Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Środa, 14 marca będzie "ciekawsza"?

Środa, 14 marca będzie "ciekawsza"?

Redakcja forum / 2006-06-13 15:03
Zapraszamy do wymiany poglądów.
Wyświetlaj:
norma / 2006-06-13 22:40
gdyby można cofnąć czas do 14marca byłabym bardzo wdzięczna :)
rdom / 2006-06-13 17:00
Teraz generalnie mamy ciekawe czasy. Problemem czasem nie to że idzie "na czerwono" , tylko jaki to odcień czerwieni.Swoją drogą niektórzy "doradcy" z forum powinni poczytać sobie swoje wcześniejsze wypowiedzi, może uda imsie uniknąć w przyszłości niektórych błędów. Nie tak dawno było tu gorąco w dyskusji od jakiego poziomu "odbije " w górę, zdaje sie najwięksi pesymiści / a może realiści/ wspominali o 2730. Więc tym bardziej wielu najpierw zmartwiło 2450 o 13,58 a potem wręcz "rozanieliło" 2575 o 16,01. A co to środy - napewno będzie inaczej niż dziś , raczej nie zdarzy sie tak jak dziś iż były momenty że na "zielono" były tylko dwie spółki. Największe wahnięcia będą na tych spółkach co zwykle/ oczywiście na innym poziomie niż miesiąc temu/ np. Elektrimie czy Lubawie/. Ja w sumie na giełdzie bawię się od połowy marca, jak na razie ciągle jestem na plusie. Mam nadzieje że jutro to sie nie zmieni, chyba że na plus. Czego innym uczestnikom tej zabawy też życzę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy