Forum Forum prawneCywilne

sprzedaz samochodu za 43zl w maju sprawa-sprzedawca.Pomocy!!!

sprzedaz samochodu za 43zl w maju sprawa-sprzedawca.Pomocy!!!

dobry61 / 2008-04-23 12:41
Witam
Wystawiłem samochód na ALLEGRO za 43,600 zł . Oszuści z Zawiercia kupili samochód na KUP TERAZ po 7 sekundach za 43,60 zł. Dostałem pozew do sądu i kupujący wymaga wydania rzeczy.Takich spraw jest ponad 100.Czy człowiek może sie pomylić???Czy sąd uzna że umowa jest wiążąca. A co jeśli ten samochód sprzedałem - rozkażą mi odkupić ten samochód żeby im oddać???Proszę o fachową poradę,co mogę przedstawić w sądzie na swoje usprawiedliwienie.
Z góry Dziękuję. - Dobry
Wyświetlaj:
Młody Rentier / 2008-04-23 14:39 / Bywalec forum
jezeli wystawiles samochod za 43 zł z opcja kup teraz to dlaczego jestes zdziwiony ze ktos go kupil i nazywasz ich oszustami?? Do ze dostales pozew to nic dziwnego bo nie wypelniles umowy sprzedazy. To tak samo jak bys w sklepie zaplacil za zakupy a ich nie dostal tak wiec wniesienie pozwu jest jak najbardziej sluszne.

Jezeli przegrasz sprawe w sadzie wtedy nie tylko bedziesz musial wydac sprzedana rzecz a takze zaplacisz koszty postepowania sadowego oraz zastepstwa procesowego a jezeli powod wykaze to takze jego ewentualne utracone korzysci.

Jest nikla jednakze szansa zebys nie przegral procesu gdyz mozna by sie zaczepic o moment dojscia umowy sprzedazy do skutku a takze teorie dotyczaca przeniesienia wlasnosci. Ale takiej porady nie bede ci udzielal na forum bo i tak nic nie zrozumiesz bo trzeba to przedstawic przed sadem. Tak wiec najlepiej znajdz sobei dobrego pelnomocnika i licz ze pelomocnik powoda jest slaby wtedy moze wygrasz.
dobry61 / 2008-04-24 14:51
mało mnie pocieszyles.wejdz na fora o Lady dark lub Czarnula28 zrozumiesz o co chodzi
Pozdrawiam
Młody Rentier / 2008-04-27 21:57 / Bywalec forum
ja tu nie jetem od pocieszania tylko od przedstawiania sytuacji prawnej i udzielania porad prawnych. a jak szukasz pocieszenia to w ramionach dziewczyny a nie na forum prawnym:) POzdro

Najnowsze wpisy