Forum Forum prawneZmiany w prawie

Stalking - wkrótce będzie za to kara

Stalking - wkrótce będzie za to kara

Money.pl / 2010-09-05 22:17
Komentarze do wiadomości: Stalking - wkrótce będzie za to kara.
Wyświetlaj:
wysoki brunet / 88.156.134.* / 2011-08-31 12:14
Przepis który nie uwzględnia wszystkiego bo zawsze jest jedna strona medalu.....Byłem z moją dziewczyną 5 lat w fantastycznym związku nigdy się nie kłóciliśmy, nigdy nie było żadnych wyzwisk, żadnego złego słowa z obu stron po prostu sielanka, zawsze jak na nią patrzyłem to cieszyłem się że mam taką niesamowitą kobietę obok siebie i zawsze wiedziałem że chce spędzić z nią resztę życia i zawsze dawała mi to do zrozumienia ;) widywaliśmy sie całymi dniami kiedy tylko była możliwość to każdą wolną chwilę spędzałem u niej a ona u mnie bo żal nam było marnować czas na coś innego , generalnie wszystko co robiliśmy to robiliśmy we dwoje jak papużki nierozłączki.... jakoś zaczęło się psuć między nami bo chciałem z nią zamieszkać i być tylko z nią a nie gościem u niej w domu i się popsuło na miesiąc..po tym czasie chciałem zrobić wszystko co w ludzkiej mocy aby zrozumiała że chce być z nią i nie zależy mi na tym by sie wyprowadzała tylko chce być z nią jak wcześniej żeby wróciła do mnie i wszystko bedzię super bo ja naprawdę nie chce oderwać ją od rodziców itp.... a ona jedyne co mi powiedziała to s********* i wiecej takich epietetów jak chciałem z nią porozmawiać ...widziałem ją na mieście i prosiłem o jedną rozmowę przy kawie czy herbacie by mi wytłumaczyła co zrobiłem złego ze mnie nienawidzi bo przez tyle lat nie zrobiłem nic złego już nawet najbliższa rodzina zrobiła i powiedziała rzeczy których tak dobra córka nie powinna usłyszeć ....powiem szczerze byłem u niej w pracy i wysyłałem dużo smsów ale nie więcej niż wtedy jak byliśmy ze sobą prosząc o jedną rozmowę i wyjaśnienie nic więcej ....po jakimś czasie dostaje telefon z policji bym zgłosił się na komendę a ja na to w jakim celu skoro nikomu nic złego nie zrobiłem ...okazało się że zostałem oskarżony o próbę pobicia ....że jestem agresywny w stosunku do jej osoby i chce jej zrobić krzywdę ....ja odpowiedziałem tylko jedno ...nigdy bym jej krzywdy nie zrobił tym bardziej że przez 5 lat nie usłyszała ode mnie złego słowa to teraz za co miałbym ją bić niby????jak człowiek chce spędzić resztę życia z drugą osobą to nie będzie jej bił tylko ją szanował to chyba logiczne !!!! i tak teraz się ciągnie za mną sprawa o próbę jakiej nie zrobiłem czyli jakiejś agresji ....słów których nie powiedziałem i tyle ...a po 5 latach należało by wyjaśnić mi jedno dlaczego??? nic więcej jedyne co usłyszałem "nie bo nie" to chyba jednak za mało nawet jak dla kogoś kto mnie nie zna a tym bardziej dla osoby przy której była niemal non stop jak była taka możliwość więc te kilka minut i słów można podarować ....wszystko ...nie oceniajcie książki po okładce
Albrecht / 2011-08-31 13:31 / Bywalec forum
Czyli co jak firma proponująca mi uczestnictwo w jakiś głupich wystawach, ciągle do mnie dzwoniąca będzie ukarana za te telefony?
supermen27 / 87.105.212.* / 2011-04-21 16:23
w walce z nękaniem itp można się bronić. polecam SilentSpy który jest dostępny na http://www.germano.pl
Ekspertka / 2010-11-12 15:05
W kodeksie karnym mają się pojawić dwa artykuły 190a oraz 41a.
Ten pierwszy służy do tego, aby sąd zakał zbliżania się do kogoś. Ten drugi umożliwi organom ścigania zbieranie informacji o stręczycielu. Do tej pory policja i prokuratorzy są bezsilni w przypadku nękania SMSami czy głuchymi telefonami.
diana. / 89.230.193.* / 2010-09-05 22:17
Zagrażające czyjemuś niebezpieczeństwu? Chyba bezpieczeństwu ...

Najnowsze wpisy