ludzi przez pryzmat własnych kompleksów i flustracji
ananalityk / 77.254.81.* / 2012-09-04 22:18
wrzuć reklamę na money to ci lepiej pójdzie -masz w tym wprawę już to robiłeś
dr5 / 85.222.86.* / 2012-09-05 23:14
jaką reklamę? o czym ty bredzisz? widać że siara niezłe spustoszenie we łbie ci zrobiła
sddsfssf / 77.254.81.* / 2012-09-06 11:00
Reklamy związane z: / 85.222.86.* /nieruchomościDlaczego te reklamy?

Nieruchomości
www.domiporta.pl/
Pełna Oferta. Dużo atrakcyjnych domów. Sprawdź Okazje !
Mieszkania na sprzedaż
www.homebroker.pl/
Wyszukaj bezpłatnie. Ceny do dużej negocjacji !
Nieruchomości
www.gumtree.pl/
Dużo ofert, niskie ceny! Bez pośredników.
jakotakopożycza / 31.178.127.* / 2012-09-05 23:28
stary chcesz pożyczyć kasę, czy po co tu siedzisz? Zapakowałeś się w jakiś 40 metrowy apartament na 40 lat i nie masz na papu?

Najnowsze wpisy